Skrzynka pocztowa na listy i gazety

Skrzynka na listy jest potrzebna niezależnie od tego czy przywiązujemy uwagę do jej wyglądu i funkcjonalności. Nawet w czasach poczty elektronicznej jest ważnym elementem wyposażenia domu, gdzie listonosz składa korespondencję tradycyjną oraz zamówione przez nas gazety. Dla wielu osób skrzynka na listy jest gadżetem dekoracyjnym wpływającym na estetykę domu. Czym kierować się przy wyborze skrzynki na listy? Jaki wybrać zamek do skrzynki pocztowej? Rynek pełen jest różnych typów skrzynek. Niektóre zaskakują. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Nowoczesne żaluzje zewnętrzne

Nowoczesne żaluzje zewnętrzne to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dzięki ich funkcjonalności i atrakcyjnemu wyglądowi, żaluzje fasadowe stały się elementem nie tylko praktycznym, ale również dekoracyjnym. Tym razem przedstawimy najnowsze trendy i technologie, jeśli chodzi o nowoczesne żaluzje zewnętrzne oraz omówimy ich zalety i wady, aby pomóc Ci w wyborze idealnych żaluzji do Twojego domu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wydawać by się mogło, że aneks do umowy najmu okazjonalnego to nieskomplikowany temat. Rodzi on jednak co najmniej kilka pytań i wątpliwości, które postaramy się rozwiać tym wpisem. Bowiem, jak w każdej sytuacji, gdy w grę wchodzą formalności prawnie skuteczne, warto upewnić się, czy postępujemy słusznie, a w razie, gdy nie jesteśmy tego pewni – zasięgnąć porady prawnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 7 Średnia: 4.6]
spuszczanie wody z bojlera

Gdy nadchodzi sezon jesienno – zimowy, a na dworze robi się zimno, każdy właściciel powinien zadbać oto, aby spuścić wodę z bojlera znajdującego się w domku letniskowym czy też budynku położonym na ogródku działkowym. W jaki sposób zatem wykonać tę czynność prawidłowo? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 8 Średnia: 2.1]
dziecko chodzi po ogrzewaniu podłogowym

Aby rozważnie i efektywnie zarządzać ogrzewaniem podłogowym przede wszystkim trzeba wiedzieć, jaką temperaturę ustawić, by uzyskać równowagę pomiędzy komfortem cieplnym a oszczędnościami. Zbyt wysoka może prowadzić nie tylko do przegrzania pomieszczeń, co szkodzi zdrowiu, ale także nawet doprowadzić do zniszczenia posadzki wodnego ogrzewania podłogowego. Jaka powinna być optymalna temperatura przy ogrzewaniu podłogowym? Na ile stopni ustawić podłogówkę? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
nowoczesny dom Skand House

Walory drewnianych konstrukcji są doceniane w całej Europie. Mimo, iż trend ten do Polski przyszedł stosunkowo późno, to również nad Wisłą systematycznie zwiększa się grono jego zwolenników. Skand House jest firmą działającą lokalnie – jednak wykorzystującą rozwiązania na światowym poziomie, z poszanowaniem środowiska naturalnego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]