Podłoga to element wnętrza, który zwykle towarzyszy nam przez wiele lat. Warto więc dobrze przemyśleć jej wybór. Wachlarz możliwości w tym zakresie jest obecnie ogromny. Przyjrzyjmy się różnym stylom aranżacji, żeby sprawdzić, który z nich jest nam najbliższy.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]
dezynfekcja

Aby zatrudnić firmę DDD, musisz wiedzieć, jakiego dokładnie rodzaju usługi potrzebujesz, ile maksymalnie możesz zapłacić i co powinna zawierać umowa. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na wybór firmy dezynfekującej, dlatego przed podjęciem decyzji należy zrobić mały research. Masz problem ze szkodnikami w domu i nie wiesz na co zwrócić uwagę korzystając z usług firm DDD? Podpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Z pewnością nie raz czułeś w pomieszczeniu specyficzny zapach stęchlizny, który pozostaje w miejscu, w którym panuje nadmierna wilgoć. Nieprzyjemny zapach to jednak niejedyny powód, dla którego należy zwalczać pleśń i szukać przyczyn jego powstawania. Podpowiadamy, czym usunąć pleśń ze ściany, skąd bierze się w naszym pomieszczeniach i gdzie szukać profesjonalnego wsparcia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Niezależnie od tego, czy kupujesz mieszkanie dla siebie i swojej rodziny, czy też pod wynajem, zawsze musisz pamiętać o kilku ważnych aspektach. Dzięki temu mieszkanie będzie przyszłościowe i jeszcze bardziej dostosowane do Twoich oczekiwań. Sprawdź zatem, na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę, kupując mieszkanie od dewelopera. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Współczesne projekty wnętrz są bardzo różnorodne, gdyż tworzy się je z myślą o komforcie domowników. Niezależnie od tego czy wybierzemy wyrazisty styl vintage, czy elegancką aranżację glamour, sercem projektu zawsze będą dodatki. Odpowiedni ich dobór ma duże znaczeni i istotnie wpływa na harmonię pomieszczenia. W tym przypadku niezmiennie od lat sprawdzają się ramy na zdjęcia. Jednak gdzie powinny być ustawione, by stworzyć niepowtarzalny klimat? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
osuszanie mieszkań

Zawsze i każdemu może zdarzyć się sytuacja, gdy mieszkanie zostanie zalane. Powody mogą być przeróżne. Awaria u sąsiada z góry, zapomniany odkręcony kran, nieszczelny wąż od pralki czy zmywarki – to te najczęstsze. Do rzadszych, ale przecież nie incydentalnych, należą awarie wynikające z usterek konstrukcyjnych czy wykonawczych. W ich przypadku często wcale nie mamy pojęcia o tym, że coś jest nie tak, jeśli nie pojawia się gwałtowny wyciek wody, a powolne przesiąkanie ścian. W przypadku zalania mieszkania w wielu przypadkach możemy poradzić sobie samodzielnie, za pomocą przysłowiowej ścierki czy mopa. Jednak gdy wyciek jest długotrwały albo duży, na pomoc należy wezwać specjalistów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]