20 stycznia 2021

Ranking zjeżdżalni ogrodowych dla dzieci

Chcecie zamienić przydomowy ogród w mini plac zabaw dla swoich pociech? Polecamy zatem zakup zjeżdżalni ogrodowej. Poniżej prezentujemy krótki ranking najbardziej interesujących modeli.

Własny ogród to wspaniała sprawa. Pozwala bowiem cieszyć się pięknem roślin wokół domu oraz stanowi miejsce do odpoczynku. Również dzieci mogą skorzystać z przydomowego ogrodu. Wystarczy zaaranżować w nim miejsce, które będzie stanowiło mini plac zabaw. Pozwoli to dziecko na zwiększenie swojej aktywności ruchowej. Jedną z ulubionych zabawek jakie mogą znaleźć się w ogrodzie jest zjeżdżalnia. Poniżej przedstawimy zatem krótki ranking w którym znajdują się zjeżdżalnie ogrodowe, które warto rozważyć podczas podejmowania decyzji zakupowej.

Zanim przejdziemy do właściwego rankingu warto nadmienić, że wybór zjeżdżalni zależeć będzie od kilku czynników. Jednym z bardziej istotnych jest ilość dostępnego miejsca w ogrodzie oraz wiek i waga naszego dziecka. Należy zatem uwzględnić te dwie kwestie w trakcie wyboru zjeżdżalni do ogrodu.

Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji zjeżdżalni ogrodowych dla dzieci na rok 2021.

Optymalny wybór – NAJWIĘKSZA ZJEŻDŻALNIA OGRODOWA XXL 145cm

Na sam początek proponujemy zjeżdżalnie od firmy Edilandia, która idealnie łączy wysoką jakość z przystępną ceną. Model ten skierowany jest już dla dzieci od  trzeciego roku życia. Za sprawą stabilnej podstawy z wyboru tego modelu będą zadowoleni rodzice, którym zależy na bezpieczeństwie zabawy ich dziecka. Jakość i bezpieczeństwo potwierdzają oczywiście wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty jakie posiada produkt. Dodatkowym ułatwieniem dla najmłodszych są uchwyty zlokalizowane na szczycie zjeżdżalni, dzięki czemu rozpoczęcie ślizgu jest znacznie prostsze dla malucha. Sam ślizg został dopasowany do młodszych użytkowników i ma długość wynoszącą 140cm. Model ten posiada jeszcze jeden niezaprzeczalny atut – niską wagę. Dzięki temu zjeżdżalnie można łatwo przenieść w inne miejsce w ogrodzie.

duża zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci

Zalety modelu:

– przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

– solidna konstrukcja

– wiele wariantów kolorystycznych do wyboru

– łagodny zjazd

Zjeżdżalnia dla maluszków – Little Tikes Moja pierwsza zjeżdżalnia

Kolejna nasza propozycja to produkt firmy Little Tikes. Propozycja ta skierowana jest dla rodziców, którzy szukają modelu dla maluszków. Model ten sprawdzi się idealnie już w przypadku dzieci, które skończyły pierwszy rok życia. To właśnie z myślą o nich ślizg zjeżdżalni został odpowiednio skrócony i wynosi 95 centymetrów. Oprócz wysokiej jakości użytych materiałów zjeżdżalnia ta może zostać łatwo złożona w celu przechowywania.

Zalety

–  skierowana już dla dzieci od pierwszego roku życia

– wysoka jakość wykonania

– możliwość użytkowania wewnątrz i na zewnątrz

Wady

– krótki ślizg

– wyższa cena w stosunku do większych modeli

Wysoka jakość bez kompromisów – Największa solidna zjeżdżalnia dla dzieci 243 cm 014550/03

Nasza ostatnia propozycja to zjeżdżalnia, która będzie w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci. Zjeżdżalnia została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Tym co jednak stanowi główny atut tego modelu jest niesamowicie długi ślizg. Wynosi on bowiem 243 centymetry.  Pozwala zatem dzieciom na znakomitą zabawę. Przy tak dużych wymiarach całość konstrukcji jest odpowiednio solidna a bezpieczeństwo w trakcie zabawy zapewniają rączki ulokowane wzdłuż drabinki i na szczycie zjeżdżalni. Co również istotne model ten dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych – z łatwością wybiorą zatem Państwo model, który spodoba się dziecku.

Zalety

– stabilna i wytrzymała konstrukcja

– wysokiej jakości wykonanie

– maksymalne obciążenie do 40kg

– długi ślizg

Wady

– stosunkowo wysoka cena

Artykuł promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Powiązane treści