6 lipca 2022

Rodzinne biesiadowanie w ogrodzie. Jaki stół wybrać?

W lecie można spędzać czas w ogrodzie z całą rodziną. Wystarczy tylko przygotować smaczny obiad lub kolację, rozgrzać grilla, albo po prostu postawić na stole drinki i zimne napoje. Rodzinne biesiadowanie czas zacząć! Oczywiście przyda się odpowiedni stół ogrodowy.

Jakie wymiary i kształt stołu ogrodowego będą najlepsze?

Jednym z najważniejszych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem stołu ogrodowego, są jego wymiary. W końcu mebel powinien być jak najlepiej dopasowany do danej powierzchni. W sklepach można znaleźć bardzo szeroki wybór stołów ogrodowych, zarówno niewielkich, jak i długich, rodzinnych. Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie, co do zaproponowania ma marka Cloveris. Firma ta zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych mebli, wykonanych z materiałów wysokiej jakości. W przypadku, gdy stół do ogrodu ma być przeznaczony do biesiadowania i spędzania czasu z całą rodziną, warto dobrze zastanowić się nad odpowiednimi wymiarami oraz kształtem. Przykładowo stół, przeznaczony dla 4-6 osób, powinien mieć 150 centymetrów długości i 70 centymetrów szerokości. W sytuacji, gdy przy stole ma zmieścić się jeszcze więcej gości, warto postawić na jeszcze dłuższy i szerszy stół, na przykład o wymiarach 240 centymetrów na 120 centymetrów. Z kolei, jeśli chodzi o rodzinne biesiadowanie, to zdecydowanie najlepiej sprawdzą się stoły kwadratowe i prostokątne, a szczególnie ten drugi rodzaj.

Z jakiego materiału powinien być wykonany stół ogrodowy?

Wybierając stół ogrodowy, dobrze także zastanowić się nad odpowiednim materiałem. Do najlepszych tworzyw należą:

  • stoły metalowe, które są wysokiej trwałości i świetnej jakości, a dodatkowo są odporne na korozję;
  • stół drewniany, który cechuje się nie tylko wysoką jakością, ale także klasą i elegancją, a dodatkowo jest bardzo wytrzymały; można wybierać spośród różnych gatunków drewna, zarówno europejskiego, jak i bardziej egzotycznego;
  • stół z rattanu lub wikliny, który niestety jest mało odporny na warunki atmosferyczne, a tym samym nie zawsze sprawdzi się do rodzinnego biesiadowania.

Stół dla całej rodziny i znajomych powinien być bardzo trwały i wytrzymały, a także wysokiej jakości. Oczywiście wybierając stół, który będzie stał pod dachem, można zdecydować się na taki materiał, który nie jest aż tak odporny na czynniki atmosferyczne. Z kolei w sytuacji, gdy stół zostanie umiejscowiony pod gołym niebem, to najlepiej wybrać stół z aluminium, metalu lub drewna.

Gdzie kupić ekskluzywny stół na rodzinne biesiady?

W Internecie można znaleźć szeroki asortyment ekskluzywnych stołów na rodzinne biesiady. Warta odwiedzenia jest strona marki Cloveris, a całą ofertę można znaleźć tutaj: https://cloveris.pl/pl/c/Stoly-ogrodowe/168. Szczególnie godne uwagi są prostokątne stoły, zarówno z drewna, jak i ze szkła, a także z metalu. W ofercie dostępne są również stoły okrągłe, które mogą być odpowiednie na spędzanie czasu z rodzinną, na przykład w czasie weekendowych obiadów.

Artykuł sponsorowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści