Blacha płaska na rąbek stojący to rozwiązanie od dawna wykorzystywane jako materiał pokrycia dachu. Na przestrzeni lat technologia tworzenia była intensywnie rozwijana i udoskonalana, czego efektem są panele z blachy stalowej. Czym są i jakie jest ich zastosowanie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rynek nieruchomości rośnie w zastraszająco szybkim tempie. Co roku przybywa inwestycji, inwestorów i projektów, a mimo to mieszkań i domów cały czas brakuje. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle zaskakujący obrót, gdyż na horyzoncie nie widać zmian, które mogłyby spowodować spadek lub stagnację wartości nieruchomości. Powstaje zatem pytanie: lepiej dom budować, czy kupować. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Skorzystanie z usług firmy oferującej kontenery na odpady to najefektywniejszy i najszybszy sposób na legalne pozbycie się nawet bardzo dużej ilości śmieci. Możliwość zamówienia kontenera o różnych rozmiarach, w połączeniu z elastycznymi godzinami pracy firm tego typu sprawia, że takie rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników. Oczywiście do takiego kontenera nie można wrzucać każdego rodzaju odpadów, ponieważ może to być zbyt niebezpieczne dla środowiska naturalnego. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
buty robocze

Myśląc o butach mamy najczęściej na myśli niezbędny element codziennej garderoby. Buty dopasowujemy zarówno do pozostałej części ubrania, okazji, na którą je zakładamy oraz warunków pogodowych. W poniższym tekście zwrócimy uwagę na buty robocze, które, pomimo że nie są zbyt popularne mają bardzo duże znaczenie dla części osób pracujących w warunkach podwyższonego ryzyka urazu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
projekty domów

Przyszłość to słowo, które może budzić w nas radość, nadzieję, motywację lub niepokój i strach. Wszystko zależy od naszego podejścia do życia, pomysłu na siebie, czy nawet etapu, na którym znajdujemy. Jak zatem wybierać projekty domów jednorodzinnych skoro nie mamy pewności, co czeka nas za kilka lat? To naprawdę proste, gdy uświadomimy sobie realne potrzeby i możliwości wielu rozwiązań.

Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od tego, czy dany projekt odpowiada Tobie i Twojej rodzinie pod kątem aranżacji, metrażu i rozmieszczenia pomieszczeń. To jest Wasz prywatny azyl. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
ogrodzenie

Czy ogrodzenie może być jednocześnie trwałe i zachwycać nienaganną stylistyką? Oczywiście, że tak! Najlepszym przykładem takiego połączenia jest ogrodzenie modułowe. Solidność i oryginalny wygląd to niejedyne zalety tego typu grodzeń, toteż warto się nimi zainteresować. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]