Rynek wnętrzarski oferuje dziś wiele zróżnicowanych wariantów oświetlania wnętrz i przestrzeni zewnętrznych domu – od tradycyjnych lamp wiszących, sufitowych i żyrandoli, ściennych i kinkietów, przez gustowne lampy stołowe czy biurkowe, praktyczne i użytkowe lampy stojące oraz podłogowe, po lampy solarne, które idealnie sprawdzą się do oświetlenia tarasów, ogrodów i balkonów. Dobór odpowiednich źródeł światła ma kolosalne znaczenie dla funkcjonalności pomieszczenia, ale także dla zdrowia i dobrego nastroju jego użytkowników. Niewłaściwe oświetlenie biura czy pokoju, w którym spędzamy sporo czasu nad książkami, w dłuższej perspektywie przyczyni się do pogorszenia wzroku lokatorów. Odpowiednio dopasowane do metrażu pomieszczenia i jego przeznaczenia – wspomoże w codziennych aktywnościach, budując samopoczucie na resztę dnia. Szeroka paleta lamp dostępnych obecnie na rynku może przyprawić o zawrót głowy niezdecydowanych, ale przynieść inspiracje do stworzenia nowych aranżacji w salonie czy sypialni. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania – obie te cechy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na kabiny prysznicowe bez brodzika. Trend ten znakomicie wpisuje się zwłaszcza w nowoczesne wnętrza, gdzie pożądany jest oferowany przez nie minimalizm. Należy jednak wspomnieć o tym, że montaż kabiny to decyzja na lata. Musisz więc dokładnie przemyśleć, czy wybrana opcja ma sens. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy to sprawdzić, ujawniając wady i zalety tego rozwiązania. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
bateria łazienkowa

Chociaż bateria łazienkowa nie jest dużym elementem wyposażenia łazienkowej przestrzeni, to jednak jest obowiązkowym wyposażeniem, który każdego dnia zostaje poddawany intensywnej eksploatacji. Co więcej, wymaga się, aby krany i słuchawki prysznicowe były w pełni praktyczne oraz cieszyły się wieloletnią żywotnością. Jak wybrać najlepszą baterię łazienkową? Pod uwagę weź co najmniej kilka czynników. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Wejście w nastoletni wiek to bardzo często czas zmian. Dotyczą one również aranżacji pokoju. Gdy nastolatek wyrasta z dotychczasowego łóżka lub chce zmienić meble w swoim pokoju, często pojawia się wtedy pytanie – czy lepiej kupić łóżko młodzieżowe czy mebel wypoczynkowy? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Nietuzinkowe i innowacyjne rozwiązanie składowania narzędzi ważących od 4 do 6 ton wprowadzone w magazynie jednego z największych producentów komponentów motoryzacyjnych firmie Autoneum, zdobyło tytuł najlepszego projektu kaizen w grupie Autoneum. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Stoły warsztatowe wykonane z metalu to podstawowe wyposażenie wnętrza każdego garażu czy serwisu naprawczego. Stanowi serce i główne centrum dowodzenia, gdzie swoje miejsce odnajdują potrzebne narzędzia oraz wykonuje się wiele napraw. To także miejsce spotkań, rozmów, podejmowania decyzji i odpoczynku podczas pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fachowcem, czy amatorem majsterkowania, metalowy stół jest obowiązkowym meblem w Twoim warsztacie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]