Systemy wentylacyjne do biura

Nowoczesne systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne przydają się nie tylko w mieszkaniach, ale także (a może nawet przede wszystkim) w pomieszczeniach biurowych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Styl vintage

Styl vintage to doskonały wybór dla tych, którym bliskie są meble z duszą i którzy podczas aranżacji własnych wnętrz kierują się nie tyle modą, ile własnymi upodobaniami oraz… sercem! Miłośnicy połączenia starego z nowym z pewnością docenią styl vintage, który czerpie garściami z lat 20-tych czy 60-tych, ale jednocześnie otwiera się na to, co nowe. Jak zatem wprowadzić styl vintage do wnętrz? I o czym musimy pamiętać, urządzając mieszkanie w stylu vintage? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Jak wybrać kolor farby do salonu

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni kolor farby do salonu? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź praktyczne porady! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Żaluzje tarasowe

Taras w stylu śródziemnomorskim nad Wisłą? Aby znaleźć się w gorących klimatach, nie musisz podróżować setki kilometrów na południe Europy. Wystarczy, że zabudujesz taras ruchomymi żaluzjami zewnętrznymi, które skutecznie osłoną cię przed słońcem, deszczem, wiatrem i… wzrokiem sąsiada. Możesz z nich budować ruchome ściany i okiennice. Przed latem warto pomyśleć o roletach na taras lub drzwi balkonowe. Dzięki rolecie rzymskiej otrzymasz dodatkową powierzchnię do zagospodarowania w upalne dni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Pomidory w ogrodzie

W naszych warunkach klimatycznych pomidory można uprawiać w gruncie, szklarni oraz tunelach foliowych. Ze względu na wrażliwość na mróz gatunek wykorzystywany jest w Polsce jako roślina jednoroczna, ale w strefie międzyzwrotnikowej rośnie jako bylina, czyli jest roślina wieloletnia. Dziś skupimy się na pomidorach gruntowych. Jak dbać o pomidory, aby odpłaciły się nam soczystą jagodą o słodkim smaku, który jest atomową bombą witaminową. Pamiętajcie, że pomidor jest wrażliwy na przymrozki i ginie już przy 0 st. C. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
przydomowa wiata garażowa

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego i nie masz możliwości wybudowania garażu, a twój cenny samochód traci stale na wartości, stojąc pod chmurką, postaw sobie wiatę. Wprawdzie nie ochroni pojazdu przed mrozem, ale z pewnością zabezpieczy auto przed szkodliwym promieniowaniem UV, deszczem czy śniegiem. W naszym poradniku tłumaczymy krok po kroku jak zbudować wiatę przydomową, czy jest to rozwiązanie funkcjonalne oraz jakie są niezbędne formalności, aby ją postawić. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]