9 lutego 2021

Stwórz swój ogród razem z nami, czyli słowo o zakładainu ogrodów

Czy nie marzyłeś nigdy o swoim własnym, pełnym przepięknych roślin ogrodzie, w którym mógłbyś nie tylko odpoczywać, ale również zachwycać się zielenią na tysiąc sposobów? Piękny ogród to nie tylko estetyczne miejsce. To Twoja oaza, więc jeśli chcesz, aby Twój ogród został stworzony z pasją, oddaj w nasze ręce zadanie stworzenia ogrodu. Zrobimy to za Ciebie. Zrobimy to dla Ciebie, aby spełnić Twoje oczekiwania, a Ty będziesz zachwycony, bo znamy się na tworzeniu ogrodów jak nikt inny!

Zakładanie ogrodów? To nasza pasja!

Twój ogród będzie Twoją oazą. Wyobraź sobie kwiaty, setki kwiatów, a każdy z nich, jeśli zechcesz, w innym kolorze lub w wielu przenikających się barwach. To kwiaty, które mógłbyś zabrać do domu i ozdobić nimi każde pomieszczenie. Twój ogród będzie miejscem spotkań towarzyskich: rodzina, przyjaciele, znajomi i przepyszne mięso z grilla? Oczywiście? Rodzinna uroczystość w postaci urodzin czy imienin zostanie odmieniona właśnie dlatego, że odbędzie się w Twoim niezwykłym ogrodzie. I wierz nam: żaden z sąsiadów nie przejdzie obok Twojego ogrodu obojętnie. Każdy spojrzy na niego z zachwytem.

Aby zaprojektować ogród, który spodoba się każdemu z członków rodziny, to trudne zadanie. Trudne, tak, ale możliwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, którym pochwalić się mogą nasi projektanci, możemy z łatwością wykonywać dla Ciebie trudne zadania. Każdy ogród, który stworzymy, będzie cieszył oko i koił umysł przez długi, długi czas. Jeśli myślisz, że nasz ogród nie wytrzyma dekady, to mamy dla Ciebie przyjemną niespodziankę, bo nasze projekty to projekty na lata. Dobieramy odpowiednie gatunki roślin, umieszczamy je w określonych miejscach, a Ty zachwycasz się swoim ogrodem bez względu na zmieniające się pory roku.

Nasza oferta

Co mamy do zaproponowania? Stworzymy dla Ciebie projekt ogrodu, następnie wcielimy projekt w życie, a jeśli zechcesz, będziemy go pielęgnować. Nasze ogrody to nie tylko piękno, to także miejsce, którego możesz używać na wiele sposobów. Wiedz, że każdy ogród, który tworzymy, jest inny, dopasowany do miejsca, w którym powstaje, i do osoby, która zleca nam zadanie założenia ogrodu.

W jaki sposób zaprojektujemy Twój ogród?

Każdy ogród to proces, dlatego też założenie danego ogrodu wymaga realizowania poszczególnych etapów projektu w określonej kolejności, ale również z uwzględnieniem zmieniających się warunków pogodowych, czy charakteru samego miejsca, w którym ogród powstanie. Promienie słońca, jakość podłoża i jego poziom wilgotności: to wszystko decyduje o tym, w jaki sposób trzeba będzie dbać o ogród w dłuższej perspektywie czasowej. Dobieramy rośliny do ogrodu w taki sposób, by żadna z roślin nie uczulała w żaden sposób żadnego z członków Twojej rodziny, ani Ciebie. Wykonujemy swoje zadanie w sposób odpowiedzialny i bezpieczny: znamy się na tym!

Szczegóły techniczne, wycena, podgląd wirtualny ogrodu, czyli o tym, co robimy, nim zaakceptujesz projekt

Rzeźbienie w materii ogrodu jest niewątpliwie trudnym zadaniem. To umiejętność odpowiedniego doboru wielu różnych gatunków krzewów, kwiatów, drzew, słowem: tego wszystkiego, co stanowi o tym, że ogród jest ogrodem, a nie przypadkową zbieraniną roślin. Dlatego też przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy pytamy Cię o to, czego chcesz. Jaka jest Twoja koncepcja ogrodu. To przecież dla Ciebie go tworzymy. Gdy już przedstawisz nam swoją wizję, zabieramy się do badania i mierzenia terenu, gdzie powstanie ogród. Później stworzony przez nas projekt poglądowy otrzymasz na swoją elektroniczną skrzynkę pocztową i zobaczysz, jak to wszystko będzie wyglądało, kiedy już wykonamy Twoje zlecenie. Wtedy też nastąpi kolejna konsultacja z Tobą i jeśli zaakceptujesz projekt w formie, którą przygotowaliśmy, obliczymy, ile będzie kosztować wprowadzenie projektu w życie. Każda z informacji, którą od nas otrzymasz, będzie szczegółowa i wyczerpująca. Dostaniesz więc do wglądu cały plan ogrodu od strony technicznej, listę wykorzystanych przez nas w pracy materiałów użytych do stworzenia ogrodu, informację o ilości tak zwanych nasadzeń, a także informację o tym, w jaki sposób przedstawiać się będzie układ odpowiedzialny za nawadnianie ogrodu. Ponadto pokażemy Ci, gdzie znajdą się miejsca oświetleniowe w ogrodzie, a na koniec przedstawimy Ci całkowity opis ogrodu, a także wycenę. Gdy zaakceptujesz plan, zaczniemy działać!

Etapy tworzenia Twojego ogrodu

Kolejność zadań, które będziemy wykonywać, by Twój ogród mógł powstać, jest dokładnie określona. Najpierw zaczynamy od przygotowywania terenu pod zakładanie ogrodu. Pozbywamy się więc wszystkiego, co niepotrzebne, w tym zbędnych roślin, a także wyrównujemy teren ogrodu za pomocą odpowiednich maszyn lub za pomocą pracy rąk. To zależy od ukształtowania terenu. Następnie realizujemy tworzenie ścieżek i parkingów, a także wykonujemy place, czyli zajmujemy się wykonaniem części wierzchniej ogrodu. Kolejny etap to zakładanie instalacji znajdujących się pod ziemią, a więc układ nawadniający czy oświetleniowy zostaje zainstalowany w Twoim ogrodzie. Gdy już to zrobimy, poprawiamy jakość gleby, nawozimy ją, a także uzdatniamy za pomocą glebogryzarki. A teraz czas na najbardziej efektowny etap: czas sadzenia! Nie chcemy, by w Twoim ogrodzie zamieszkały niepożądane rośliny, dlatego zajmujemy się wyłożeniem ogrodu, a w tym zadaniu pomaga nam kora i żwir. Na koniec powstają trawniki tam, gdzie zostało to pomyślane w projekcie. Gotowe. Oto Twój nowy ogród!

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz zajrzeć do stworzonych przez nas ogrodów, możesz to zrobić, przeglądając nasze portfolio. Pamiętaj: tworzymy ogrody przydomowe, a także zielone powierzchnie o większym rozmiarze. Nie straszne nam tworzenie przepięknego parku w środku miasta, a skwery i tak zwane pasy zieleni to dla nas przyjemność! Oferujemy również usługi pielęgnacyjne, które świadczymy w już stworzonych ogrodach czy innych zielonych terenach. Jeśli więc jesteś zainteresowany zatrudnieniem nas do wykonania odpowiedniego zlecenia odwiedź naszą stronę internetową greenql.pl

Artykuł przygotowany przy współpracy z partnerem serwisu.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści