Nietuzinkowe i innowacyjne rozwiązanie składowania narzędzi ważących od 4 do 6 ton wprowadzone w magazynie jednego z największych producentów komponentów motoryzacyjnych firmie Autoneum, zdobyło tytuł najlepszego projektu kaizen w grupie Autoneum. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dobry ciągnik to taki, który jest w stanie poradzić sobie z pracą na konkretnym terenie. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem urządzenia marki Steyr, rozważ to, w jakich warunkach będzie on eksploatowany. Biorąc pod uwagę wiodącą działalność polskich gospodarstw, możemy założyć, że ciągnik Steyr optymalnie wesprze czynności prowadzone na terenie Twojego gospodarstwa. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Używane maszyny do drewna stanowić mogą atrakcyjną cenowo alternatywę dla nowego sprzętu. Mogą być one zastosowane zarówno w profesjonalnych stolarniach jak i w przydomowych warsztatach. Nie muszą być one gorsze czy też mniej wydajne niż nowy sprzęt, jeżeli tylko ich zakup będzie odpowiednio przemyślany. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Okazuje się, że każde urządzenie elektroniczne lub elektryczne jest mocno narażone na zagrożenie związane z gwałtownymi skokami napięcia. Co więcej takie sytuacje są szczególnie niebezpieczne w momencie, kiedy napięcie jest zbyt wysokie. Wówczas może dojść nawet do trwałego uszkodzenia sprzętu i jego całkowitego zniszczenia. W związku z tak dużym ryzykiem, niezbędna staje się odpowiednia ochrona urządzeń elektrycznych i elektronicznych, a w tym celu wykorzystuje się właśnie warystor. Jednak muszą być one przed wszystkim odpowiednio dobrane, by rzeczywiście zapewniały wystarczający poziom ochrony antyprzepięciowej. Tak więc czym jest warystor i do czego się go wykorzystuje? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Maszyny do pakowania palet, to wszelkiego rodzaju owijarki, które od lat sprawdzają się w wielu firmach. Inwestycja w taki sprzęt szybko się zwraca. Dlaczego? Urządzenie takie jak owijarka obniża koszty zabezpieczania ładunków. Dodatkowo robi to szybciej i sprawniej, niż pracownicy, którzy robią to ręcznie. Sprawdź, jakie są zalety posiadania maszyny do pakowania palet! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Prowadzisz warsztat? A może masz firmę? Jak oszczędzać wodę w małym przedsiębiorstwie? Jeśli szukasz skutecznego sposobu, sprawdź nasze polecenie już teraz!

  1. Czym są pompy głębinowe?
  2. Pompy głębinowe – rodzaje
  3. Do jakich instalacji używa się pompy głębinowe?
  4. Jakie zalety i wady ma pompa głębinowa?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]