20 stycznia 2021

Tablet Getac F110 i terminal Zebra TC57 – niewielkie urządzenia o dużych możliwościach

Wielu pracowników zmuszonych jest wykonywać czynności zawodowe niekiedy w bardzo trudnych warunkach – szczególnie jeżeli odbywają się one na świeżym powietrzu.

Wielu pracowników zmuszonych jest wykonywać czynności zawodowe niekiedy w bardzo trudnych warunkach – szczególnie jeżeli odbywają się one na świeżym powietrzu. Niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. niskie temperatury bądź deszcz, mogą być uciążliwe dla obsługiwanego sprzętu. Warto zatem zdecydować się na urządzenia odporne i wytrzymałe. Przykładem może być tablet Getac F110 bądź terminal Zebra TC57.

Niezawodny tablet Getac F110

Tablety na stałe wpisały się w obowiązkowe wyposażenie pracowników. Wykorzystywane są w wielu sektorach oraz branżach, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, dlatego też są cenione zarówno przez pracodawców, jak i pracowników. Tablet Getac F110 chroniony jest solidną obudową, która zabezpiecza urządzenie przed zniszczeniem – upadkiem, wstrząsem, wibracjami, kurzem, niskimi temperaturami lub działaniem płynów. Innowacyjny ekran o technologii LumiBond 2.0 zapewnia doskonały kontrast oraz wyrazistość barw. Bezpośrednio wpływa również na czytelność wyświetlanych informacji. Atutem urządzenia jest możliwość korzystania z czterech trybów obsługi ekranu oraz rysika, przy pomocy którego nanieść możemy na powierzchnię wyświetlacza podpis czy notatki, bez względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, np. deszcz lub śnieg. Model Getac F110 góruje wśród innych urządzeń tego typu na rynku. Duży ekran w połączeniu z niezwykle niską wagą sprawia, iż Getac bardzo chętnie wybierany jest przez firmy ze wszystkich sektorów.

Solidny terminal Zebra TC57

Uzupełnieniem tabletu może być terminal Zebra TC57. Mobilny komputer o niewielkim rozmiarze usprawni pracę, zmaksymalizuje produktywność oraz zminimalizuje czas cyklu procesów w firmie. W urządzeniu zastosowane zostały najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na łatwiejsze wykonywanie codziennych czynności. Terminal komunikować się może przy udziale światła widzialnego (VLC), Bluetooth 5.0 BLE oraz WiFi, a także rozwiązań SmartLens i MotionWorks. Dodatkowo możliwe jest jego połączenie z innymi urządzeniami, dzięki technologii 2×2 Multiple-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO). Nie sposób wymienić wszystkich korzyści, jakie płyną z posiadania komputera przenośnego marki Zebra.

Propozycją dla przedsiębiorstw może być również kompaktowa drukarka Zebra ZD410. Sprzęt doskonale sprawdzi się podczas drukowania etykiet, paragonów, znaczników bądź opasek na rękę. Drukarka znajdzie zastosowanie w wielu miejscach – np. magazynach, biurach czy innego typu instytucjach publicznych.

Artykuł promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]

Powiązane treści