26 listopada 2021

Pergole tarasowe w branży HoReCa: Czy to się opłaca?

Jako właściciel hotelu, pensjonatu lub restauracji z pewnością rozważałeś zakup pergoli tarasowej, której instalacja mogłaby zwiększyć atrakcyjność Twojego obiektu i przyciągnąć nowych klientów. Czy pergole tarasowe rzeczywiście sprawdzają się w zastosowaniach biznesowych? Na co zwrócić uwagę wybierając konkretny produkt?

Pergola w służbie obiektu hotelowego

Pergola tarasowa wolnostojąca to rozwiązanie, dzięki któremu w sposób atrakcyjny i funkcjonalny możesz podnieść prestiż obiektu, przyciągając do swojego hotelu gości spragnionych luksusu. Wysokiej klasy pergole wolnostojące z zadaszeniem i osłonami bocznymi doskonale sprawdzają się jako przestrzeń wypoczynkowa także w te dni, kiedy aura nie jest dla nas łaskawa. Wówczas Twoi Goście zamiast siedzieć w pokojach mogą spędzać czas w przeszklonych pergolach i podziwiać widoki wokół. Wybór odpowiednich form zabudowy tarasu oraz systemów wolnostojących wpływa również na okres, w jakim Goście hotelu mogą korzystać z uroków spędzania czasu na zewnątrz – na plaży, w ogrodzie, podziwiając morze lub spoglądając w góry. Podczas gdy tradycyjne tarasy świetnie sprawdzają się latem, pergole mogą być użytkowane już od wczesnej wiosny, do nawet później jesieni. A jeśli wyposażymy je w dodatkowe źródła ciepła, także zimą. Co ważne, aranżacja zabudowy tarasowej może być zupełnie dowolna. W ten sposób możesz stworzyć:

  • miejsce do spożywania posiłków,
  • miejsce do odpoczynku,
  • miejsce do spotkań w większych grupach,
  • oazę wyciszenia.

Pergola w służbie obiektu restauracyjnego

Zabudowa tarasowa w biznesie jest powszechnie kojarzona z obiektami hotelarskimi i pensjonatami. Tymczasem rozwiązanie takie, jak pergola tarasowa wolnostojąca może być z powodzeniem wykorzystana także w branży gastronomicznej. Zwłaszcza teraz, kiedy obostrzenia wynikające z zaistniałej sytuacji epidemiologicznej wpływają na ograniczenie miejsc w lokalach gastronomicznych, niewielkie pergole wolnostojące mogą być wykorzystane jako kameralna i bezpieczna przestrzeń do spotkań w gronie najbliższych i wspólnego spożywania posiłków.

Możliwość zjedzenia lunchu lub kolacji w komfortowo urządzonej pergoli z ciekawym widokiem to także dodatkowa atrakcja dla Gości, którzy z pewnością polecą nasz lokal swoim przyjaciołom i znajomym.

Na co zwracać uwagę wybierając pergole dla biznesu?

Pergola w biznesie to coś, co ma przyciągnąć nowych klientów i wywołać efekt WOW, dlatego wybierając konstrukcje dla obiektów z szerokorozumianej branży HoReCa warto zwrócić uwagę na jakość oferowanych rozwiązań, ich estetykę oraz prezencję. Naszym Gościom z pewnością przypadną do gustu rozwiązania odznaczające się wysoką precyzją wykonania i ciekawą aranżacją. Dotyczy to zarówno zabudowy mającej na celu podniesienie funkcjonalności tarasów hotelowych, jak również konstrukcji dedykowanych dla kawiarni i restauracji.

Treść sponsorowana.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści