Leżaki, leżanki i hamaki to meble, na których można się zrelaksować i odpocząć. Doskonale łączą maksymalny komfort ze spędzaniem czasu na łonie natury i gwarantują, że znajdziesz dla siebie idealne miejsce w ogrodzie. Są one dostępne w różnych wersjach. W zależności od tego, czy wybierzesz model wykonany z drewna, tworzywa sztucznego czy metalu, dzięki tym meblom ogrodowym możesz stworzyć własną strefę dobrego samopoczucia. Dowiedz się, który model jest najlepszy dla Ciebie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Rośliny doniczkowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Znane gatunki roślin są ogólnodostępne nawet w marketach, ciekawe, unikatowe rodzaje kwiatów możesz znaleźć w kwiaciarniach oraz na giełdach kwiatowych. Są piękną ozdobą domu, ogrodu lub tarasu. Warto zadbać o estetykę ich eksponowania, by urozmaicić wygląd twojego domu.  Świetnym, ciekawym rozwiązaniem są kwietniki metalowe. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jeśli właśnie zabierasz się za porządkowanie swojego trawnika po długiej zimie, z pewnością poszukujesz sprzętu, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie. Kosiarka to tutaj, obok kilku innych potrzebnych rozwiązań, absolutna podstawa. Na rynku mamy do dyspozycji wiele urządzeń. Zakup konkretnego powinien być podporządkowany nie tylko budżetem, jakim dysponujesz, ale i wielkością działki, czy też ukształtowaniem powierzchni trawnika. Jaką kosiarkę wybrać? Kiedy sprawdzi się kosiarka, a kiedy postawić na kosę? Oto rozwiązania, które ułatwiają pielęgnację trawnika, o ile zostaną właściwie dobrane do potrzeb konkretnego ogrodu i oczywiście… ogrodnika. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Uprawa kukurydzy cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jest to wynikiem znacznie wyższej plenności tej rośliny w porównaniu do tradycyjnych polskich zbóż. Ta cecha sprawia, że rolnicy wybierają kukurydzę na plantacje, pomimo że ma ona spore wymagania glebowe i duże zapotrzebowanie na składniki pokarmowe. W prowadzeniu takiej uprawy dużą rolę odgrywa nawożenie dolistne kukurydzy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz zacząć samodzielnie uprawiać warzywa, owoce lub zioła? Pomyśl o zakupieniu szklarni ogrodowej. Dlaczego warto ją mieć? Jakie rośliny nadają się do uprawy szklarniowej? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Myjki ciśnieniowe typu Karcher to urządzenia czyszczące, które z uwagi na swoje liczne zalety są powszechnie wykorzystywane w domach oraz przedsiębiorstwach. Jeśli pragniesz poznać kilka interesujących faktów na temat myjek ciśnieniowych, to bardzo dobrze się składa. W przygotowanym przez nas tekście znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Miłej lektury! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]