28 września 2020

Efekt transparentności w Twoim salonie? Wybierz białą ławę!

Każdy kto szuka pomysłów na urządzenie swojego domowego wnętrza chce zyskać imponujące efekty nie wydając przy tym zbyt wiele środków. Zależy nam na tym, aby cały design był funkcjonalny i piękny. Właśnie dlatego warto zastanowić się jak dopasować poszczególne meble i dodatki

Biała ława – świeżość i elegancja w Twoim salonie

Nie ulega wątpliwości, że ważnym pomieszczeniem w każdym domu jest salon. To właśnie tutaj zapraszamy gości i spędzamy sporo czasu z rodziną, dlatego zależy nam na reprezentacyjnym charakterze pokoju dziennego. Często decydujemy się na stolik kawowy w pobliżu sofy, narożnika czy foteli. Mamy wtedy w zasięgu ręki kawę czy ulubioną lekturę. To właśnie tutaj możemy się odprężyć i zrelaksować po całym dniu pracy. Bardzo intrygująco może wyglądać biała ława. Czy pasuje ona do każdej stylistyki? Oczywiście warto kierować się wyczuciem i umiarem, ale trzeba powiedzieć, że biel jest idealnym kolorem jeśli cenisz sobie ponadczasową prostotę. Nawet jeśli biel zaczyna dominować, całość wcale nie musi być monotematyczna czy surowa jeżeli umiejętnie dobierzemy dobrze kontrastujące dodatki.

Kultowy model białej ławy na kółkach – Frea. Zobacz także inne propozycję.

Biała ława dobrze będzie wyglądała jako towarzysz sofy w intensywnym wyrazistym kolorze. Zarówno ławy matowe, jak i powierzchnia na wysoki połysk cieszą się zainteresowaniem. Jeśli lubisz mocne kolory i żywe akcenty na pewno starasz się neutralizować je łagodnym wzornictwem i subtelnymi dekoracjami. Dzięki temu łatwo uzyskać efekt harmonii i spójności. Nie bez znaczenia, już od kilkunastu miesięcy, nie tylko w sklepie meblowym Edinos, to właśnie białe ławy, są najpopularniejszymi i najchętniej zamawianymi meblami.

Jakość i estetyka

Duże znaczenie ma również jakość mebli, dlatego warto zwracać uwagę na solidność ich wykonania. Chcemy przecież, aby posłużyły nam naprawdę długo i nawet po wielu latach wciąż wyglądały dobrze.

Warto zastanowić się jaki rozmiar ławy będzie najlepszy. Niektórzy potrzebują niewielkiego kompaktowego stolika kawowego, na którym położą dosłownie kilka przedmiotów. Jeśli Twój pokój dzienny jest dosyć przestronny, możesz zastanowić się nad większymi meblami. Dzięki temu aranżacja będzie wyglądała proporcjonalnie. Zazwyczaj praktyka pokazuje, że urządzanie dużych pomieszczeń jest wyzwaniem. Trudno w nich osiągnąć efekt kameralności, ale odrobina inwencji i kreatywności pozwoli nam uzyskać oczekiwany wystrój.

Ława jako mniejsza siostra stołu bywa pomijana, ale jest równie ważna, zwłaszcza jeżeli stoi ze stołem w jednym pomieszczeniu. Często jadalnia jest elementem salonu i kuchni, dlatego warto tak rozplanować obecność mebli, aby cała aranżacja spełniała potrzeby zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym. Warto zadbać o każdy detal podczas urządzania wnętrza, a przekonamy się, że szczegóły mają w sobie wielką siłę. Jeśli nie masz jeszcze pewności co wybrać i trudno zdecydować Ci się na konkretne meble, poszukaj inspiracji w sklepie internetowym. Sięgnij po to, co sprosta potrzebom Twoim i Twojej rodziny i ciesz się efektownym mieszkaniem.

Materiał promocyjny

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści