Styl vintage

Styl vintage to doskonały wybór dla tych, którym bliskie są meble z duszą i którzy podczas aranżacji własnych wnętrz kierują się nie tyle modą, ile własnymi upodobaniami oraz… sercem! Miłośnicy połączenia starego z nowym z pewnością docenią styl vintage, który czerpie garściami z lat 20-tych czy 60-tych, ale jednocześnie otwiera się na to, co nowe. Jak zatem wprowadzić styl vintage do wnętrz? I o czym musimy pamiętać, urządzając mieszkanie w stylu vintage? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
blat do kuchni w stylu nowoczesnym

Często mówi się, że kuchnia to serce domu. W nowoczesnych aranżacjach kluczem do stworzenia stylowej przestrzeni są kolory, ale i funkcjonalność. Na jakie barwy i rozwiązania warto zwrócić uwagę, wybierając blat do takiego pomieszczenia? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Miętowy narożnik pomysły na aranżację

Stało się! Ze wszystkich dostępnych na rynku modeli, to właśnie on Cię zauroczył – miętowy narożnik. Wciąż jednak wahasz się, czy go kupić. Miętowy kolor wzbudza w Tobie pewne obawy, zresztą uzasadnione. Szary lub brązowy mebel jest o wiele łatwiejszy w aranżacji. Ale miętowy…? Na szczęście, możesz już przestać się martwić i pójść za głosem serca, ponieważ z naszym krótkim poradnikiem bez trudu stworzysz aranżację, do której będzie pasował wymarzony mebel. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Balkon może stać się idealnym miejscem odpoczynku. Aby tak się stało, musi zostać odpowiednio zaaranżowany. Jak to zrobić?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
nowoczesny pokój dziecięcy

Szafa to z pozoru prosty mebel, podstawowy nie tylko w pokoju dziecięcym, ale po prostu w każdym domu Jednak, kiedy stajemy przed wyborem tej właściwej, staje się to prawdziwym dylematem. Szafy mają w sobie pewnego rodzaju magię. Skrywają tajemnice, często bywają kryjówką podczas zabaw w chowanego. Dla czytelników powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa są baśniowym przejściem do Narnii. Jednak bardziej przyziemne pobudki, takie jak pojemność czy ilość półek i miejsca na wieszaki, sprawiają, że wybór odpowiedniej szafy nie jest prosty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]
Aranżacja wnętrza fit out

Profesjonalnie zrealizowana usługa fit out pozwala zaaranżować pomieszczenie zgodnie z wymogami i potrzebami inwestora. Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]