Jak wybrać kolor farby do salonu

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni kolor farby do salonu? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź praktyczne porady! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
ocieplenia domu szkieletowego

Domy szkieletowe kojarzą się z nowoczesnymi, pasywnymi i energooszczędnymi konstrukcjami. Okazuje się jednak, że niektóre starsze budowle warto dodatkowo ocieplić, aby w pełni wykorzystać potencjał termoizolacyjny tego naturalnego materiału konstrukcyjnego. Istnieje kilka rozwiązań na bazie włókien drzewnych, które sprawdzą się w przypadku każdego projektu, którego celem jest ocieplenie domu szkieletowego lub budowanego w technologii tradycyjnej. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
wymagania bezpieczeństwa dotyczące rusztowań aluminiowych

Rusztowania to konstrukcje, które umożliwiają wykonywanie różnego rodzaju prac na wysokościach. Istotny w tym przypadku jest jednak nie tylko zasięg, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Jakie zatem wymagania bezpieczeństwa muszą spełnić rusztowania aluminiowe? O czym pamiętać wykonując prace na wysokości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Zaadaptowanie piwnicy na pomieszczenie mieszkalne jest łatwe. Trzeba jednak spełnić określone wymagania. Sprawdź, w jaki sposób zaaranżować pokój w piwnicy.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]
czerwony klucz dynamometryczny

Dokręcanie śrub na oko to najgorsze, co możesz zrobić. W takiej sytuacji możliwe są dwa scenariusze. Po pierwsze — dokręcisz śrubę za mocno. Śruba może się zerwać, a gwint i dokręcane elementy nawet pęknąć. Po drugie — dokręcisz śrubę za słabo. Na takich połączeniach nie możesz polegać, bo stwarzają zagrożenie dla osób korzystających ze sprzętów, a nawet dla otoczenia. Jeśli chcesz tego uniknąć potrzebujesz niedrogiego i niezawodnego narzędzia, czyli klucza dynamometrycznego.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 4]

Patrząc na łazienki wykończone w ostatnich latach można dostrzec wyraźny trend dotyczący elementów podtynkowych. Wiele osób chętnie decyduje się na tę wersję armatury łazienkowej ze względów estetycznych, ale i faktu, iż są one łatwiejsze w utrzymaniu czystości ( powierzchni do czyszczenia jest po prostu mniej). Jednym z takich rozwiązań jest Grohe zestaw podtynkowy, który stanowi jeden z najczęściej sprzedawanych produktów marki.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]