27 stycznia 2021

Kurtyny paskowe na wymiar

Elastyczne pasy PCV znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i handlu. Kurtyny paskowe są wykorzystywane do zapobiegania przeciągom w halach produkcyjno-magazynowych. Zazwyczaj pełnią funkcję ekranów, które chronią przed ultrafioletem, hałasem, pyłem oraz oparami produkcyjnymi. Dużym atutem takich produktów jest utrzymanie ciepłego powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Zastosowanie kurtyn paskowych

Właściwości termoizolacyjne pasów PCV pozwalają zabezpieczyć wnętrza budynków, tak by nie uległy nadmiernemu wychłodzeniu. Kurtyny paskowe mogą być wykorzystane do oddzielenia pomieszczeń i wytworzenia bariery izolującej, na przykład przed oparami produkcyjnymi. Pasy folii z tworzywa sztucznego zapewniają pracownikom hal produkcyjnych lepsze warunki do pracy. W ofercie wielu producentów dostępne są produkty, które z łatwością można dopasować do potrzeb określonej branży.

Kurtyny paskowe przesuwne sprawdzą się w miejscach, gdzie panuje aktywny ruch. W zakładach spawalniczych przydadzą się specjalne pasy spawalnicze, odporne na szkodliwe promieniowanie oraz działanie środków kwasowych. Elementy chłodnicze idealnie nadają się do miejsc, w których panuje bardzo niska temperatura poniżej 45 st.C. Kurtyny PCV są także dobierane względem wymiaru otworów. Pasy żebrowane ułatwiają znacznie przejazd z towarami gabarytowymi czy ofoliowanymi.

Gdzie kupić kurtyny paskowe?

Dużym atutem takich produktów jest uniwersalność zastosowania, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Łatwe w montażu modele nadają się do zawieszenia w świetle otworu drzwiowego w praktycznie każdym miejscu. Większość producentów dołącza prostą oraz czytelną instrukcję, która z pewnością ułatwi to zadanie. Najpopularniejszym system do zawieszenia jest obecnie tzw. grzebieniowe – stosowane zarówno w kurtynach stacjonarnych, jak i przesuwnych.

Przykładowy cennik polecanych pasów PCV znajduje się na stronie internetowej https://www.kurtynypasowe.pl. Firma posiada w ofercie sprzedaży kurtyny pasowe o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej klasy materiału, skutecznie zabezpieczającego przed czynnikami środowiskowymi i zewnętrznymi. Bez problemu można je dopasować do wyglądu oraz wielkości pomieszczeń – kolorem, rozmiarem czy systemem montażu. Zamówienia dostarczane są zazwyczaj do klienta w przeciągu 48 godzin. W ofercie znanego producenta znajdziemy kurtyny przemysłowe do chłodni, magazynów, zakładów mięsnych i spawalniczych czy tzw. lamele PCV.

Artykuł promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści