31 sierpnia 2021

Podłogi winylowe Kronostep SPC – postaw na jakość i styl!

Zastanawiasz się nad tym, z czego zrobić swoją nową podłogę? Marzy Ci się naturalne drewno, ale to materiał wyjątkowo drogi? Szukasz tańszych i bardziej praktycznych alternatyw. Podłogi winylowe Kronostep SPC mogą okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. To innowacyjne rozwiązanie, odznaczające się szeregiem zalet, o których dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszamy!

Panele winylowe SPC na podłogi i ich zalety

O ile panele winylowe nie są czymś zupełnie nowym na rynku, nowoczesne technologie stojące za produkcją podłóg winylowych Kronostep SPC sprawiają, że jest to produkt wyjątkowy. To wysokiej jakości wodoodporne panele podłogowe nowej generacji, które można kłaść bezpośrednio na istniejące podłoże – w tym również na płytki czy ogrzewanie podłogowe. Co ważne, panele SPC nie odkształcają się, a za sprawą montażu „na klik” można położyć je szybko i bez typowego dla remontów bałaganu.
Do największych zalet paneli winylowych Kronostep SPC należy wspomniana już wodoodporność. Dzięki temu mogą być układane również w takich pomieszczeniach jak łazienka i kuchnia bez ryzyka zawilgocenia czy deformacji.
Popularnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz jest kładzenie jednolicie wyglądającej podłogi w całym mieszkaniu. Dzięki Kronostep SPC jest to jak najbardziej możliwe. Ponadto panele winylowe, charakteryzujące się grubością 4 mm, są odporne na ścieranie, dlatego z powodzeniem sprawdzą się zarówno w zastosowaniu mieszkalnym, jak i publicznym np. w hotelach, sklepach, urzędach, restauracjach czy SPA.

Kolekcja podłóg Kronostep SPC – jakie wzory?

Za funkcjonalnością, wytrzymałością i prostotą montażu podłóg winylowych, idzie również ich przepiękny i zróżnicowany design. Są dostępne w wielu wariantach wzorniczych, imitujących najczęściej różne rodzaje naturalnego drewna, ale także inne struktury, takie jak np. beton, kamień czy marmur. Panele inspirowane naturalnymi materiałami dostępne są w ciekawej palecie kolorystycznej – znajdziemy tam klasyczne jasne i ciemne barwy, a także drewno w odcieniach szarych, miodowych i piaskowych. Przy czym wszystkie panele imitujące drewno odznaczają się przepiękną teksturą, która wspaniale odwzorowuje jego naturalne usłojenie.

Podłogi winylowe Kronostep SPC – pielęgnacja

Biorąc pod uwagę fakt, że panele winylowe SPC są odporne na wilgoć i ścieranie, są również niezwykle proste w pielęgnacji. Nie bez powodu producent daje na nie aż 15 lat gwarancji. W przeciwieństwie do drewna nie wymagają one specjalnego traktowania i okresowej renowacji. Ich pielęgnacja ogranicza się do odkurzania (najlepiej końcówką z miękką szczotką) oraz umycia mopem z mikrofibry i dodatkiem płynu do mycia podłóg z neutralnym pH.
Podsumowując, panele podłogowe Kronostep SPC stanowią świetną alternatywę dla podłóg drewnianych a nawet innych paneli podłogowych. Szeroki wybór paneli, prostota montażu i łatwa pielęgnacja, stawia je w czołówce najbardziej funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań podłogowych na rynku.

Treść sponsorowana.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści