2 września 2021

Proclub Panasonic – serwis stworzony dla specjalistów z branży klimatyzacji i ogrzewania

Panasonic to japońska firma, działająca na polskim rynku od wielu lat, specjalizuje się nie tylko w produktach optycznych, ale i rozwiązaniach, wpływających na komfort użytkowania budynków. Firma zdecydowała się ostatnio na wprowadzenie usługi adresowanej do specjalistów z branży klimatyzacji i systemów ogrzewania, jaką jest PRO Club.

Czym jest PRO Club?

PROClub to serwis internetowy stworzony z myślą o dystrybutorach, instalatorach i serwisantach. Za jego pośrednictwem można komunikować się przedstawicielem tej japońskiej firmą, produkującą urządzenia grzewcze i chłodnicze. Na stronach PRO Club dostępne są uaktualnione wersje programów AQUAREA DESIGN oraz ETHERA DESIGN, dokumentacje techniczne, katalogi oraz zdjęcia produktów. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z wielu promocji i nowoczesnych narzędzi biznesowych.

Zalety korzystania z PRO Club

PRO Club jest serwisem dostępnym na urządzeniach mobilnych oraz laptopach. Jednym z ciekawych rozwiązań w jego obrębie jest kreator „Mój dom”. Stanowi on przydatne narzędzie, umożliwiające dokładne wymierzenie instalacji domowych i pomp powietrze-woda. Kreator pozwala na wybór odpowiedniego urządzenia, wymuszającego przepływ ciepła. „Mój projekt” jest nie tylko katalogiem, ale także i formularzem, umożliwiającym kontakt z zespołem specjalistów firmy Panasonic. PRO Club wyposażono także w funkcjonalną wyszukiwarkę instalatorów. Ułożeni są oni według kodów pocztowych. Użytkownicy mogą również w łatwy sposób znaleźć potrzebnego dystrybutora. Ich wykaz, podobnie jak układ instalatorów, bazuje na kodach pocztowych.

Serwis PRO Club stanowi bazę katalogów i ulotek z logo firmy oraz adresem. Można je szybko i bezproblemowo wydrukować. Strona stworzona przez Panasonic pozwala również na obliczenie parametrów klimakonwektorów Aquarea Air na podstawie danych konkretnego układu. Każdy użytkownik ma dostęp do świadectw zgodności oraz innych dokumentów. Dostaje on również profesjonalne wsparcie w przypadku wystąpienia ewentualnych kodów błędów. Użytkownicy strony, po udzieleniu odpowiednich zgód, regularnie otrzymują także wiadomości na temat najnowszych produktów. Przysługuje im również pierwszeństwo zakupu tych towarów. Co więcej, firma Panasonic oferuje użytkownikom PRO Club możliwość zapisu na profesjonalne szkolenia. Stanowi to świetne rozwiązanie w przypadku specjalistów, pragnących rozwijać swoje działania biznesowe oraz profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami, wprowadzanymi przez największych producentów.

Firma Panasonic stara się odpowiedzieć na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów oraz specjalistów. Warto więc zapoznać się z rozwiązaniami wykorzystywanymi przez japońską markę –  https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/.

Treść sponsorowana.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści