Schody powinny pasować stylistycznie do wystroju domu oraz być komfortowe w użytkowaniu. Jednak, jaki jest ich koszt w domu jednorodzinnym?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]

Czy wiesz, że obliczenie zapotrzebowania cieplnego budynku jest gwarancją dobrania właściwego ogrzewania i sposobu ocieplenia budynku? Zobacz, jak zachować ciepło.
(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

A może zamiast mieszkania zdecydować się na mały dom? Za podobną cenę dysponować możemy wówczas nawet większą powierzchnią. Trudno również przecenić zalety przydomowego ogródka. Najbardziej popularne wśród polskich inwestorów są domy powstające w technologii murowej. Takie budownictwo jest solidne i trwałe. Odporne na działanie czynników pogodowych, energooszczędne, ekonomiczne i ogniotrwałe. Dające akustyczny komfort. Jednym z wielu wyzwań inwestora jest oczywiście znalezienie profesjonalnej ekipy budowlanej, która zadba o bezproblemowy przebieg prac.

 

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Decyzję o budowie domu pasywnego warto podjąć już na etapie projektowania wymarzonego domu. Należy dokładnie przemyśleć nie tylko kwestię wyboru odpowiednich okien do domu pasywnego, ale także ich rozmieszczenie w konstrukcji. Przy rosnącej popularności ekologicznych rozwiązań, trend na budowanie domów pasywnych z pewnością będzie się stale rozwijał. Jeżeli już wiesz, że zależy Ci na mieszkaniu przyjaznym dla środowiska, albo chcesz ograniczyć opłaty związane z ogrzewaniem, rozwiązanie pasywne będzie doskonałym pomysłem.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Potrzebna Ci pompa do wody lub ścieków? W takim razie rozważasz zapewne jej wynajem. Być może jednak pojawił Ci się w głowie również pomysł dokonania zakupu. Wyjaśniamy, dlaczego wynajem to lepszy wybór.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Wąż gumowy to wspaniały, aczkolwiek często niedoceniany produkt. Jego zastosowanie jest znacznie szersze, niż może większości osób się wydawać. Szczególnie w budownictwie węże gumowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie, o którym napiszemy poniżej. Jeśli i ty potrzebujesz kupić dobry wąż elastyczny, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować, tutaj znajdziesz wszystkie wskazówki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]