30 lipca 2022

Skórzane sofy trzyosobowe ponadczasowy trend powielany przez pokolenia – sprawdź ich największe zalety

Sofy skórzane wielu osobom kojarzą się z luksusem. Są nie tylko piękne, ale także praktyczne, pod względem łatwości czyszczenia zabrudzeń czy też utrzymywania chłodu w upalny dzień. Sofy skórzane w salonie prezentują się doskonale. Popularność zyskuje Kanapa Boston, czyli wyjątkowa sofa trzyosobowa z funkcją relaks. Czy da się wygodniej?

Dlaczego skórzana tapicerka jest wyjątkowa?

Kanapa z serii Bodyon jest wykonana z bydlęcej skóry naturalnej oraz ekoskóry. Skóra naturalna jest na większości sofy, to znaczy na elementach, które mają styczność z ciałem oraz na elementach pracujących, to znaczy na siedziskach czy podnóżkach. Ekoskóra znajduje się natomiast tylko na bokach i tyle sofy.

Skórzane sofy trzyosobowe Boston są trwałe i wygodne. Dla osób wymagających możliwe jest zamówienie sofy w całości wykonanej ze skóry naturalnej. Wtedy jednak jej cena wzrasta o 20%, ponieważ boki i tył sofy stanowią spore pole powierzchni. Sofy skórzane pełnią swoją funkcje przez wiele lat i wyglądają idealnie dzięki odpowiedniej i regularnej konserwacji skórzanej tapicerki.

Sofa skórzana Boston – wygoda na pierwszym miejscu

Sofa skórzana do salonu z funkcją relax jest wygodna oraz atrakcyjna. Meble z funkcją relaks z serii Boston wyjątkowe, ponieważ na rynku jest niewiele konkurencyjnych produktów. Sofa Boston jest idealna do wypoczynku w gronie najbliższych, jak i solo. Sofa Boston posiada wiele pięknych przeszyć oraz detali, które nadają nuty luksusu.

Siedziska tej sofy są głębokie, a oparcia na plecy są grube i miękkie, co pozwala odpocząć i oderwać się od rzeczywistości. Warto wspomnieć, iż kanapa Boston jest uniwersalna – sprawdza się zarówno dla osób o niskim, jak i o wysokim wzroście. Jest to możliwe dzięki temu, iż wysokość siedziska oraz jego głębokość, a także oparcie są w taki sposób skrojone, że nawet wysokie osoby będą odczuwać wygodę.

Sofa Boston jest wyposażona w dwa skrajne siedziska posiadające mechanizmy relax. Umożliwiają one nie tylko podniesienie podnóżków, ale także odchylenie oparcia do tyłu do pozycji prawie leżącej. Nie trzeba się jednak martwić o to, że sofa powinna być oddalona od ściany, a wszystko to dzięki systemie ZERO WALL. Umożliwia on dostawienie sofy blisko ściany i wystarczy pozostawienie 10 cm, aby w pełni korzystać z funkcji wypoczynkowej.

Sofa Boston wykonana z najlepszych materiałów

Siedziska trzyosobowej sofy z serii Boston są wykonane technologią dwóch systemów sprężyn. W siedzisku znajdują się sprężyny kieszeniowe obudowane specjalną wysoko elastyczną pianką. Ponadto, pod siedziskiem zamontowane są sprężyny faliste, amortyzujące dodatkowo siedzisko i odpowiadające za jego sprężystość.

Dzięki odpowiedniej technologii siedzisko się nie zapada. Kanapa jest trwała i wygodna. Wypełnienie oparć pleców woreczkami zawierającymi puszystą włókninę silikonową sprawia, że dopasowują się one do pleców zwiększając komfort siedzenia. Warto zdecydować się na kanapę z funkcją relax aby móc odpocząć w komfortowych warunkach. Inwestycja w sofę Boston jest wieloletnia, ponieważ jest ona wykonana z trwałych materiałów.

Materiał sponsorowany.

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]

Powiązane treści