osuszanie mieszkań

Zawsze i każdemu może zdarzyć się sytuacja, gdy mieszkanie zostanie zalane. Powody mogą być przeróżne. Awaria u sąsiada z góry, zapomniany odkręcony kran, nieszczelny wąż od pralki czy zmywarki – to te najczęstsze. Do rzadszych, ale przecież nie incydentalnych, należą awarie wynikające z usterek konstrukcyjnych czy wykonawczych. W ich przypadku często wcale nie mamy pojęcia o tym, że coś jest nie tak, jeśli nie pojawia się gwałtowny wyciek wody, a powolne przesiąkanie ścian. W przypadku zalania mieszkania w wielu przypadkach możemy poradzić sobie samodzielnie, za pomocą przysłowiowej ścierki czy mopa. Jednak gdy wyciek jest długotrwały albo duży, na pomoc należy wezwać specjalistów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Projektowanie łazienki to wyzwanie, zwłaszcza gdy chce się stworzyć ergonomiczną, komfortową i estetyczną przestrzeń. Zestawy podtynkowe WC to jedne z popularniejszych rozwiązań, pozwalających na zagospodarowanie różnego rodzaju wnęk przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki całego pomieszczenia. Jak zamontować zestaw podtynkowy WC? Wyjaśniamy w zaledwie kilku krokach! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz zamówić kontener do gromadzenia i szybkiego wywozu śmieci podczas budowy? A może jesteś właścicielem domu wielorodzinnego i chcesz zorganizować niezawodny wywóz śmieci komunalnych? W każdym z tych przypadków przydatną okaże się dla Ciebie wiedza na temat cen wynajmu kontenerów na śmieci. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Szykujesz się lub już jesteś w trakcie remontu łazienki i nie wiesz jak dobrać odpowiedni grzejnik? Zapraszamy zatem do lektury poniższego poradnika.

Remont łazienki to coś, przez co praktycznie każdy właściciel mieszkania musiał przejść w swoim życiu. Wymiana wszystkich elementów wyposażenia i ich odpowiedni dobór może wcale nie być tak prosta jak mogło by się wydawać. Jednym z bardziej istotnych elementów wyposażenia łazienki, o którym często się zapomina jest grzejnik łazienkowy. Jak wiedzieć który wybrać? Skąd mieć pewność, który model najlepiej sprawdzi się w nowej łazience? Czytajcie dalej, ponieważ w poniższym artykule podpowiadamy jak wybrać odpowiedni grzejnik do świeżo wyremontowanej łazienki. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Chcesz zacząć stosować farby proszkowe do lakierowania detali? To obecnie jedna z najpopularniejszych metod malowania, która odznacza się bardzo wysoką jakością wykończenia. Dobrze dobrana farba ma właściwości ochronne i zabezpiecza elementy przed korozją i ogniem. Aby uzyskać jak najlepsze efekty prac, trzeba dopasować produkty stworzone z myślą o użytkowaniu w nowoczesnych kabinach lakierniczych. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
farby budowlane

Dobór odpowiedniej farby lub lakieru ma wpływ na to jak będziemy czuli się w danym pomieszczeniu, oraz jak długo będzie ono zakonserwowane więc wybór ten trzeba dobrze przemyśleć. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]