Projektowanie łazienki to wyzwanie, zwłaszcza gdy chce się stworzyć ergonomiczną, komfortową i estetyczną przestrzeń. Zestawy podtynkowe WC to jedne z popularniejszych rozwiązań, pozwalających na zagospodarowanie różnego rodzaju wnęk przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki całego pomieszczenia. Jak zamontować zestaw podtynkowy WC? Wyjaśniamy w zaledwie kilku krokach! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz urządzić miłą dla oka, a zarazem komfortową przestrzeń do pracy w domu? Jesteś w dobrym miejscu. Dowiedz się, jak zaaranżować Home Office i ciesz się spokojem we własnych czterech kątach. To łatwiejsze niż może się wydawać! W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czeka Cię remont łazienki? A może rozpoczynasz pracę nad aranżacją wnętrz w nowym domu lub mieszkaniu i nie masz pomysłu na udekorowanie pomieszczeń sanitarnych? Zanim przystąpisz do prac wykończeniowych, sprawdź kilka cennych wskazówek i porad na temat tego, jak urządzić stylową łazienkę. Pomogą Ci uchronić się przed błędami remontowymi i ułatwią codzienne korzystanie z pomieszczenia. Sprawdź trzy rzeczy, których nie wiesz o urządzaniu łazienki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Szykujesz się lub już jesteś w trakcie remontu łazienki i nie wiesz jak dobrać odpowiedni grzejnik? Zapraszamy zatem do lektury poniższego poradnika.

Remont łazienki to coś, przez co praktycznie każdy właściciel mieszkania musiał przejść w swoim życiu. Wymiana wszystkich elementów wyposażenia i ich odpowiedni dobór może wcale nie być tak prosta jak mogło by się wydawać. Jednym z bardziej istotnych elementów wyposażenia łazienki, o którym często się zapomina jest grzejnik łazienkowy. Jak wiedzieć który wybrać? Skąd mieć pewność, który model najlepiej sprawdzi się w nowej łazience? Czytajcie dalej, ponieważ w poniższym artykule podpowiadamy jak wybrać odpowiedni grzejnik do świeżo wyremontowanej łazienki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Odpowiednio dobrany bidet znacznie ułatwia zadbanie o higienę osobistą i okazuje się niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienek, z którego domownicy korzystają codziennie. Mimo to w Polsce bidet podwieszany lub stojący należy do rozwiązań, które nie cieszą się jeszcze dużą popularnością. Dzieje się tak ze względu na mniejsze metraże wielu łazienek i obawy domowników, że po zainstalowaniu bidetu w pomieszczeniu nie zostanie zbyt dużo wolnej przestrzeni. Warto jednak wspomnieć, że w ostatnich latach producenci coraz częściej proponują klientom bidety wyróżniające się kompaktowymi rozmiarami, które świetnie sprawdzają się nawet w niewielkich łazienkach. Dlatego w poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto zdecydować się na bidet i podpowiadamy, jak wybrać funkcjonalne oraz niezawodne modele. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Pandemia i okres lockdownu przekonał wielu pracodawców o tym, że praca zdalna może być równie efektywna co praca w biurze. Szefowie coraz przychylniej patrzą na prośby o dzień pracy z domu, a często sami wychodzą z propozycją pracy hybrydowej, zwłaszcza w branży IT, marketingu czy rekrutacji. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]