Sypialnia w stylu loft to z pewnością propozycja dla miłośników nowoczesnych i nieco surowych w wyrazie aranżacji. Taką przestrzeń można jednak wizualnie ocieplić za pomocą różnych dodatków. W tym artykule podpowiadamy, jak wyczarować piękną sypialnię w industrialnym klimacie.   (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Salon jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w całym domu. Powinien zachwycać swoją estetyką, ale i zapewniać komfort użytkowania. Kluczem do sukcesu, czyli zapewnienia maksymalnej ergonomii jest wybór odpowiednich mebli. Bardzo modny jest na pewno styl prowansalski. Jak więc urządzić salon w tym stylu i jakie meble wybrać? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Stare meble w nowoczesnym wnętrzu czy nowoczesne dodatki w starym budownictwie? To jedno z pytań nasuwających się na myśl o intrygującym stylu vintage. Jego elementy są często pełne nostalgii i tęsknoty za minionymi czasami i pełne energii wnętrza, w którym się znajdują. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Tapeta ścienna to szybki sposób na zmianę aranżacji dowolnego pomieszczenia. A to dzięki szerokiej gamie wzorów i łatwości montażu tapet. 

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu jest salon. Pokój dzienny to nie tylko miejsce spotkań rodzinnych, ale także centralny punkt życia towarzyskiego domowników. Jest to pomieszczenie, do którego zaprasza się gości, oraz które służy jako miejsce odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. W jaki sposób można go urządzić, aby najlepiej spełniał swoją funkcję? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Eleganckie, wykonane z naturalnego materiału żaluzje stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań dekoracji okiennych, które łączy w sobie funkcjonalność i oryginalny design. Wykonane z drewna są ponadczasowe i pasują do każdego wnętrza. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]