Schody powinny pasować stylistycznie do wystroju domu oraz być komfortowe w użytkowaniu. Jednak, jaki jest ich koszt w domu jednorodzinnym?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]

Czy wiesz, że obliczenie zapotrzebowania cieplnego budynku jest gwarancją dobrania właściwego ogrzewania i sposobu ocieplenia budynku? Zobacz, jak zachować ciepło.
(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Stworzenie pomieszczeń, które posłużą nam przez kolejnych kilka, czy kilkanaście lat to ogromne wyzwanie. Zawsze wiąże się to z koniecznością wyboru najlepszej jakości materiałów, które będą ponadczasowe. Duże elementy wyposażenia oraz podstawowa baza mieszkania jak podłogi, czy płytki powinny być rozważnie dobrane do koncepcji mieszkania, gdyż ich wymiana to spory wydatek oraz dużo pracy i poświęconego czasu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 3]

Decyzję o budowie domu pasywnego warto podjąć już na etapie projektowania wymarzonego domu. Należy dokładnie przemyśleć nie tylko kwestię wyboru odpowiednich okien do domu pasywnego, ale także ich rozmieszczenie w konstrukcji. Przy rosnącej popularności ekologicznych rozwiązań, trend na budowanie domów pasywnych z pewnością będzie się stale rozwijał. Jeżeli już wiesz, że zależy Ci na mieszkaniu przyjaznym dla środowiska, albo chcesz ograniczyć opłaty związane z ogrzewaniem, rozwiązanie pasywne będzie doskonałym pomysłem.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]
dezynfekcja

Aby zatrudnić firmę DDD, musisz wiedzieć, jakiego dokładnie rodzaju usługi potrzebujesz, ile maksymalnie możesz zapłacić i co powinna zawierać umowa. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na wybór firmy dezynfekującej, dlatego przed podjęciem decyzji należy zrobić mały research. Masz problem ze szkodnikami w domu i nie wiesz na co zwrócić uwagę korzystając z usług firm DDD? Podpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nie da się ukryć, że właściciele domów jednorodzinnych nie mają zbyt łatwego życia. Praktycznie każdego dnia ich posesje narażone są bowiem na przykre wizyty „nieproszonych gości” Mowa tu o złodziejach i włamywaczach, którzy potrafią poświęcić wiele tygodni na to, by obserwować daną posiadłości i poznawać zwyczaje ich domowników. Wówczas perfekcyjnie wybierają oni moment, kiedy absolutnie nikogo nie ma w domu i decydują się na to, by niepostrzeżenie wejść do środka, zabrać to co najcenniejsze i jakby nigdy nic opuścić posesję. Warto zauważyć, że statystyki dotyczące włamań i rabunków w naszym kraju niestety nie napawają nas zbytnim optymizmem. Policja nie nadąża za ściganiem kolejnych sprawców, a z naszych domów skutecznie giną kolejne, drogocenne rzeczy. Okazuje się jednak, że to w naszej gestii leży dołożenie wszelkich starań do tego, by skutecznie zabezpieczyć nasze posiadłości. Wobec tego jaki jest najefektywniejszy sposób, by to zrobić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]