Zaadaptowanie piwnicy na pomieszczenie mieszkalne jest łatwe. Trzeba jednak spełnić określone wymagania. Sprawdź, w jaki sposób zaaranżować pokój w piwnicy.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]
czerwony klucz dynamometryczny

Dokręcanie śrub na oko to najgorsze, co możesz zrobić. W takiej sytuacji możliwe są dwa scenariusze. Po pierwsze — dokręcisz śrubę za mocno. Śruba może się zerwać, a gwint i dokręcane elementy nawet pęknąć. Po drugie — dokręcisz śrubę za słabo. Na takich połączeniach nie możesz polegać, bo stwarzają zagrożenie dla osób korzystających ze sprzętów, a nawet dla otoczenia. Jeśli chcesz tego uniknąć potrzebujesz niedrogiego i niezawodnego narzędzia, czyli klucza dynamometrycznego.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]

Patrząc na łazienki wykończone w ostatnich latach można dostrzec wyraźny trend dotyczący elementów podtynkowych. Wiele osób chętnie decyduje się na tę wersję armatury łazienkowej ze względów estetycznych, ale i faktu, iż są one łatwiejsze w utrzymaniu czystości ( powierzchni do czyszczenia jest po prostu mniej). Jednym z takich rozwiązań jest Grohe zestaw podtynkowy, który stanowi jeden z najczęściej sprzedawanych produktów marki.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Stworzenie pomieszczeń, które posłużą nam przez kolejnych kilka, czy kilkanaście lat to ogromne wyzwanie. Zawsze wiąże się to z koniecznością wyboru najlepszej jakości materiałów, które będą ponadczasowe. Duże elementy wyposażenia oraz podstawowa baza mieszkania jak podłogi, czy płytki powinny być rozważnie dobrane do koncepcji mieszkania, gdyż ich wymiana to spory wydatek oraz dużo pracy i poświęconego czasu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 3]

Nitownice są to urządzenia wykazujące wysoką skuteczność przy wielu pracach budowlanych i innych. Warto ją mieć w swoim przydomowym warsztacie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Większość dostępnych obecnie na rynku farb do wnętrz można nakładać pędzlem lub wałkiem – wszyscy często używamy obu w naszych projektach, w zależności od faktury ściany i efektów, które chcemy uzyskać. Jeśli jednak po raz pierwszy przymierzasz się do malowania wnętrz w swoim domu, ważne, aby wiedzieć, że pędzel i wałek mogą mieć bardzo różne funkcje. Efekt Twojej pracy może zależeć nie tylko od ich jakości, ale także wyboru odpowiedniego narzędzia. Podpowiadamy co wybrać do malowania ścian oraz dlaczego warto sięgać po modele dla profesjonalistów, np. z linii Anza Platinum. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]