18 października 2021

Zalety stosowania agregatów malarskich DEDRA

Agregat malarski – inny wymiar malowania

Agregat malarski to doskonały pomysł na usprawnienie remontu, zaoszczędzenie czasu i energii. Polecany jest zwłaszcza dla profesjonalnych ekip remontowych, zajmujących się malowaniem dużych powierzchni. Z takim urządzeniem wykonanie malowania będzie proste, szybkie i niezwykle precyzyjne. Równo położona farba, brak zacieków lub niedomalowań to marzenie każdego fachowca. Agregat do malowania natryskowego zmieni ekipę remontową w profesjonalny zespół, który swoją pracę wykonuje sprawnie i szybko.

Uniwersalny i wszechstronny agregat DEDRA

Jednym z najbardziej wydajnych urządzeń jest agregat hydrodynamiczny DEDRA DED7423 100W, z ciśnieniem do 210 bar i 15 metrowym wężem. Doskonały do malowania wszystkich rodzajów ścian, które można pokrywać farbami lateksowymi, emalią akrylowa, emalią olejną oraz innymi środkami, przeznaczonymi do malowania techniką natryskową. W przypadku powierzchni drewnianych możemy rozpylać wodne lakiery, różnego rodzaju bejce i impregnaty. Ten wyspecjalizowany agregat posiada dodatkowy mieszalnik farby, oraz ciśnieniomierz pozwalający na równe i precyzyjne rozpylanie. To wspaniałe urządzenie, dzięki zastosowaniu najlepszych i trwałych materiałów, zapewni długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

Niezawodność i wygoda

Agregat malarski Dedra do sprzęt wysokiej klasy, dedykowany zarówno profesjonalistom jak też ambitnym domorosłym fachowcom. W szerokiej ofercie agregatów malarskich Dedra, każdy odnajdzie sprzęt najbardziej odpowiedni właśnie dla siebie. Dla mniejszych powierzchni wystarczy agregat malarski HVLP do malowania natryskowego DEDRA DED 7410 600 W, zbiornik 1L, dysza 1,5 mm. Najważniejsze elementy zostały wykonane z aluminium, materiału który, zapewnia trwałość i niezawodność.

DEDRA – same zalety

Można wymieniać jeszcze wiele zalet stosowania agregatów malarskich DEDRA. Przeważająca ilość pozytywnych stron tego aspektu nie pozostawia wątpliwości. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w budownictwie i branży wykończeniowej może być jedynie pomocne. Dodatkowym atutem jest różnorodność modeli, pozwalająca na dobranie wariantu właściwego dla konkretnego miejsca i rozmiaru planowanego malowania. Do prac, które nie wymagają specjalistycznych urządzeń, wystarczą mniejsze ale równie wydajne agregaty do malowania.

Podniesienie jakości usług

Sprawdzony agregat do malowania to w dzisiejszych czasach juz nie tylko luksus ale konieczność. Posiadając takie urządzenie, firma remontowa oszczędza czas i zużycie materiałów, znacznie wyprzedzając swoją konkurencję. Stosując pistolet hydrodynamiczny, zwiększają się szanse na szybkie ukończenie prac remontowych lub wykończeniowych. Pistolet do malowania Dedra to proste w obsłudze narzędzie, z powodzeniem zastępujące tradycyjne pędzle i wałki. Każdy, nawet najbardziej niedostępny fragment ściany zostanie pokryty jednakową i równą warstwą farby. Duża wysokość, odległość czy trudne załamania architektoniczne przestają być już wyzwaniem. Codzienność malarza staje się o wiele prostsza i mniej skomplikowana, a to przełoży się niewątpliwie na jakość pracy, wydajność i zadowolenie ekipy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie narzedzia24na7.pl

Materiał promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści