Technika grzewcza, sanitarna, ciepłownictwo – kupuj taniej w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Bez różnicy czy jesteś samodzielnym wykonawcą, czy posiadasz sporą firmę z branży grzewczej, czy sanitarnej – z całą pewnością po wykonaniu zleceń musisz uzupełnić wyposażenie, produkty, bez których niemożliwa jest dalsza praca. Najczęściej każdy fachowiec posiada ulubiony przez siebie punkt, gdzie z przyjemnością robi zakupy. Wybór miejsca determinuje nie tylko polityka cenowa, ale dostępność produktów czy fachowe doradztwo. Obecne trendy, sytuacja związana z pandemią doprowadziły do tego, że nawet osoby, który były przyzwyczajone do robienia zakupów stacjonarnie, rezygnują z nich na poczet sklepów internetowych. Jest to trend, który z każdym miesiącem przybiera na sile. Nie ma w tym nic dziwnego! Właśnie zakupy online nie zabierają tyle czasu, co te stacjonarne, można je bowiem zrobić w autobusie, w kolejce, a nawet leżąc w łóżku. Nie jest to jedyny ich atut! Kolejnym są niskie ceny za produkty nowe i markowe. Dzięki temu zysk wynikający z wykonania danej usługi może być znacznie wyższy! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dobrych hurtowni hydraulicznych – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem!

A kto powiedział, że w sklepie internetowym nie mogą znajdować się rury preizolowane, kształtki spawalnicze czy naczynia przeponowe? Wychodząc naprzeciwko wymaganiom współczesnych klientów oraz realiów związanych z handlem, firma Proterm uruchomiła sklep hydrauliczny online! Witryna ta została zaprojektowana tak, by proces zakupowy był intuicyjny i szybki. Sam asortyment jest niezwykle szeroki i kompleksowy.

Produkty się tam znajdujące można ogólnie określić jako związane z techniką grzewczą i sanitarną.  Miejsce to jest przyjazne dla użytkowników. Nastawione na obsługę klientów indywidualnych, którzy jako „złote rączki” samodzielnie dokonują domowych napraw, do profesjonalnych wykonawców, a także i dużych firm hydraulicznych i instalacyjnych. Oferta sklepu Proterm została podzielona na kategorie. Do najważniejszych z nich zaliczyć można:

 • Ciepłownictwo – kategoria ta podzielona została na bardziej szczegółowe podkategorie, w których znajdują się produkty, zróżnicowane względem siebie przeznaczeniem i funkcjonalnością. Ogólnie można jednak określić, że w kategorii tej znalazł się asortyment, którego głównym zadaniem jest sprawny przesył energii cieplnej przy jednoczesnym zmniejszeniu strat ciepła. Artykuły te wykorzystywane są do instalacji sieci ciepłowniczych oraz regulacji i pomiarów. W ramach kategorii „ Ciepłownictwo” znajdziemy zarówno dobrze znane kształtki i rury ocynkowane, czarne, spawalnicze, jak i typowy asortyment używany przy budowie miejskich sieci cieplnych w zakresie średnic DN 25-200 a na zapytanie również >250.
 • Kermi – w kategorii tej znajdują się akcesoria, części serwisowe tego producenta, a także grzejniki. Grzejniki Kermi podzielone zostały na kilka podkategorii, znajdują się tam: grzejniki boczne, dolne, modernizacyjne oraz zaworowe. Oferowane grzejniki dostępne są również w kolorach z palety RAL. Aby ustalić możliwość zakupu grzejnika, w jednym z wybranych kolorów należy przesłać zapytanie na adres: [email protected]
 • Kabiny natryskowe Kermi – w miejscu tym oferowane są kabiny Kermi, pochodzące z tak znanych serii, jak: Cada XS, Osia, Walki-In. Każda z serii zapewnia szeroki wachlarz możliwych rozwiązań połączenia ścianki stałej z kilkoma wariantami drzwi natryskowych.
 • Naczynia przeponowe Reflex – Naczynia zbiorcze zostały podzielone ze względu na swoją specyfikę i przeznaczenie.
 • Viessmann – w związku z tym, że firma Proterm jest salonem partnerskim Viessmann, nie mogło zabraknąć produktów tego renomowanego producenta! W kategorii tej znajdują się: stacje Aquahome, kotły Viessmann, Vitocal, klimatyzacja Vitoclima i wiele innych.
 • Geberit – kategoria ta obejmuje przede wszystkim części zamienne Geberit, znajdują się tu również popularne stelaże podtynkowe tej marki.

