7 listopada 2022

Zabezpiecz swój park narzędzi przed inflacją!

Szybki wzrost cen odczuwa chyba każdy. Inflacji nie trzeba jednak traktować jak zło konieczne, ponieważ są sposoby, aby uchronić się przed wszechobecną drożyzną. Już w listopadzie możesz sporo zaoszczędzić korzystając z wyjątkowych promocji przygotowanych przez Kiloutou!

Jak walczyć z inflacją i zabezpieczyć swój park narzędzi z firmą Kiloutou?

Drożyzna na sklepowych spółkach daje się we znaki praktycznie każdemu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś konsumentem, musisz liczyć się z większymi wydatkami. Inflacji nie należy jednak traktować jak wyroku, dlatego warto szukać mądrych sposobów na jej ominięcie lub choćby zniwelowania skutków wzrostu cen.

Jak to zrobić? Warto dokładnie rozejrzeć się po rynku, bo dobra okazja do zakupu produktów może być bliżej niż myślisz. Jeśli szukasz wysokiej jakości narzędzi w niskich cenach, koniecznie sprawdź ofertę Kiloutou!

Międzynarodowa wypożyczalnia sprzętu, obecna m.in. we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech oraz w Polsce, przygotowała dla klientów wyjątkową promocję. W ramach akcji Black Weeks mogą oni przez cały listopad zakupić produkty przecenione nawet do 50%!

To wyjątkowa okazja, aby nabyć wysokiej jakości sprzęt i akcesoria w naprawdę bardzo niskich cenach. W ten sposób nie tylko wzbogacisz swój park o nowe produkty, ale również w mądry sposób uchronisz się przed galopującą inflacją.

Oferta została przygotowana m.in. z myślą o właścicielach małych i średnich firm, warsztatach samochodowych, a także klientach indywidualnych. Kiloutou możesz kupić ponad 500 profesjonalnych artykułów z rabatami do -50% w tym:

  • tarcze diamentowe,
  • wiertła,
  • dłuta,
  • papiery ścierne

oraz wiele innych akcesoriów do maszyn i sprzętów budowlanych!

Dlaczego warto skorzystać z promocji na Black Weeks w Kiloutou?

Na tym jednak listopadowe szaleństwo niskich cen się nie kończy. Oprócz super okazji sięgających do 50%, otrzymujesz również 50% rabatu na wynajem sprzętu budowlanego.

Wystarczy tylko, że dokonasz zakupu i zarejestrujesz się wypełniając formularz w trakcie trwania promocji.

Wypożyczalnia sprzętu Kiloutou oferuje wiele niezawodnych maszyn i urządzeń do prac ziemnych, na wysokości, budowie, wykończeniowych, z zakresu energetyki, klimatyzacji, transportu, przeładunku oraz prac związanych z utrzymaniem domu czy ogrodu. Proponowany sprzęt na wynajem znajduje są pod stałą kontrolą techniczną i posiada aktualne odbiory UDT.

Są to maszyny bezpieczne, nowoczesne i wydajne, które przydają się podczas wielu prac budowlanych, ogrodniczych oraz transportowych. Teraz możesz je wynająć za połowę ceny. Wystarczy tylko, że kupisz narzędzia w trakcie trwania Black Weeks, a następnie wypełnisz prosty formularz.

Z otrzymanego upustu będziesz mógł skorzystać aż do końca lutego 2023 roku! Rabat dotyczy wynajmu jednej maszyny na jedną dobę i możesz z niego skorzystać tylko jednorazowo. Jest naliczany od ceny katalogowej. Kod rabatowy otrzymasz mailem na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

Sprawdź już teraz bogaty asortyment i kup potrzebne produkty w promocyjnej cenie!

Artykuł promocyjny.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści