Balkon może stać się idealnym miejscem odpoczynku. Aby tak się stało, musi zostać odpowiednio zaaranżowany. Jak to zrobić?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
nowoczesny pokój dziecięcy

Szafa to z pozoru prosty mebel, podstawowy nie tylko w pokoju dziecięcym, ale po prostu w każdym domu Jednak, kiedy stajemy przed wyborem tej właściwej, staje się to prawdziwym dylematem. Szafy mają w sobie pewnego rodzaju magię. Skrywają tajemnice, często bywają kryjówką podczas zabaw w chowanego. Dla czytelników powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa są baśniowym przejściem do Narnii. Jednak bardziej przyziemne pobudki, takie jak pojemność czy ilość półek i miejsca na wieszaki, sprawiają, że wybór odpowiedniej szafy nie jest prosty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]
Aranżacja wnętrza fit out

Profesjonalnie zrealizowana usługa fit out pozwala zaaranżować pomieszczenie zgodnie z wymogami i potrzebami inwestora. Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Fotel lub krzesło biurowe to bardzo ważny mebel. Im więcej czasu spędzasz przy biurku, tym uważniej podejdź do wyboru krzesła dla siebie. Długie siedzenie może obciążać organizm, w tym przede wszystkim kręgosłup, a dobrze skonstruowane krzesło ma neutralizować ten negatywny wpływ. Nie bez znaczenia jest także design i materiał wykonania krzeseł biurowych. Ważne jest ich możliwie łatwe czyszczenie i elegancki wygląd, który dobrze wpisze się w aranżacje domowego miejsca pracy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 4.7]

Sposób, w jaki korzystamy z przestrzeni kuchennej, uległ z biegiem czasu znacznym zmianom. Kiedyś była to przestrzeń, służąca wyłącznie przygotowywaniu posiłków, dziś często można znaleźć w niej miejsce również na przyjemne spędzanie czasu, np. z kubkiem ulubionej kawy w dłoni. Rok 2023 przyniesie kilka świeżych trendów w projektowaniu tego typu pomieszczeń. Sprawdzamy, jakie aranżacje kuchni będą najpopularniejsze w nadchodzących miesiącach.

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Kuchnia jest sercem każdego domu czy mieszkania, wszak to w niej przygotowujemy posiłki i często spotykamy się przy wspólnym stole. W kuchni jednocześnie generowanej jest sporo pary. Jednak urządzenia typu elektryczne wyciągi potrafią sobie z tym poradzić. Dlatego również okna kuchenne warto ozdobić firankami. Jakie modele wybrać?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]