19 maja 2020

Listwy Lagrus – listwy ponadczasowe

Urządzanie wnętrza wbrew pozorom nie jest najłatwiejszym zadaniem i wymaga zadbania o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W tym przypadku nie możemy zapominać o dobraniu do wystroju wnętrza listwy przypodłogowej, która jest niezbędnym elementem wyposażenia domu. Czym cechują się listwy Lagrus? Dlaczego warto je wybrać? Do jakich wnętrz pasują białe listwy lakierowane z mdf-u?

Listwy Lagrus

Listwy Lagrus odznaczają się doskonałą jakością i stanowią urozmaicenie każdego wnętrza. Odpowiednie dobranie listew do danego pomieszczenia jest bardzo ważne, gdyż pozwala zachować spójność we wnętrzu i spełnić oczekiwania domowników. Marka Lagrus oferuje szeroki wybór listew odpowiednich w zasadzie do każdego rodzaju podłogi, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient wybierze coś dla siebie. Podkreślić należy, że większość modeli tego typu posiada podfrezowanie, co daje możliwość poprowadzenia gniazdek i kabli w domu według potrzeb. Kolejną zaletą listew Lagrus jest fakt, że posiadają one frezy poprawiające, które mocuje się do ściany. Łatwość montażu jest dla wielu osób ważną kwestią, na którą także warto zwrócić uwagę podczas zakupu takich produktów. Ponadto, listwy te są nie tylko odporne na uszkodzenia i działanie czynników z zewnątrz, wyróżniają się również niezwykłą wytrzymałością i doskonałą jakością.

Listwy Lagrus zaprezentują się efektownie w każdym domu, nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat i ciekawy charakter. To inwestycja, która posłuży nam przez długie lata, gdyż listwy odznaczają się trwałością i wytrzymałością. Sporą popularnością na rynku cieszą się białe listwy lakierowane z mdf-u, dopasowujące się do wielu pomieszczeń. Płyta mdf jest płytą drewnopochodną średniej gęstości, bardzo często wykorzystywaną jako materiał do produkcji mebli. Powierzchnia listew Lagrus jest lakierowana lakierami poliuretanowymi, natomiast dolna krawędź poddana została izolacji przeciwwilgociowej.

Listwy przypodłogowe

Listwy Lagrus pełnią szereg funkcji i wpływają na estetykę całego wnętrza. Warto dowiedzieć się, jakie zalety ma montaż listwy przypodłogowej, dzięki czemu docenimy jej walory. Zauważyć należy, że listwy przypodłogowe mają za zadanie zmniejszenie ryzyka wybrzuszenia podłogi tuż przy ścianie. Produkty te powinny być na tyle szerokie, aby zakryć daną dylatację podłogi przy ścianie.

Kolejną funkcją listew przypodłogowych jest ochrona i zabezpieczenie ściany przed różnorodnymi uszkodzeniami. Listwy Lagrus dodatkowo dają możliwość schowania nieestetycznych kabli i przewodów, które nie powinny znajdować się na widoku. Jedną z najważniejszych funkcji listew jest oczywiście kwestia dotycząca dekoracji wnętrza – listwa powinna być ładna i odpowiednio dobrana pod względem kolorystyki, kształtu i wysokości.

Białe listwy lakierowane z mdf-u

Białe listwy lakierowane Lagrus z pewnością wyróżniają  się atrakcyjną ceną i szeroką ofertę w stosunku do wielu różnorodnych modeli i kształtów. Są one dostępne w wielu salonach, a nawet w marketach, co jest kolejną zaletą takiego rozwiązania. Cokoły listwy z mdf-u są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia i stosunkowo twarde. Zazwyczaj pokrywane są białą folią, która ma za zadanie zabezpieczyć powierzchnię lub są lakierowane na biało. Warto wybrać nowoczesne kształty takich listew zgodne z wystrojem wnętrza i dobraniem do podłogi.

Gdzie sprawdzą się  białe listwy Lagrus?

Listwy Lagrus w kolorze białym dopasują się w zasadzie do każdego rodzaju podłogi – paneli, drewna, a nawet do płytek. Z powodzeniem zastosujemy je zatem w klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych i minimalistycznych. Nie bez powodu białe lakierowane listwy z mdf-u cieszą się coraz większym uznaniem na rynku. Ich niewątpliwym atutem jest spora elastyczność – białe listwy Lagrus stosować można również do zakrzywionych powierzchni, gdzie konieczne jest zadbanie o łatwość w kształtowaniu komponentu. Montaże listwy są bardzo różnorodne – wybrać można wśród montażu na specjalne klipsy lub z użyciem kleju montażowego.

Warto podkreślić, że białe lakierowane listwy wyróżniają się świetnym stylem i uniwersalnością. Bez problemu dobierzemy je do każdego rodzaju wnętrza, gustownie je urozmaicając. Listwy Lagrus wykonane zostały z najlepszych jakościowo materiałów, które cechują się wytrzymałością i odpornością na działanie szkodliwych czynników. Pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także mają za zadanie wpasować się w klimat i design danego wnętrza, efektownie je podkreślając. Białe listwy cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku.

Artykuł promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści