24 listopada 2022

Najpopularniejsze produkty do łazienki: Grohe zestaw podtynkowy

Patrząc na łazienki wykończone w ostatnich latach można dostrzec wyraźny trend dotyczący elementów podtynkowych. Wiele osób chętnie decyduje się na tę wersję armatury łazienkowej ze względów estetycznych, ale i faktu, iż są one łatwiejsze w utrzymaniu czystości ( powierzchni do czyszczenia jest po prostu mniej). Jednym z takich rozwiązań jest Grohe zestaw podtynkowy, który stanowi jeden z najczęściej sprzedawanych produktów marki.

O czym należy pamiętać kupując zestaw podtynkowy?

Decydując się na zakup zestawu podtynkowego do WC warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które będą istotne zarówno przy samym montażu, jak i jego późniejszym użytkowaniu. Pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę wielu specjalistów jest pojemność spłuczek do wody. Znaczna część zestawów ma 6 litrów i posiada dwa przyciski, które pozwalają na wybór: czy chcemy spuścić całą pojemność, czy może jej połowę – 3 litry. Takie rozwiązanie jest bardzo ekologiczne i pozwala na zaoszczędzenie nie tylko kilku złotych w portfelu, ale i dużych ilości wody.

Kolejną kwestią jest sam przycisk do stelażu. Wielu producentów załącza go w pakiecie z resztą wyposażenia stelażu. Ma tak przykładowo Grohe zestaw podtynkowy, który w większości wersji posiada taki element. Są jednak przypadki, gdzie marki tego nie zapewniają. W takiej sytuacji należy pamiętać o tym, iż przycisk powinien być od tego samego producenta co stelaż, ponieważ w innym przypadku nie będzie pasować.

Kluczowe jest także zweryfikowanie głębokości stelaża, która powinna być zgodna z powierzchnią do niego przeznaczoną. Przed wyborem należy więc zmierzyć zarówno wysokość, szerokość, jak i głębokość, w którym będzie się on znajdował.

Aspektem, o którym wiele osób zapomina jest gwarancja. Warto zwrócić uwagę nie tylko na długość jej trwania, ale i sam zakres usterek, które obejmuje. Z naprawdę porządnych gwarancji znany jest m.in. Grohe zestaw podtynkowy.

Co wyróżnia markę Grohe i jej zestaw podtynkowy?

Zarówno podczas większych, jak i mniejszych remontów łazienki wiele osób decyduje się na zakup produktów marki Grohe. Skąd bierze się jej popularność?

Po pierwsze, wielu klientom producent kojarzy się z wysoką jakością użytych materiałów, jak i samego wykonania produktów. Jest to szczególnie ważne w przypadku elementów podtynkowych, do których w przypadku awarii często trzeba się dostać poprzez rozkucie płytek. Sprawia to, że wiele osób deklaruje, że jest w stanie wydać znacznie więcej na tego typu produkty w zamian za gwarancję wysokiej jakości. Cechuje się nią, np. zestaw podtynkowy WC Grohe 5w1, w którego skład wchodzą nie tylko elementy takie jak stelaż czy misa WC, ale także deska wolnoopadająca i przycisk do spłukiwania.

Innym aspektem, który znacznie wpływa na popularność produktów marki Grohe jest jej design i szeroka oferta produktów. Znajdą w niej coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, jak i fani nowoczesnych, designerskich projektów. Kupując Grohe zestaw podtynkowy możemy być pewni, że będą to dobrze wydane pieniądze na produkt, który posłuży nam lata.

Artykuł przygotowany przy współpracy z partnerem serwisu.

 

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Powiązane treści