6 marca 2022

Opakowania kartonowe stosowane w e-handlu

Zakupy internetowe stały się codziennością. Bardzo dużo osób decyduje się na zakupy w tej formie, ze względu na ogromną paletę wyboru różnorodnych towarów, jak również atrakcyjną cenę. By jednak wyróżnić się na tle konkurencji i zagwarantować oferowanym produktom najwyższy poziom bezpieczeństwa, sprzedawcy muszą dobrać odpowiednie opakowania dla sprzedawanych towarów. Ogromną popularnością cieszą się opakowania kartonowe. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Jakie rodzaje możemy wybrać? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Pudełka wysyłkowe- dlaczego kartonowe rozwiązania stały się najchętniej wybieranymi opakowaniami e-handlu?

Opakowania kartonowe to zdecydowanie szeroka gama korzyści. Przede wszystkim zapewniają maksymalną ochronę sprzedawanym towarom. Stanowią skuteczną ochronę przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi.  Są niezawodne, solidne oraz trwałe. Co więcej, pudełka wysyłkowe z tektury falistej są w stanie otulić wiele, różnorodnych produktów o najróżniejszej wadze, wielkości oraz kształcie.

Opakowania kartonowe to także ochrona środowiska naturalnego. Jest to rozwiązanie bardzo przyjazne dla naszej planety. Karton wykazuje całkowitą zdolność do recyklingu i ponownego użycia.

Każdy przedsiębiorca pragnie minimalizować koszty prowadzonej działalności. Opakowania kartonowe są bardzo ekonomiczną formą wysyłki sprzedawanych towarów. Hurtowa sprzedaż wiążąca się z masową wysyłką, jest w stanie wygenerować spore koszty. Dlatego każdy sprzedawca szuka taniej, solidnej formy opakowań sprzedawanych towarów.

Opakowania kartonowe to także rewelacyjna forma reklamy oraz personalizacji. Na pudełkach wysyłkowych można umieścić logo firmy, slogan reklamowy czy nazwe marki, która bezpośrednio identyfikuje nasze przedsiębiorstwo. Do pakowania można także wykorzystać spersonalizowaną taśmę klejącą, która doskonale zaklei oraz ozdobi opakowanie kartonowe gotowe do wysyłki.

By jednak móc cieszyć się wszystkimi zaletami płynącymi z kartonowych opakowań, warto zapoznać się ze stroną internetową https://www.opako.com.pl/cms/tanie-opakowania-i-kartony-ktore-wybrac, na której znajdziemy wiele praktycznych wskazówek.

Najpopularniejsze rodzaje opakowań kartonowych

Pudełko wysyłkowe wraz ze skrywanym produktem, powinno stanowić jedną, integralną całość. Dlatego właśnie na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli opakowań kartonowych. Do najbardziej popularnych zaliczyć można:

– kartony wykrojnikowe (fasonowe),

– kartony klapowe,

– tuby kartonowe i tuleje,

– kartony z paskiem klejącym,

– kartony przeznaczone do konkretnych produktów (np. ze specjalnymi przegródkami do szklanych butelek)

oraz wiele innych, dzięki czemu każdy sprzedawca jest w stanie idealnie dopasować pudełka wysyłkowe do oferowanych produktów. W celu dokładnego zapoznania się z różnymi rodzajami opakowań kartonowych, warto odwiedzić stronę internetową https://neopak.pl/cms/najpopularniejsze-opakowania-kartonowe-do-wysylki.

Pragniesz wybrać niezwykle funkcjonalne i designerskie pudełka wysyłkowe dla oferowanych przez siebie produktów? Wybierz opakowania kartonowe, a z pewnością nie będziesz żałował!

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem serwisu.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści