Technika grzewcza, sanitarna, ciepłownictwo – kupuj taniej w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Bez różnicy czy jesteś samodzielnym wykonawcą, czy posiadasz sporą firmę z branży grzewczej, czy sanitarnej – z całą pewnością po wykonaniu zleceń musisz uzupełnić wyposażenie, produkty, bez których niemożliwa jest dalsza praca. Najczęściej każdy fachowiec posiada ulubiony przez siebie punkt, gdzie z przyjemnością robi zakupy. Wybór miejsca determinuje nie tylko polityka cenowa, ale dostępność produktów czy fachowe doradztwo. Obecne trendy, sytuacja związana z pandemią doprowadziły do tego, że nawet osoby, który były przyzwyczajone do robienia zakupów stacjonarnie, rezygnują z nich na poczet sklepów internetowych. Jest to trend, który z każdym miesiącem przybiera na sile. Nie ma w tym nic dziwnego! Właśnie zakupy online nie zabierają tyle czasu, co te stacjonarne, można je bowiem zrobić w autobusie, w kolejce, a nawet leżąc w łóżku. Nie jest to jedyny ich atut! Kolejnym są niskie ceny za produkty nowe i markowe. Dzięki temu zysk wynikający z wykonania danej usługi może być znacznie wyższy! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dobrych hurtowni hydraulicznych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem!

A kto powiedział, że w sklepie internetowym nie mogą znajdować się rury preizolowane, kształtki spawalnicze czy naczynia przeponowe? Wychodząc naprzeciwko wymaganiom współczesnych klientów oraz realiów związanych z handlem, firma Proterm uruchomiła sklep hydrauliczny online! Witryna ta została zaprojektowana tak, by proces zakupowy był intuicyjny i szybki. Sam asortyment jest niezwykle szeroki i kompleksowy.

Produkty się tam znajdujące można ogólnie określić jako związane z techniką grzewczą i sanitarną.  Miejsce to jest przyjazne dla użytkowników. Nastawione na obsługę klientów indywidualnych, którzy jako „złote rączki” samodzielnie dokonują domowych napraw, do profesjonalnych wykonawców, a także i dużych firm hydraulicznych i instalacyjnych. Oferta sklepu Proterm została podzielona na kategorie. Do najważniejszych z nich zaliczyć można:

 • Ciepłownictwo – kategoria ta podzielona została na bardziej szczegółowe podkategorie, w których znajdują się produkty, zróżnicowane względem siebie przeznaczeniem i funkcjonalnością. Ogólnie można jednak określić, że w kategorii tej znalazł się asortyment, którego głównym zadaniem jest sprawny przesył energii cieplnej przy jednoczesnym zmniejszeniu strat ciepła. Artykuły te wykorzystywane są do instalacji sieci ciepłowniczych oraz regulacji i pomiarów. W ramach kategorii „ Ciepłownictwo” znajdziemy zarówno dobrze znane kształtki i rury ocynkowane, czarne, spawalnicze, jak i typowy asortyment używany przy budowie miejskich sieci cieplnych w zakresie średnic DN 25-200 a na zapytanie również >250.
 • Kermi – w kategorii tej znajdują się akcesoria, części serwisowe tego producenta, a także grzejniki. Grzejniki Kermi podzielone zostały na kilka podkategorii, znajdują się tam: grzejniki boczne, dolne, modernizacyjne oraz zaworowe. Oferowane grzejniki dostępne są również w kolorach z palety RAL. Aby ustalić możliwość zakupu grzejnika, w jednym z wybranych kolorów należy przesłać zapytanie na adres: [email protected]
 • Kabiny natryskowe Kermi – w miejscu tym oferowane są kabiny Kermi, pochodzące z tak znanych serii, jak: Cada XS, Osia, Walki-In. Każda z serii zapewnia szeroki wachlarz możliwych rozwiązań połączenia ścianki stałej z kilkoma wariantami drzwi natryskowych.
 • Naczynia przeponowe Reflex – Naczynia zbiorcze zostały podzielone ze względu na swoją specyfikę i przeznaczenie.
 • Viessmann – w związku z tym, że firma Proterm jest salonem partnerskim Viessmann, nie mogło zabraknąć produktów tego renomowanego producenta! W kategorii tej znajdują się: stacje Aquahome, kotły Viessmann, Vitocal, klimatyzacja Vitoclima i wiele innych.
 • Geberit – kategoria ta obejmuje przede wszystkim części zamienne Geberit, znajdują się tu również popularne stelaże podtynkowe tej marki.

