Piękny, zielony trawnik to duma każdego gospodarza domu. Niestety wymaga nieustannej pielęgnacji i licznych zabiegów, które pozwolą na utrzymanie go w dobrej formie. W obecnych szybkich czasach nie każdy może sobie na to pozwolić. W takich przypadkach bardzo praktyczne rozwiązanie stanowi sztuczna trawa, która sprawdzi się także na balkonie, zapewniając namiastkę ogrodowego klimatu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Prognozowane podwyżki cen prądu dla odbiorców indywidualnych nie napawają optymizmem. Coraz więcej właścicieli gospodarstw domowych, szukania innych, bardziej opłacalnych sposobów na pozyskiwanie energii. Wiele osób zwraca się w kierunku odnawialnych źródeł energii, które pozwalają gospodarstwom domowym na uniezależnienie się od rosnących cen. Warto pamiętać, że połączenie poszczególnych rozwiązań OZE – takich jak fotowoltaika i powietrzna pompa ciepła – może przynieść Ci jeszcze więcej korzyści. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Firany w salonie i kuchni stanowią ważny element wystroju wnętrza, ponieważ pełnią nie tylko ważne z punktu widzenia praktyki funkcje użytkowe, ale również i dekoracyjne. Jak poprawnie wybrać firany do stylu oraz charakteru pomieszczenia? Czym się kierować przy wyborze? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zastanawiasz się, jaki stół do salonu lub jadalni wybrać? Dostępna na rynku oferta stołów jest ogromna i niezwykle różnorodna, a co za tym idzie – z łatwością może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli jednak zależy ci przede wszystkim na tym, aby wybrany przez ciebie model był nie tylko praktyczny w codziennym użytkowaniu, ale i pozostał z tobą na lata, jednym z możliwie najlepszych wyborów okaże się dębowy stół rozkładany. Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup i czym najlepiej kierować się przy wyborze? Już podpowiadamy… (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Blaszane garaże stanowią świetną alternatywę dla garaży murowanych, których postawienie wymaga sporych nakładów finansowych, nie wspominając o tym, że zabiera mnóstwo czasu i pracy. Jeśli wolimy drogę na skróty, blaszany garaż to najlepszy wybór. Jego zalety są niezaprzeczalne: niewygórowana cena oraz prosty i szybki montaż. A jakie są wady? Właściwie tylko jedna: blaszany garaż nie zapewnia odpowiedniej ochrony przed zimnem. Ten problem można jednak łatwo rozwiązać, wystarczy wykonać niezbędne ocieplenie. Można to zrobić samodzielnie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Płyty OSB to niezwykle trwały i uniwersalny materiał konstrukcyjny, który z każdym rokiem wykorzystywany jest w coraz szerszym spektrum prac budowlanych. Choć na rynku dostępnych jest wiele innych materiałów budulcowych, to jednak ze względu na technikę kompozytową płyta OSB posiada dużo wartościowych cech, którymi nie mogą pochwalić się inne surowce. Czym dokładnie jest płyta OSB? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]