7 listopada 2023

WIŚNIOWSKI – nowoczesny biznes, tradycyjne wartości

W firmie WIŚNIOWSKI kładziemy duży nacisk na nowoczesne rozwiązania. Równocześnie opieramy się na tradycyjnych formach prowadzenia biznesu. Przestrzegamy zasady budowania wzajemnego zaufania z kontrahentami w oparciu o szacunek i profesjonalną obsługę. Takie podejście pozwoliło nam w ciągu 30 lat działalności stać się jednym z czołowych polskich przedsiębiorstw branży budowlanej.

Jak skutecznie przyciągnąć klientów?

Wysokiej klasy produkt, konkurencyjna cena, wielopoziomowe wsparcie, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne – klienci biorą pod uwagę wszystkie te aspekty. WIŚNIOWSKI priorytetowo traktuje kwestie jakości. Wykorzystujemy najlepsze materiały, zapewniając odbiorcom produkty o dużej niezawodności i bezawaryjności, przystosowane do regularnego użytkowania. Każdy projekt wyróżnia się precyzją i dbałością o detale. Dzięki temu staliśmy się rozpoznawalną marką, pozytywnie kojarzoną przez klientów. Brand WIŚNIOWSKI został też wielokrotnie doceniony przez ekspertów, zdobywając m.in. aż pięciokrotnie prestiżową nagrodę Top Builder.

Należymy również do czołówki, jeśli chodzi o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Z powodzeniem stosujemy nowoczesne technologie inteligentnego domu, które pozwalają na sprawniejsze i wygodniejsze sterowanie. Użytkownicy zyskują możliwość kontrolowania bram, czy drzwi z zamkiem elektrycznym korzystając ze smartfona lub WiFi. Wdrożony przez nas system smartCONNECTED daje Ci szansę na pełną integrację urządzeń domowych i sterowanie nimi niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Elegancja w wielu odsłonach

Elegancki wygląd, ciekawy design – WIŚNIOWSKI to marka, która zwraca dużą uwagę na kwestie estetyczne. Stawiamy na dobrane materiały, czy niebanalną kolorystykę. W naszej ofercie znajdzie coś dla siebie zarówno miłośnik prostej, klasycznej formy, jak i bardziej wyszukanych stylowo propozycji. Równocześnie nie zapominamy o zagwarantowaniu maksymalnej funkcjonalności oraz pełnego bezpieczeństwa.

Sprzedaż to nie jedyny aspekt naszej działalności. W razie potrzeby wspieramy naszych klientów przeglądami oraz usługami serwisowymi. Chętnie służymy też niezbędną pomocą merytoryczną.

Biznes, w którym liczy się człowiek

Jednym z najważniejszych celów firmy WIŚNIOWSKI było stworzenie marki przyjaznej dla ludzi. Niezależnie czy chodzi o naszych klientów, czy partnerów biznesowych. W każdym przypadku angażujemy maksimum środków i uwagi, co sprawia, że brand WIŚNIOWSKI spotyka się z pozytywnym odbiorem praktycznie od początku działalności. Równie chętnie inwestujemy w naszych pracowników, organizując im szkolenia i pozwalając na doskonalenie zawodowe. To obustronna korzyść – dzięki temu mamy do dyspozycji zespoły specjalistów, których doświadczenie i umiejętności dają nam możliwość zaoferowania najlepszych rozwiązań na rynku.

Chciałbyś podjąć współpracę biznesową z firmą WIŚNIOWSKI? A może zainteresuje Cię któreś z naszych stanowisk? Sprawdź aktualną ofertę i atrakcyjne warunki, jakie przygotowaliśmy!

Artykuł sponsorowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści