wady i zalety mieszkania w bloku

Kto nie mieszkał w bloku ten nie wie, jaka to przyjemność. Nowe inwestycje w miastach nie mają cech obiektów z czasów PRL, przez co współczesne budynki nie przypominają klocków z wielkiej płyty i zapewniają o wiele wyższy komfort codziennego życia. Mieszkanie z rynku pierwotnego wydaje się być drogie, ale z reguły trzeba za nie zapłacić o wiele mniej niż za dom. W dużej mierze to właśnie dlatego szczególnie mniejsze apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców dużych, jak i małych miast. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
jak dbać o kwiaty w mieszkaniu

Grill rozpalony na naszym balkonie czy ociekające wodą donice zawieszone na zewnątrz mogą nie podobać się sąsiadom. Łatwo wtedy o awanturę na klatce schodowej lub nerwową interwencję administracji. Żaden normalny sąsiad nie powinien jednak protestować na widok zadbanych doniczek z pięknie rozwiniętymi kwiatami. Jakie są najlepsze kwiaty do mieszkania w bloku? Jakie kwiaty oczyszczają powietrze w mieszkaniu? Dziś odpowiadamy na pytania estetów i miłośników przyrody. Czyńcie wokół piękno, a wasze życie będzie piękniejsze! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
oszczędzanie energii 2023 - 10 sposobów

W ostatnich miesiącach ceny energii i prądu poszybowały ostro w górę. Polacy szukają sposobów ograniczenia kosztów mediów, aby wobec postępującej drożyzny jak najwięcej pieniędzy pozostało w portfelach na inne wydatki. W tym artykule podpowiadamy, jak oszczędzać energię i jak zaoszczędzić na prądzie w domu. Oszczędzanie jest niezwykle ważne m.in. w obliczu wprowadzonego przez rząd limitu zużycia energii. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podłoga to element wnętrza, który zwykle towarzyszy nam przez wiele lat. Warto więc dobrze przemyśleć jej wybór. Wachlarz możliwości w tym zakresie jest obecnie ogromny. Przyjrzyjmy się różnym stylom aranżacji, żeby sprawdzić, który z nich jest nam najbliższy.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]
dezynfekcja

Aby zatrudnić firmę DDD, musisz wiedzieć, jakiego dokładnie rodzaju usługi potrzebujesz, ile maksymalnie możesz zapłacić i co powinna zawierać umowa. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na wybór firmy dezynfekującej, dlatego przed podjęciem decyzji należy zrobić mały research. Masz problem ze szkodnikami w domu i nie wiesz na co zwrócić uwagę korzystając z usług firm DDD? Podpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Z pewnością nie raz czułeś w pomieszczeniu specyficzny zapach stęchlizny, który pozostaje w miejscu, w którym panuje nadmierna wilgoć. Nieprzyjemny zapach to jednak niejedyny powód, dla którego należy zwalczać pleśń i szukać przyczyn jego powstawania. Podpowiadamy, czym usunąć pleśń ze ściany, skąd bierze się w naszym pomieszczeniach i gdzie szukać profesjonalnego wsparcia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]