Okres urlopowy to dla większości z nas najprzyjemniejszy moment w całym roku. Nieustanny bieg oraz brak czasu na wypoczynek sprawiają, iż potrzebujemy z czasem naładować baterie – najlepiej w urokliwym i pięknym miejscu. Domki w Białce Tatrzańskiej są doskonałą propozycją dla osób, szczególnie ceniących sobie bliskość natury. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pomimo wysokiego stopnia rozwoju technologii wciąż zdarzają się awarie i przerwy w dostawie prądu. Często spowodowane są niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi, powodującymi uszkodzenia sieci elektrycznej. Dobrym rozwiązaniem okaże się w takiej sytuacji zakup agregatu prądotwórczego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kupowanie mebli pasujących zarówno do Twojego stylu, jak i budżetu jest zdecydowanie trudnym zadaniem. Niemniej jednak, jeśli dokonasz zakupu w określonych okresach roku, kiedy w sklepach królują przeróżne wyprzedaże i promocje z pewnością z pewnością uda Ci się zaoszczędzić niemałe sumy pieniędzy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Kostium kąpielowy, tak jak i bielizna, wymaga szczególnego traktowania. Jeżeli będziemy go prać w odpowiedni sposób, da nam to gwarancję, że przetrwa on lato w dobrej formie i będzie służył nam także w kolejnym roku. Okazuje się bowiem że sposób, w jaki go pierzemy oraz suszymy to absolutnie kluczowe kwestie. Nikt w końcu nie wygląda dobrze w pomarszczonym, rozciągniętym kostiumie ze zdefasonowanymi miseczkami. Jak zatem prać strój kąpielowy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Oświetlenie schodowe LED świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny domu, biura lub klatki schodowej, na przykład w hotelu. Co więcej, oprawy schodowe LED nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale także są doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy montowanie źródła światła w suficie jest niemożliwe lub utrudnione. Jakie wyróżniamy rodzaje oświetlenia schodowego i jaki sposób oświetlenia najlepiej wybrać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W pełni ekologiczny dom opierać się może na kilku systemach. Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła czy rekuperacje są jednymi z rozwiązań, jakie możemy zastosować w zasadzie w każdym budynku. Ich atrakcyjność wynika z faktu, iż nie tylko są to instalacje ekologiczne, ale również ekonomiczne i energooszczędne. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]