17 stycznia 2023

Fantastyczne dylematy, czyli jaką szafę wybrać

Szafa to z pozoru prosty mebel, podstawowy nie tylko w pokoju dziecięcym, ale po prostu w każdym domu Jednak, kiedy stajemy przed wyborem tej właściwej, staje się to prawdziwym dylematem. Szafy mają w sobie pewnego rodzaju magię. Skrywają tajemnice, często bywają kryjówką podczas zabaw w chowanego. Dla czytelników powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa są baśniowym przejściem do Narnii. Jednak bardziej przyziemne pobudki, takie jak pojemność czy ilość półek i miejsca na wieszaki, sprawiają, że wybór odpowiedniej szafy nie jest prosty.

Szafy w ofercie sklepu Meblik

Meblik nie pozostawia swoich klientów w potrzebie. Szukając szafy na miarę swojego wnętrza, możemy przebierać w najciekawszych projektach. W katalogu sklepu znajdują się szafy dziecięce, młodzieżowe, modułowe, narożne, z lustrami czy przesuwnymi drzwiami. Każda z kategorii jest oczywiście bogata w kilka różnych modeli do wyboru. Szafa typowo dziecięca to np. Happy Animals White – zachwyca uroczą grafiką na frontach. Jest przyjaznym elementem wystroju w pokoju najmłodszych, a przy tym wykonana z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. W zestawie znajdują się 2 drążki i 6 półek, które można zamontować na trzy różne sposoby. Dołączony do montażu specjalny pasek, pozwala zamocować mebel tak, aby zapobiegać ewentualnemu jego przewróceniu. W Serii Young znajdziemy szafy odpowiednie do pokoju nastolatka. Poza klasycznymi, białymi modelami, które łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni, wybrać możemy np. 100 x dark z geometrycznym wzorem na frontach lub 100 horse white, z piękną i romantyczną grafiką galopującego konia. W większych wnętrzach, gdzie możemy sobie pozwolić na umieszczenie szafy trzydrzwiowej, dobrym rozwiązaniem będzie np. szafa przesuwna UNI white lub szafa 180-2-60/240 Base, bezuchwytowa, nowoczesna i bardzo funkcjonalna. Tego typu szafy, mieszczą bardzo dużo, ich wnętrza można zaprojektować wg kilku możliwych ustawień. Bez wątpienia modele z serii Loft wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Trzydrzwiowa szafa 180 loft oraz narożna garderoba P loft są meblami z charakterem, dedykowanymi do pomieszczeń z jasno określonym stylem.

Szafy z gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości

Szafy w ofercie Meblik.pl są projektowane i wykonywane z zachowaniem wysokich standardów jakości. Każdy etap produkcji został potwierdzony uzyskanymi przez firmę certyfikatami
(np. TÜV Rheinland Polska).  Płyty tworzące korpusy i fronty są laminowane, dzięki czemu stają się bardziej odporne np. na wilgoć. Specjalne paski mocujące dołączane do szaf, pozwalają zapewnić bezpieczne ustawienie mebli. Elementy wymagające malowania są pokryte farbami rekomendowanymi przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Bezpieczeństwo użytkowników jest w firmie Meblik traktowane priorytetowo.

By zapoznać się z całą ofertą szaf firmy Meblik, zapraszamy tutaj: https://www.meblik.pl/pl/szafy/.

Materiał promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 4.5]

Powiązane treści