jak dbać o kwiaty w mieszkaniu

Grill rozpalony na naszym balkonie czy ociekające wodą donice zawieszone na zewnątrz mogą nie podobać się sąsiadom. Łatwo wtedy o awanturę na klatce schodowej lub nerwową interwencję administracji. Żaden normalny sąsiad nie powinien jednak protestować na widok zadbanych doniczek z pięknie rozwiniętymi kwiatami. Jakie są najlepsze kwiaty do mieszkania w bloku? Jakie kwiaty oczyszczają powietrze w mieszkaniu? Dziś odpowiadamy na pytania estetów i miłośników przyrody. Czyńcie wokół piękno, a wasze życie będzie piękniejsze! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
ekologiczne jajka z własnej hodowli

Świeże jajka na niedzielne śniadanie, na widok których nerwowo przełykasz ślinkę? Masz to na wyciągnięcie ręki za niewielką fatygą! Dzięki poniższemu artykułowi dowiesz się, jak powinna wyglądać własna hodowla kur, czym karmić kury żeby niosły jajka albo Ile można trzymać kur na własny użytek. Uwierz, że nawet małe stadko kur może wywołać rewolucję w rodzinnym jadłospisie. Ale po kolei… (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
ubezpieczenie ogródka działkowego

Własny ogródek działkowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią uprawiać własne owoce i warzywa czy po prostu wypoczywać na świeżym powietrzu. Niestety, często można usłyszeć informacje o tym, że mienie na terenie ROD ulega zniszczeniu lub kradzieży. Dowiedz się więc, czy możesz objąć ochroną ubezpieczeniową ogródek działkowy oraz gdzie wykupisz odpowiednią polisę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
drzewa owocowe

Owoce z przydomowego ogrodu są nie tylko zdrowe, ale i smaczne. Na plony możesz liczyć już po 2 latach od posadzenia drzewek owocowych. Na jakie korzyści możesz liczyć z ich uprawy? Które drzewka wybrać do ogrodu? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Piękny, starannie wypielęgnowany ogród odgrywa istotną rolę w dzisiejszym standardzie zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Stworzenie estetycznego i funkcjonalnego zielonego zakątka to marzenie każdego ogrodnika – zarówno początkującego, jak i doświadczonego. Ogród to bez wątpienia szczególny fragment posesji, odpowiadający za pierwsze wrażenia gości i przechodniów. Bez względu na to, jak duży teren mamy do dyspozycji, warto zadbać nie tylko o zastosowanie różnych rodzajów roślin, ale też o lampy stojące do ogrodu. Stanowią one ważny element wielu aranżacji oraz ciekawy sposób na uatrakcyjnienie wyglądu otoczenia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Ogród powinien być wykonany według przemyślanego planu, marzenia. Należy zaplanować wszystkie kwestie, nie tylko estetyczne. Warto pamiętać także o tych bardziej praktycznych. Już nim stworzymy ogród, powinniśmy zastanowić się nad systemem nawadniania. Tradycyjne nawadnianie może okazać się wyczerpujące, zwłaszcza jeżeli podlewać będzie trzeba dużą powierzchnię zieleni. Warto zatem zastanowić się nad automatycznym systemem nawadniania sadu lub ogrodu. Polecamy jednak założyć go w nieurządzonym jeszcze ogrodzie, aby później nie zniszczyć roślin. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]