Chcesz urządzić miłą dla oka, a zarazem komfortową przestrzeń do pracy w domu? Jesteś w dobrym miejscu. Dowiedz się, jak zaaranżować Home Office i ciesz się spokojem we własnych czterech kątach. To łatwiejsze niż może się wydawać! W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Planowanie i organizacja pomieszczeń oraz warunków pracy w nich powinna uwzględniać fakt, że technologia zarządzania polega na stałej komunikacji i kontaktach pracowników z klientami. Planowanie powierzchni usługowej czy biurowej obejmuje przydział miejsca pracownikom oraz rozmieszczenie mebli i wyposażenia, które zapobiega marnowaniu czasu na niepotrzebne przemieszczanie się, zapewnia oszczędne wykorzystanie przestrzeni oraz ochronę zdrowia. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Modne płytki ceglane do wnętrz to niezastąpione rozwiązanie do każdego mieszkania. Doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, kuchni czy pokoju dziecka, jak i w punktach usługowych. Ten element aranżacyjny w prosty sposób odmieni każde biuro czy salon fryzjerski. W dzisiejszym artykule omówione zostaną najważniejsze kwestie związane ze stosowaniem cegły w projektach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Lamele ścienne to jeden z największych hitów wnętrzarskich ostatnich lat. Ten nietuzinkowy sposób na wykończenie wnętrza może zupełnie odmienić każde pomieszczenie. Sprawdź, gdzie można zamontować lamele drewniane o szerokim zastosowaniu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Ustawienie sprzętów AGD w kuchni: zmywarka obok kuchenki, lodówka obok zlewu. Małe AGD ustawione na blacie

Dobre planowanie kuchni wymaga wiedzy o tym, jak ustawić sprzęty. Lodówka obok piekarnika? Zmywarka przy zlewie? W jakiej odległości od płyty indukcyjnej można zamontować okap? Wiemy, że szukacie odpowiedzi na te pytania – i słusznie. Rozmieszczenie AGD nie tylko wpływa na wygląd kuchni, ale również na wygodę pracy i żywotność urządzeń. Sprawdź, jak rozmieścić sprzęt kuchenny. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Komoda to praktyczny i funkcjonalny mebel, który powinien znaleźć się w każdym salonie. Jego prostota tkwi w designerskiej bryle, która łączy w sobie kilka funkcji: mebel służący do przechowywania, wydzielania strefy naszej przestrzeni oraz ozdoby pomieszczenia. Jaką elegancką komodę wybrać do salonu? Sprawdź to! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]