Aranżacja wnętrza hotelu to odpowiedzialne zadanie. Jego kluczowe elementy stanowią: wybór odpowiedniego wyposażenia hotelu oraz znalezienie dobrych jakościowo mebli do pokoi hotelowych. Wyjaśniamy, na co zwrócić uwagę w trakcie poszukiwań. Podpowiadamy też, gdzie można kupić dobrej jakości meble i wyposażenie hotelowe. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 4 Średnia: 5]

Pielęgnacja ogrodu w celu jego perfekcyjnego wyglądu wiąże się niejednokrotnie z zakupem różnych urządzeń. Nie ma co się oszukiwać, że przy dzisiejszych standardach nikomu nie chciałoby się opiekować swoim obszarem dookoła domu w sposób ręczny. Istnieją oczywiście urządzenia mniej i bardziej konieczne. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Montaż szyby prysznicowej to coraz bardziej powszechne rozwiązanie. Ta prosta konstrukcja złożona ze szkła i profili montażowych pozwala na aranżację nowoczesnej łazienki. Jaka szyba będzie najlepsza? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Trudno wyobrazić sobie życie bez muzyki. Słuchamy jej jadąc autem, ćwicząc na siłowni, czytając czy sprzątając mieszkanie. Poprawia nam humor i dodaje energii, a czasem przywołuje miłe wspomnienia. Właśnie dlatego plakaty muzyczne na ścianę to znakomita dekoracja wnętrza. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Drewniane i tapicerowane, designerskie, nowoczesne i tradycyjne — krzesła do salonu mogą mieć wiele form i wzorów. Ich wybór nie jest więc łatwy. Zależy zarówno od wyglądu i stylu, jak i od aspektów funkcjonalnych. Jak zatem wybrać krzesła do salonu, by były wygodne, estetyczne i dopasowane do aranżacji? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Dzisiaj to pojęcie uznawane jest już za archaizm i raczej nie spotkasz go w codziennym nazewnictwie stosowanym przez sklepy meblowe. Tymczasem szyfoniera to wyjątkowy mebel skrzyniowy, który odnosił się do konstrukcji wąskich, lecz wysokich. Można go porównać do współczesnej komody, choć kiedyś pełnił bardziej rolę dekoracyjną niż użytkową. Był niebanalną ozdobą każdego wnętrza. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]