Technika grzewcza, sanitarna, ciepłownictwo – kupuj taniej w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Bez różnicy czy jesteś samodzielnym wykonawcą, czy posiadasz sporą firmę z branży grzewczej, czy sanitarnej – z całą pewnością po wykonaniu zleceń musisz uzupełnić wyposażenie, produkty, bez których niemożliwa jest dalsza praca. Najczęściej każdy fachowiec posiada ulubiony przez siebie punkt, gdzie z przyjemnością robi zakupy. Wybór miejsca determinuje nie tylko polityka cenowa, ale dostępność produktów czy fachowe doradztwo. Obecne trendy, sytuacja związana z pandemią doprowadziły do tego, że nawet osoby, który były przyzwyczajone do robienia zakupów stacjonarnie, rezygnują z nich na poczet sklepów internetowych. Jest to trend, który z każdym miesiącem przybiera na sile. Nie ma w tym nic dziwnego! Właśnie zakupy online nie zabierają tyle czasu, co te stacjonarne, można je bowiem zrobić w autobusie, w kolejce, a nawet leżąc w łóżku. Nie jest to jedyny ich atut! Kolejnym są niskie ceny za produkty nowe i markowe. Dzięki temu zysk wynikający z wykonania danej usługi może być znacznie wyższy! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dobrych hurtowni hydraulicznych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem!

A kto powiedział, że w sklepie internetowym nie mogą znajdować się rury preizolowane, kształtki spawalnicze czy naczynia przeponowe? Wychodząc naprzeciwko wymaganiom współczesnych klientów oraz realiów związanych z handlem, firma Proterm uruchomiła sklep hydrauliczny online! Witryna ta została zaprojektowana tak, by proces zakupowy był intuicyjny i szybki. Sam asortyment jest niezwykle szeroki i kompleksowy.

Produkty się tam znajdujące można ogólnie określić jako związane z techniką grzewczą i sanitarną.  Miejsce to jest przyjazne dla użytkowników. Nastawione na obsługę klientów indywidualnych, którzy jako „złote rączki” samodzielnie dokonują domowych napraw, do profesjonalnych wykonawców, a także i dużych firm hydraulicznych i instalacyjnych. Oferta sklepu Proterm została podzielona na kategorie. Do najważniejszych z nich zaliczyć można:

 • Ciepłownictwo – kategoria ta podzielona została na bardziej szczegółowe podkategorie, w których znajdują się produkty, zróżnicowane względem siebie przeznaczeniem i funkcjonalnością. Ogólnie można jednak określić, że w kategorii tej znalazł się asortyment, którego głównym zadaniem jest sprawny przesył energii cieplnej przy jednoczesnym zmniejszeniu strat ciepła. Artykuły te wykorzystywane są do instalacji sieci ciepłowniczych oraz regulacji i pomiarów. W ramach kategorii „ Ciepłownictwo” znajdziemy zarówno dobrze znane kształtki i rury ocynkowane, czarne, spawalnicze, jak i typowy asortyment używany przy budowie miejskich sieci cieplnych w zakresie średnic DN 25-200 a na zapytanie również >250.
 • Kermi – w kategorii tej znajdują się akcesoria, części serwisowe tego producenta, a także grzejniki. Grzejniki Kermi podzielone zostały na kilka podkategorii, znajdują się tam: grzejniki boczne, dolne, modernizacyjne oraz zaworowe. Oferowane grzejniki dostępne są również w kolorach z palety RAL. Aby ustalić możliwość zakupu grzejnika, w jednym z wybranych kolorów należy przesłać zapytanie na adres: [email protected]
 • Kabiny natryskowe Kermi – w miejscu tym oferowane są kabiny Kermi, pochodzące z tak znanych serii, jak: Cada XS, Osia, Walki-In. Każda z serii zapewnia szeroki wachlarz możliwych rozwiązań połączenia ścianki stałej z kilkoma wariantami drzwi natryskowych.
 • Naczynia przeponowe Reflex – Naczynia zbiorcze zostały podzielone ze względu na swoją specyfikę i przeznaczenie.
 • Viessmann – w związku z tym, że firma Proterm jest salonem partnerskim Viessmann, nie mogło zabraknąć produktów tego renomowanego producenta! W kategorii tej znajdują się: stacje Aquahome, kotły Viessmann, Vitocal, klimatyzacja Vitoclima i wiele innych.
 • Geberit – kategoria ta obejmuje przede wszystkim części zamienne Geberit, znajdują się tu również popularne stelaże podtynkowe tej marki.

