Piece kominkowe to alternatywa dla kominków. To wolnostojące urządzenia do ogrzewania, które można zamontować w domu jednorodzinnym, w warsztacie lub w innym miejscu, gdzie ważne jest stworzenie właściwych warunków termicznych. Co warto wiedzieć na temat pieców kominkowych? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wielu pracowników zmuszonych jest wykonywać czynności zawodowe niekiedy w bardzo trudnych warunkach – szczególnie jeżeli odbywają się one na świeżym powietrzu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W ostatnim czasie coraz więcej osób mieszkających w blokach ubiega się o liczne dofinansowania do stworzenia platformy dla osób niepełnosprawnych. Nie powinniśmy zapominać o tym, że w dzisiejszych czasach niepełnosprawność tak naprawdę nie eliminuje nas z życia codziennego i tym samym z powodzeniem możemy odwiedzać te miejsca, do których uczęszczaliśmy przed naszą chorobą. W jaki sposób jednak opuścić mieszkanie lub też własną posesję, jeśli jesteśmy po prostu przykuci do wózka i uzależnieni od innych osób? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nie zawsze nowa inwestycja budowlana wymaga ogromnych nakładów finansowych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje sposobów na zredukowanie kosztów. Warto mieć świadomość, że do wyboru mamy nie tylko obiekty murowane oraz drewniane. Technologia cały czas się rozwija, dzięki czemu możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Świetnym przykładem są hale namiotowe, których popularność stale rośnie. Zastanawiasz się, jaki jest koszt wzniesienia konstrukcji? Dokładna kwota to kwestia indywidualna, która uzależniona jest od wielu czynników. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, to zapoznaj się z dalszą częścią wpisu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wieczór spędzony przy rozpalonym kominku to jeden z najlepszych sposobów na prawdziwy relaks – widok tańczących płomieni skutecznie nas uspokaja i sprawia, że czujemy się bezpieczni. Pamiętajmy jednak, że palenisko domowe wiąże się nie tylko z przyjemnością – jego instalacja to także duża odpowiedzialność. W jaki sposób należy zadbać o jego konserwację? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pomyśl o tankowaniu już na etapie projektu instalacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]