14 grudnia 2020

Meble designerskie – nowoczesność w luksusowym wydaniu

Rynek meblarski ewoluuje, a meble designerskie są tego najlepszym dowodem. Czym różnią się one od klasycznych modeli? Są bardziej nowoczesnej i oryginalne jednocześnie. To śmiałe rozwiązania, a jak pokazuje popyt na nie – właśnie takich mebli coraz częściej szukają Polacy. Z tego powodu meble designerskie zamówisz już nie tylko za granicą, ale także w rodzimych sklepach. Sprawdź, gdzie zamówisz wysokiej jakości meble designerskie i co tak naprawdę kryje się za tym pojęciem.

Meble o nieprzeciętnej formie dla wymagających klientów

Obecnie meble designerskie nie są produkowane jedynie na specjalne zamówienie. Pod tym pojęciem kryją się wszystkie meble, które są bardzo dobrze przemyślane i zostały zaprojektowane zgodnie z dekalogiem dobrego designu, sformułowanego już ponad pół wieku temu przez Dietera Ramsa. Mimo upływu czasu zasady te są nadal aktualne, a dzięki nim meble designerskie łączą w sobie funkcjonalność, innowacyjność i estetykę. To trwałe rozwiązania, w których dopracowany jest każdy, nawet najmniejszy detal, a przy tym są przyjazne dla środowiska.

Nierzadko projektanci kierują się w swoich projektach zasadą „mniej znaczy lepiej”. Dlatego też tak wiele propozycji na rynku utrzymanych jest w minimalistycznym stylu, ale co warto podkreślić, wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Meble designerskie to ponadczasowe piękno, które pomoże odzwierciedlić Twój wysmakowany gust i podkreśli Twoją oryginalność.

Trwałe meble na długie lata

Potrzeba człowieka, aby otaczać się pięknymi przedmiotami oraz meblami nie jest nowa, tak naprawdę towarzyszy nam od długich lat. Obecnie klienci zwracają uwagę na jakość zamawianych mebli, a tę jakość zapewniają meble designerskie. Należy pamiętać o tym, że meble designerskie mają nie tylko pięknie wyglądać, ale są też funkcjonalne i stworzono je z myślą, aby służyły przez lata.

Sposób na wyrażenie własnej osobowości

Jednym z czynników, który sprawia, że coraz więcej Polaków decyduje się na meble designerskie, jest ich nieprzeciętny styl, który nierzadko pozwala podkreślić własną osobowość. Czy tego chcemy, czy nie meble są także sposobem na wyrażenie siebie – moda nie ma na to monopolu. Jeśli chcesz wyeksponować swoją osobowość i pokazać, że Twoje wybory są często niebanalne i nieszablonowe, to meble designerskie będą idealnym wyborem dla Ciebie.

DESIGND10 – meble designerskie do Twojego domu

Jednym z najbardziej znanych sklepów internetowych na rynku jest DESIGND10. To miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych mebli sygnowanych logo renomowanych europejskich marek, takich jak Andersen, Bolia, Bonaldo, Fameg, Freifrau, Kristalia, Magis, Prostoria, Letti&Co, Saba, czy Woud.

W ofercie znajdziesz meble designerskie do domu, mieszkania, biura, hotelu, czy restauracji. Sprawdź, które rozwiązania będą pasować w Twoim przypadku. Odwiedź stronę sklepu, aby zobaczyć dostępne obecnie kolekcje.

Materiał sponsorowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści