25 marca 2021

Największy wybór porządnych laminatów

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na szukanie laminatów, skorzystaj z oferty dostawcy, który od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w tej branży. Firma jest oficjalnym dystrybutorem wielu marek związanych z laminatami, dzięki czemu klienci mają gwarancję najlepszych cen i wysokiej jakości produktów.

  1. Co to jest laminat?
  2. Oferta oficjalnego dystrybutora laminatów
  3. Czym wyróżnia się laminat HPL?
  4. Pomoc w doborze laminatu

Klienci, którzy chcą zamówić laminaty, często nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo zróżnicowana jest oferta takich artykułów. Widać to zresztą na przykładzie wspomnianej firmy, która oferuje ponad 500 różnych produktów. Poniższe wskazówki ułatwią ci wybór najlepszego laminatu w zależności od tego, do czego chcesz go wykorzystać.

Co to jest laminat?

Tworzywa, które powstają z połączenia materiałów o różnych właściwościach (na przykład mechanicznych i fizycznych) nazywane są laminatami. Tego typu kompozyty mają wiele zastosowań. Przykładowo laminat można stosować do aranżacji podłóg. Oczywiście zastosowań jest więcej. W zależności od rodzaju zastosowanych laminatów można je na przykład wykorzystać do dekoracji lub prostego przygotowania przestrzeni roboczej. Zaletą laminatów jest to, że są wytrzymałe. W ofercie dostawcy można znaleźć również specjalne laminaty do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem, które jest chętnie zamawiane przez klientów, są laminaty magnetyczne. Jest to świetna alternatywa dla tablic, które można wykorzystać do powieszenia plakatów, planu dnia lub ważnych informacji. Tym samym laminaty można stosować w domach prywatnych oraz firmach.

Oferta oficjalnego dystrybutora laminatów

Tego typu produkty powinny zostać odpowiednio dobrane, ponieważ z innego materiału produkowane są laminaty meblowe, a z innego te, po których można pisać. Warto więc poradzić się sprzedawcy, aby kupić odpowiedne rozwiązanie. Najprościej można to zrobić przez formularz, który dostępny jest na stronie polskiego dystrybutora laminatów. Klient musi jedynie podać imię i nazwisko, dane kontaktowe (adres email i telefon), a także opisać, do czego chce wykorzystać laminat. W tym miejscu warto podać jak najwięcej informacji, aby zaproponowane przez dostawcę laminaty rzeczywiście spełniły oczekiwania klienta. Przyśpieszy to również cały proces zamówienia. W ofercie firmy dostępne są:

  • standardowe laminaty (w tym metaliczne i mineralne).
  • płyty HPL do wnętrz (oferowane w trzech różnych rodzajach).
  • płyty HPL do elewacji (dostępne w kilku grubościach). Wyróżniają się wysoką wytrzymałością i mają specjalną warstwę, która zabezpiecza je przed wpływem promieniowania UV.
  • materiały solid surface (specjalny skład sprawia, że można je stosować między innymi w brodzikach, wannach, zlewach oraz umywalkach).
  • pozostałe produkty (płyty meblowe i kleje).

Czym wyróżnia się laminat HPL?

Klienci zastanawiają się czasami, czym różnią się laminaty hpl od tych, które nie mają takiego oznaczenia. Zaletą tych produktów jest to, że powstają przez prasowanie w warunkach, w których panuje wysoka temperatura i duże ciśnienie. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia. Bez względu na to, które laminaty wybierzesz, masz gwarancję jakości. Dystrybutor działający na ternie Polski oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które spełniają niezbędne normy.

Pomoc w doborze laminatu

Jeżeli już wcześniej kupowałeś laminaty, możesz po prostu ponowić zamówienie. W przeciwnym razie pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić opis i zastosowania produktu lub skorzystać ze wsparcia sprzedawcy.

Artykuł gościnny.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści