Szafy narożne będą idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i domów, których metraż nie jest imponujący. Pozwalają one znacznie oszczędzić przestrzeń, a do tego są niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Posiadanie szafy narożnej nie zawsze musi się tez wiązać z małym mieszkaniem. Z powodzeniem możemy zaaranżować ją w przestrzeni większego domu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Piece kominkowe to alternatywa dla kominków. To wolnostojące urządzenia do ogrzewania, które można zamontować w domu jednorodzinnym, w warsztacie lub w innym miejscu, gdzie ważne jest stworzenie właściwych warunków termicznych. Co warto wiedzieć na temat pieców kominkowych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Instalacja grzewcza odgrywa istotną rolę w budynku, bez niej nie byłoby możliwe normalne funkcjonowanie. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiednich urządzeń, które spełniać będą swoją podstawową funkcję. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Twoja brama przesuwna zacina się przy otwieraniu? Irytuje cię brak płynnego ruchu bramy, ale nie chcesz wymieniać całego mechanizmu? Upewnij się, czy źródłem problemu nie jest źle pracujący wózek do bramy. 

Wózek do bramy a płynność ruchu przesuwnego

Regulować czy wymieniać?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W ostatnim czasie coraz więcej osób mieszkających w blokach ubiega się o liczne dofinansowania do stworzenia platformy dla osób niepełnosprawnych. Nie powinniśmy zapominać o tym, że w dzisiejszych czasach niepełnosprawność tak naprawdę nie eliminuje nas z życia codziennego i tym samym z powodzeniem możemy odwiedzać te miejsca, do których uczęszczaliśmy przed naszą chorobą. W jaki sposób jednak opuścić mieszkanie lub też własną posesję, jeśli jesteśmy po prostu przykuci do wózka i uzależnieni od innych osób? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kwiaty to piękna ozdoba ogrodu i domu. Aby rosły zdrowo, należy pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Poza nawadnianiem rośliny warto też nawozić. Do tego celu świetnie sprawdzą się naturalne nawozy do kwiatów bez szkodliwej chemii. Co wybrać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]