Kubek termiczny to bez wątpienia najlepszy towarzysz podróży. Można go zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową, na studia czy do biura, a także do samochodu. Jaki wybrać? Sprawdź funkcjonalne kubki termiczne na wycieczkę! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Renowacje wysokich partii hal magazynowych, naprawa latarni przy ruchliwej ulicy, odpadającego tynku z elewacji tego czy innego obiektu to tylko kilka prac realizowanych na wysokościach z całego ich spektrum. Takie czynności muszą być wykonane sprawnie i bezpiecznie nie tylko dla pracowników, ale także np. dla pieszych czy innych osób, które znajdują się w pobliżu. Jak wykonać te prace w maksymalnie komfortowych warunkach? Z jakiego sprzętu skorzystać, by w pobliżu wykonywanych czynności było bezpiecznie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Okres urlopowy to dla większości z nas najprzyjemniejszy moment w całym roku. Nieustanny bieg oraz brak czasu na wypoczynek sprawiają, iż potrzebujemy z czasem naładować baterie – najlepiej w urokliwym i pięknym miejscu. Domki w Białce Tatrzańskiej są doskonałą propozycją dla osób, szczególnie ceniących sobie bliskość natury. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Niewypłacalność dotknąć może każdą osobę – niezależnie od wieku, płci bądź statusu społecznego. Wniosek o upadłość powinien być starannie przygotowany, tak aby proces ogłoszenia upadłości przebiegł szybko i bezproblemowo. Kancelarie prawne, specjalizujące się w prawie upadłościowym, oferują wsparcie doświadczonych specjalistów, również z zakresu restrukturyzacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pomimo wysokiego stopnia rozwoju technologii wciąż zdarzają się awarie i przerwy w dostawie prądu. Często spowodowane są niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi, powodującymi uszkodzenia sieci elektrycznej. Dobrym rozwiązaniem okaże się w takiej sytuacji zakup agregatu prądotwórczego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Praca w branży budowlanej jest wymagająca pod względem zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa. Niezbędne jest więc zaopatrzenie zatrudnianych osób w podstawowy sprzęt nie tylko ułatwiający pracę, ale też chroniący przed wszelkiego rodzaju urazami. Sklep bhp jest pierwszym miejscem, do którego powinna wybrać się osoba zatrudniająca osoby do pracy na budowie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]