Sprzątanie placu budowy na bieżąco to jeden z najważniejszych elementów prowadzenia prac budowlanych. Istnieje szereg regulacji prawnych, które określają odpowiedzialność wykonawcy za ewentualne wypadki powstałe w wyniku zaniedbania wynikającego z nieutrzymywania porządku na terenie inwestycji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Poszukujesz funkcjonalnych szaf do swojego domu? Wahasz się, czy tradycyjne uchylne meble nie są już przeżytkiem? Bez obaw. Nowoczesne zestawy meblowe nie kojarzą się już ze swoimi odpowiednikami sprzed dziesięcioleci. Zaawansowane mechanizmy, przemyślana konstrukcja i możliwość personalizacji – oto, co je wyróżnia. Zobacz! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Decydując się na zakup mebli należy zdawać sobie sprawa, że jest to inwestycja na wiele lat, dlatego powinny być piękne i spełniać najważniejsze kryteria. Wśród nich znajduje się budowa, rozmiar i materiał, z którego są wykonane. Na te aspekty zdecydowanie należy zwrócić uwagę, w pierwszej kolejności. W ten sposób można uniknąć konieczności zmiany ogólnej koncepcji aranżacji wnętrza. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rolety rzymskie są niebanalną ozdobą naszych okien, która doskonale wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz. Z pewnością dlatego z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Z powodzeniem możemy zastosować rolety rzymskie zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu, w pokoju urządzonym w stylu skandynawskim, jak i takim, który zawiera znacznie więcej tradycyjnych czy rustykalnych elementów. Rolety rzymskie jak wszystko w życiu ma swoje wady i zalety. Jakie? Co jest w nich takiego, co zachwyca użytkowników, a co wręcz przeciwnie, sprawia, że nie chcą się na nie zdecydować? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kotły elektryczne wracają do łask i zyskują na popularności. Do niedawna jeszcze uważano, że energia elektryczna nie należy do zbyt tanich sposobów pozyskiwania ciepła użytkowego. Obecnie, perspektywa ta uległa znaczącej zmianie. Cena prądu nie odbiega aż tak bardzo od cen energii gazu lub innych mediów. W rezultacie coraz więcej osób sięga właśnie po kotły elektryczne jako podstawowe urządzenia grzewcze w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli również zastanawiasz się nad wyborem kotła elektrycznego – poniżej udzielamy kilku porad w tej sprawie. Dowiesz się na jakie parametry dostępnych urządzeń zwrócić uwagę oraz jak krok po kroku odnaleźć kocioł z prawdziwego zdarzenia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pielęgnacja ogrodu w celu jego perfekcyjnego wyglądu wiąże się niejednokrotnie z zakupem różnych urządzeń. Nie ma co się oszukiwać, że przy dzisiejszych standardach nikomu nie chciałoby się opiekować swoim obszarem dookoła domu w sposób ręczny. Istnieją oczywiście urządzenia mniej i bardziej konieczne. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]