Wymienione powyżej grupy produktowe nie stanowią całości asortymentu, a jedynie jego część. Kategorie w sklepie są na bieżąco aktualizowane o nowości rynkowe, a także i o produkty, które są naturalnym uzupełnieniem obecnej oferty.

Dlaczego warto robić zakupy w hurtowni hydraulicznej Proterm?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Analizując ofertę sklepu instalacyjnego Proterm, można łatwo dojść do wniosku, że jest ona kompletna i tym samym ciekawa. To jednak niejedyny atut tego miejsca! Nie można nie wspomnieć o dostępności oferowanych produktów. Wykonawcy, hydraulicy i ogólnie rzecz ujmując fachowcy, wiedzą dokładnie, jak ważny jest czas w przypadku awarii.

Wymieniony sklep instalacyjny ze względu na wysokie stany magazynowe jest w stanie zagwarantować szybką wysyłkę produktów, na które w innych miejscach trzeba czekać, nawet kilka tygodni. W miejscu tym bowiem magazynowane są nie tylko elementy instalacyjne czy artykuły hydrauliczne, które są popularne, ale także i te nietypowe. Czas realizacji i dostępność produktów to elementy, które są kluczowe dla planowego zakończenia realizowanej inwestycji w zakładanym czasie. Dla zapewnienia ciągłości prac zgodnie z harmonogramem kluczowy jest wybór sprawdzonego dostawcy, na którego można liczyć w najtrudniejszym momencie.

Niezaprzeczalną zaletą są również niskie ceny, które to oferowane są w sklepach internetowych. Mogą się one różnić nawet 30-40% od tych, które kupić można w punktach handlowych stacjonarnych. Handel internetowy rządzi się innymi prawami, koszty związane z nim są zazwyczaj niższe, z tego względu i ceny poszczególnych artykułów są bardziej atrakcyjne dla przeciętnego Nowaka czy Kowalskiego.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Podobne posty

 • Domy modułowe: ekonomiczne i opłacalneDomy modułowe: ekonomiczne i opłacalne Budynki modułowe stały się niezwykle popularne w ostatniej dekadzie. One są aktywnie wykorzystywane nie tylko jako dodatkowe pomieszczenia, domki letniskowe, ale także jako pełnoprawne domy modułowe całoroczne.Technologia budowy domów […]
 • Ogrody wertykalne – połączenie nowoczesnej sztuki z naturąOgrody wertykalne – połączenie nowoczesnej sztuki z naturą Obecnie jednym ze sposobów aby wykreować przestrzeń miejską metodą ekologiczną jest przede wszystkim zwiększenie zieleni w jej krajobrazie, oprócz standardowych parków i ogrodów coraz częściej projektuje się specjalne ogrody wertykalne. Warto […]
 • Rodzaje spawarek, czyli jak dobrać sprzęt do swoich potrzeb?Rodzaje spawarek, czyli jak dobrać sprzęt do swoich potrzeb? Spawarki i przeznaczone do nich akcesoria znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych garażach, jak i w dużych warsztatach oraz przedsiębiorstwach. Przeszukując internetowy sklep ze spawarkami można znaleźć kilka rodzajów urządzeń. Zanim kupisz […]
 • Na jakie schody się zdecydować?Na jakie schody się zdecydować? Zastanawiasz się w jaki sposób połączyć ze sobą kondygnacje w domu? Nie wiesz jaki rodzaj schodów będzie odpowiedni? Zapraszamy zatem do lektury poniższego poradnika.Schody mogą zostać wykończone na różne sposoby, w zależności od naszych […]
 • Kamienie naturalne we wnętrzach – dlaczego warto?Kamienie naturalne we wnętrzach – dlaczego warto? Wnętrza łazienek i kuchni są szczególnie narażone na zniszczenie. Ze względu na panującą w pomieszczeniach wilgoć oraz wysokie temperatury, ich wyposażenie powinno być niezwykle odporne na uszkodzenia. W takich miejscach dobrze sprawdza się […]