Współczesne projekty wnętrz są bardzo różnorodne, gdyż tworzy się je z myślą o komforcie domowników. Niezależnie od tego czy wybierzemy wyrazisty styl vintage, czy elegancką aranżację glamour, sercem projektu zawsze będą dodatki. Odpowiedni ich dobór ma duże znaczeni i istotnie wpływa na harmonię pomieszczenia. W tym przypadku niezmiennie od lat sprawdzają się ramy na zdjęcia. Jednak gdzie powinny być ustawione, by stworzyć niepowtarzalny klimat? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
osuszanie mieszkań

Zawsze i każdemu może zdarzyć się sytuacja, gdy mieszkanie zostanie zalane. Powody mogą być przeróżne. Awaria u sąsiada z góry, zapomniany odkręcony kran, nieszczelny wąż od pralki czy zmywarki – to te najczęstsze. Do rzadszych, ale przecież nie incydentalnych, należą awarie wynikające z usterek konstrukcyjnych czy wykonawczych. W ich przypadku często wcale nie mamy pojęcia o tym, że coś jest nie tak, jeśli nie pojawia się gwałtowny wyciek wody, a powolne przesiąkanie ścian. W przypadku zalania mieszkania w wielu przypadkach możemy poradzić sobie samodzielnie, za pomocą przysłowiowej ścierki czy mopa. Jednak gdy wyciek jest długotrwały albo duży, na pomoc należy wezwać specjalistów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czytanie znów staje się modne i coraz więcej osób sięga po książki czy to w tradycyjnej formie, czy w formie audiobooków i ebooków. Niezależnie od preferowanej formy, warto mieć w mieszkaniu kącik czytelniczy, gdzie można wygodnie się rozsiąść i zagłębić w świat przedstawiony w powieści czy wydarzeniach w książce biograficznej. Na pewno stylistyka skandynawska będzie tu odpowiednim wyborem. Jak zatem urządzić kącik czytelniczy w duchu filozofii hygge w salonie? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz urządzić miłą dla oka, a zarazem komfortową przestrzeń do pracy w domu? Jesteś w dobrym miejscu. Dowiedz się, jak zaaranżować Home Office i ciesz się spokojem we własnych czterech kątach. To łatwiejsze niż może się wydawać! W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rośliny doniczkowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Znane gatunki roślin są ogólnodostępne nawet w marketach, ciekawe, unikatowe rodzaje kwiatów możesz znaleźć w kwiaciarniach oraz na giełdach kwiatowych. Są piękną ozdobą domu, ogrodu lub tarasu. Warto zadbać o estetykę ich eksponowania, by urozmaicić wygląd twojego domu.  Świetnym, ciekawym rozwiązaniem są kwietniki metalowe. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

W dzisiejszych czasach dostęp do wielu najróżniejszych ofert nieruchomości jest niezwykle prosty. Na rynku dostępne są zarówno mieszkania dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, mieszkania typu studio, z antresolą, biura, kawalerki i wiele, wiele więcej. Co roku deweloperzy oddają do użytku nowe inwestycje. Wiele osób zastanawia się jednak, w jaki sposób działają inwestorzy. Jak angażują się w sprzedaż nieruchomości? Jakich technik używają? Czy korzystają z czyjejś pomocy? Czasy są ciężkie, jednak rynek musi się dalej kręcić. Aby skutecznie sprzedawać nieruchomości, deweloperzy korzystają z – marketingu nieruchomości. Czym jest marketing dla deweloperów? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]