Zaadaptowanie piwnicy na pomieszczenie mieszkalne jest łatwe. Trzeba jednak spełnić określone wymagania. Sprawdź, w jaki sposób zaaranżować pokój w piwnicy.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]
Próg płytowy zwalniający

Płyty zwalniające to ważne elementy systemu bezpieczeństwa dla pojazdów, szczególnie na ulicach i autostradach. Te urządzenia pomagają w utrzymaniu bezpiecznych odległości między pojazdami i pozwalają na skuteczną redukcję prędkości. Sprawdźmy, jakie są rodzaje progów zwalniających oraz gdzie są one montowane! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]

Nietuzinkowe i innowacyjne rozwiązanie składowania narzędzi ważących od 4 do 6 ton wprowadzone w magazynie jednego z największych producentów komponentów motoryzacyjnych firmie Autoneum, zdobyło tytuł najlepszego projektu kaizen w grupie Autoneum. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dobry ciągnik to taki, który jest w stanie poradzić sobie z pracą na konkretnym terenie. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem urządzenia marki Steyr, rozważ to, w jakich warunkach będzie on eksploatowany. Biorąc pod uwagę wiodącą działalność polskich gospodarstw, możemy założyć, że ciągnik Steyr optymalnie wesprze czynności prowadzone na terenie Twojego gospodarstwa. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Używane maszyny do drewna stanowić mogą atrakcyjną cenowo alternatywę dla nowego sprzętu. Mogą być one zastosowane zarówno w profesjonalnych stolarniach jak i w przydomowych warsztatach. Nie muszą być one gorsze czy też mniej wydajne niż nowy sprzęt, jeżeli tylko ich zakup będzie odpowiednio przemyślany. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Okazuje się, że każde urządzenie elektroniczne lub elektryczne jest mocno narażone na zagrożenie związane z gwałtownymi skokami napięcia. Co więcej takie sytuacje są szczególnie niebezpieczne w momencie, kiedy napięcie jest zbyt wysokie. Wówczas może dojść nawet do trwałego uszkodzenia sprzętu i jego całkowitego zniszczenia. W związku z tak dużym ryzykiem, niezbędna staje się odpowiednia ochrona urządzeń elektrycznych i elektronicznych, a w tym celu wykorzystuje się właśnie warystor. Jednak muszą być one przed wszystkim odpowiednio dobrane, by rzeczywiście zapewniały wystarczający poziom ochrony antyprzepięciowej. Tak więc czym jest warystor i do czego się go wykorzystuje? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]