wymagania bezpieczeństwa dotyczące rusztowań aluminiowych

Rusztowania to konstrukcje, które umożliwiają wykonywanie różnego rodzaju prac na wysokościach. Istotny w tym przypadku jest jednak nie tylko zasięg, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Jakie zatem wymagania bezpieczeństwa muszą spełnić rusztowania aluminiowe? O czym pamiętać wykonując prace na wysokości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]
nowoczesny dom Skand House

Walory drewnianych konstrukcji są doceniane w całej Europie. Mimo, iż trend ten do Polski przyszedł stosunkowo późno, to również nad Wisłą systematycznie zwiększa się grono jego zwolenników. Skand House jest firmą działającą lokalnie – jednak wykorzystującą rozwiązania na światowym poziomie, z poszanowaniem środowiska naturalnego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
budowa domu letniskowego

Budowa domku letniskowego może rozwiązać coroczne problemy związane z wyborem miejsca wypoczynku. Zamiast ślęczeć nad ofertami biur podróży, ryzykując różne wpadki touroperatorów, które zepsują Ci wymarzony urlop, zbuduj sobie własną rezydencję wakacyjną. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na pytania, jak przebiega budowa domu letniskowego krok po kroku i jaki może być koszt budowy domu letniskowego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
pracownik na budowie 2023

W dzisiejszych czasach branża budowlana jest niezwykle dynamiczna i stale się rozwija. Wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się trendami w budownictwie, pojawiają się nowe wymagania dla współczesnych budowlańców. W artykule tym omówię, jakie umiejętności i kompetencje będą niezbędne dla budowlańców pracujących na budowie w 2023 roku, aby sprostać wymaganiom rynku i wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie. Przyjrzymy się zarówno technicznym aspektom pracy na budowie, jak i umiejętnościom miękkim, takim jak komunikacja, zarządzanie czasem i pracy zespołowej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Dofinansowanie budowy domu

Budowa domu to ogromne wyzwanie, także finansowe. Wiąże się z dużymi wydatkami, na które nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli planujesz taką inwestycję, to koniecznie sprawdź, z jakich form dofinansowania możesz skorzystać. Są one przeznaczone głównie dla inwestorów stawiających energooszczędne budynki o niskiej emisji zanieczyszczeń. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Dopłaty do pomp ciepła - Czyste Powietrze 2023

Rząd rozważa wprowadzenie dofinansowania zakupu i montażu pomp ciepła dla nowej grupy Polaków. Tym razem z dotacji miałyby skorzystać gospodarstwa domowe będące odbiorcami gazu sieciowego. Priorytetem jest jednak przyspieszenie programu Czyste Powietrze, który ma zachęcać do wymiany źródeł ciepła domowego na ekologiczne. Jak dotąd, w całym kraju wpłynęło ponad 530 tys. wniosków na prawie 10 mld zł wsparcia z tego programu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]