Wymienione powyżej grupy produktowe nie stanowią całości asortymentu, a jedynie jego część. Kategorie w sklepie są na bieżąco aktualizowane o nowości rynkowe, a także i o produkty, które są naturalnym uzupełnieniem obecnej oferty.

Dlaczego warto robić zakupy w hurtowni hydraulicznej Proterm?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Analizując ofertę sklepu instalacyjnego Proterm, można łatwo dojść do wniosku, że jest ona kompletna i tym samym ciekawa. To jednak niejedyny atut tego miejsca! Nie można nie wspomnieć o dostępności oferowanych produktów. Wykonawcy, hydraulicy i ogólnie rzecz ujmując fachowcy, wiedzą dokładnie, jak ważny jest czas w przypadku awarii.

Wymieniony sklep instalacyjny ze względu na wysokie stany magazynowe jest w stanie zagwarantować szybką wysyłkę produktów, na które w innych miejscach trzeba czekać, nawet kilka tygodni. W miejscu tym bowiem magazynowane są nie tylko elementy instalacyjne czy artykuły hydrauliczne, które są popularne, ale także i te nietypowe. Czas realizacji i dostępność produktów to elementy, które są kluczowe dla planowego zakończenia realizowanej inwestycji w zakładanym czasie. Dla zapewnienia ciągłości prac zgodnie z harmonogramem kluczowy jest wybór sprawdzonego dostawcy, na którego można liczyć w najtrudniejszym momencie.

Niezaprzeczalną zaletą są również niskie ceny, które to oferowane są w sklepach internetowych. Mogą się one różnić nawet 30-40% od tych, które kupić można w punktach handlowych stacjonarnych. Handel internetowy rządzi się innymi prawami, koszty związane z nim są zazwyczaj niższe, z tego względu i ceny poszczególnych artykułów są bardziej atrakcyjne dla przeciętnego Nowaka czy Kowalskiego.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Podobne posty

 • Oświetlenie do pokoju dziecka – jakie lampy wybrać?Oświetlenie do pokoju dziecka – jakie lampy wybrać? Pokój dziecka to przestrzeń niezwykle wymagająca. W pokoju, przeznaczonym dla malucha istotną rolę odgrywa oświetlenie - jego rodzaj, natężenie oraz sposób rozmieszczenie. Na każdym etapie rozwoju dziecka, w pokoju sprawdzi się inny typ […]
 • Na jakie naturalne nawozy do kwiatów warto postawić?Na jakie naturalne nawozy do kwiatów warto postawić? Kwiaty to piękna ozdoba ogrodu i domu. Aby rosły zdrowo, należy pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji. Poza nawadnianiem rośliny warto też nawozić. Do tego celu świetnie sprawdzą się naturalne nawozy do kwiatów bez szkodliwej chemii. Co […]
 • Domowe sposoby oczyszczania wody w basenieDomowe sposoby oczyszczania wody w basenie Marzy Ci się krystalicznie czysta woda w basenie, bez użycia drogich specjalistycznych środków? Tak, to możliwe. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu i uzyskać piękną wodę w basenie, jak na scenach z filmów. Witamina C - nie tylko na […]
 • Jakie łóżko do sypialni wybrać?Jakie łóżko do sypialni wybrać? Łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni. Przeznaczamy na sen średnio 1/3 doby, warto zatem zadbać, aby nasz odpoczynek był efektywny. Wygodne łóżko to gwarancja spokojnego i głębokiego snu. Takiego, który sprawi, że rano obudzimy się […]
 • Kredyt konsolidacyjny – czy jest możliwy ze złą historią BIK?Kredyt konsolidacyjny – czy jest możliwy ze złą historią BIK? Kredyt konsolidacyjny jest wyjątkowym produktem banku, bo jego istotą wcale nie jest finansowe wsparcie w postaci przekazywania przez instytucję bankową środków pieniężnych kredytobiorcy. Po co właściwie się go zaciąga i kto ma szansę na tego […]