Wymienione powyżej grupy produktowe nie stanowią całości asortymentu, a jedynie jego część. Kategorie w sklepie są na bieżąco aktualizowane o nowości rynkowe, a także i o produkty, które są naturalnym uzupełnieniem obecnej oferty.

Dlaczego warto robić zakupy w hurtowni hydraulicznej Proterm?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Analizując ofertę sklepu instalacyjnego Proterm, można łatwo dojść do wniosku, że jest ona kompletna i tym samym ciekawa. To jednak niejedyny atut tego miejsca! Nie można nie wspomnieć o dostępności oferowanych produktów. Wykonawcy, hydraulicy i ogólnie rzecz ujmując fachowcy, wiedzą dokładnie, jak ważny jest czas w przypadku awarii.

Wymieniony sklep instalacyjny ze względu na wysokie stany magazynowe jest w stanie zagwarantować szybką wysyłkę produktów, na które w innych miejscach trzeba czekać, nawet kilka tygodni. W miejscu tym bowiem magazynowane są nie tylko elementy instalacyjne czy artykuły hydrauliczne, które są popularne, ale także i te nietypowe. Czas realizacji i dostępność produktów to elementy, które są kluczowe dla planowego zakończenia realizowanej inwestycji w zakładanym czasie. Dla zapewnienia ciągłości prac zgodnie z harmonogramem kluczowy jest wybór sprawdzonego dostawcy, na którego można liczyć w najtrudniejszym momencie.

Niezaprzeczalną zaletą są również niskie ceny, które to oferowane są w sklepach internetowych. Mogą się one różnić nawet 30-40% od tych, które kupić można w punktach handlowych stacjonarnych. Handel internetowy rządzi się innymi prawami, koszty związane z nim są zazwyczaj niższe, z tego względu i ceny poszczególnych artykułów są bardziej atrakcyjne dla przeciętnego Nowaka czy Kowalskiego.

Podobne posty

 • Dentysta dziecięcy i ortodonta – kiedy udać się na pierwszą wizytę?Dentysta dziecięcy i ortodonta – kiedy udać się na pierwszą wizytę? Regularne wizyty w gabinecie dentystycznym uchronią nasze uzębienie przed koniecznością przeprowadzania skomplikowanych zabiegów, które niejednokrotnie wiążą się z nieprzyjemnym bólem odczuwanym po wykonanym leczeniu. Oczywiście wiele zależy […]
 • Podstawowe wyposażenie bhp na budowiePodstawowe wyposażenie bhp na budowie Praca w branży budowlanej jest wymagająca pod względem zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa. Niezbędne jest więc zaopatrzenie zatrudnianych osób w podstawowy sprzęt nie tylko ułatwiający pracę, ale też chroniący przed wszelkiego rodzaju […]
 • Sprawdź najpopularniejsze meble ogrodowe w sezonie 2021Sprawdź najpopularniejsze meble ogrodowe w sezonie 2021 Sezon letni 2021 będzie inny niż wszystkie. Zmęczeni wielomiesięcznym zamknięciem związanym z epidemią, doceniliśmy ze zdwojoną mocą zalety wynikające z posiadania własnego, nawet najmniejszego, ogródka, działki czy balkonu. Konstatacja, że […]
 • Jak wygląda budowa domu szkieletowego?Jak wygląda budowa domu szkieletowego? Dom w technologii szkieletowej to doskonała alternatywa dla tradycyjnego domu murowanego. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób decyduje się na ten właśnie sposób budowy swojego wymarzonego lokum. Od czego zacząć budowę domu […]
 • Grzejniki elektryczne i grzejniki gazowe – które wybrać do łazienki?Grzejniki elektryczne i grzejniki gazowe – które wybrać do łazienki? W łazienkach wykorzystuje się mocno zróżnicowane urządzenia grzewcze, których zadaniem jest zapewnienie optymalnego komfortu cieplnego. Oprócz rozwiązań systemowych chętnie używa się też grzejników przenośnych. Jakie modele sprawdzają się […]
Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]