bateria kuchenna

Bateria kuchenna to jeden z podstawowych elementów, bez którego trudno wyobrazić sobie jadalnię. Solidna bateria powinna jednak imponować nie tylko estetyką i starannym wykonaniem, ale również funkcjonalnością i prostą obsługą. Aby nie odczuć niedosytu z dokonanego zakupu, warto wiedzieć, jakie baterie są najlepszym wyborem. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Z artykułu dowiesz się:

  • gdzie urządzić spiżarnię w domu,
  • jak sprawić, by mała spiżarnia wciąż była funkcjonalna,
  • jak w naturalny sposób obniżyć temperaturę w spiżarni?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W jaki sposób nowoczesne trendy w budownictwie energooszczędnym poprawiają ekonomię domu? Odpowiedź Cię zaskoczy!

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
pompa ciepła w domu do 100m2

Pompy ciepła są źródłem ogrzewania, które wciąż zyskuje na popularności. Zachęcają nie tylko niskimi kosztami eksploatacji, ale także pozytywnym wpływem na środowisko. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
samotne drzewo o zachodzie słońca

Lata temu twoi rodzice posadzili przy domu drzewa. Ich drzewa, ich działka.

Dziś prowadzisz tam firmę i wolałbyś w ich miejscu zrobić parking dla klientów. Mimo że jesteś aktualnym właścicielem, tak naprawdę niewiele możesz zrobić bez pozwolenia z urzędu gminy.
(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]
wiązka kabli w ścianie

Pytanie o to, jakie przewody wybrać do instalacji elektrycznej pojawia się bardzo często i jest ono jak najbardziej zasadne. Budując dom lub przeprowadzając remont należy pamiętać, że dobrze dobrane przewody gwarantują bezpieczeństwo przeciwpożarowe, a także wieloletnią trwałość instalacji. W przypadku źle dobranych kabli konieczna może okazać się jej wymiana nawet po kilku latach. Sprawdź, co musisz wiedzieć o przewodach do instalacji elektrycznej.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]