25 stycznia 2021

Jakie są najlepsze okna w Polsce? Innowacyjne rozwiązania od firmy Domel

Zima to idealny moment, by zastanowić się nad wyborem odpowiedniego okna. Opinie inwestorów i właścicieli domów na temat modeli z PCV są w większości przypadków bardzo pozytywne. W rankingu energooszczędnych oraz innowacyjnych produktów stolarki otworowej, okna plastikowe zajmują wysokie miejsce. Ogromną popularnością cieszą się modele z trzyszybowym pakietem i sześciokomorowymi profilami. Sprawdzamy, co przemawia za wyborem stolarki okiennej znanego producenta.

Jakie są najlepsze okna? Parametry techniczne

Przed poważnym dylematem staje wiele osób, które budują nowy dom lub planują jego remont. Jak wybrać dobre oknaOpinie ekspertów wskazują, że właściwie zamontowana stolarka okienna powinna gwarantować jak najlepszą izolację termiczną i akustyczną. Estetyka okien jest na drugim planie. Liczy się wygoda użytkowania, przystępna cena oraz parametry techniczne. Jakie okna wpisują się w kanon budownictwa pasywnego? Odpowiedź na to pytanie brzmi: energooszczędne i innowacyjne profile z certyfikatem jakości CE oraz kartą produktu!

Odnośnie parametrów, to warto zwrócić uwagę na współczynnik przenikania ciepła Uw, właściwości akustyczne Rw, wodoszczelność, odporność na obciążenie wiatrem, zabezpieczenia antywłamaniowe czy przepuszczalność powietrza i światła słonecznego. Izolacyjność cieplna skutecznie chroni przed stratami energii, tym samym minimalizuje koszty ogrzewania. Odpowiednia ochrona przed hałasem zwiększa komfort przebywania w domowym wnętrzu, a zastosowanie nowoczesnych rozwiązań antywłamaniowych zabezpiecza domowników przed włamywaczami.

Innowacyjne okna – najlepsze propozycje od znanego producenta

Nowoczesne technologie umożliwiają produkcję ultrawąskich profili, które doświetlają pomieszczenia naturalnym światłem. Przykładowym producentem innowacyjnych okien PCV jest firma Domel. Produkty znanej marki wyróżniają się oryginalnym designem i wyjątkową trwałością. Okna innowacyjne Domel to energooszczędne produkty, które charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej. Minimalistyczne formy posiadają duże przeszklenia odpowiadające najnowszym trendom aranżacyjnym.

W ofercie renomowanego producenta dostępne są aż trzy rodzaje innowacyjnych okien PCV. Na szczególne wyróżnienie zasługuje model Quadro z ukrytym skrzydłem, niewidocznym z zewnątrz. Okno zostało wyposażone w trzyszybowy pakiet o szerokości 48 mm i ciepłe ramki obniżające ryzyko skraplania się pary wodnej. Poza tym posiada okucia firmy Winkhaus activPilot oraz klamkę Secustic z mechanizmem blokującym jej obrót. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://domel.pl/.

Najlepszy producent okien w Polsce

Firma Domel to obecnie jeden z liderów w produkcji profili PCV, który posiada w sprzedaży innowacyjne produkty dla wymagających klientów. Doświadczony producent stawia na proste formy wyróżniające się wysokimi walorami estetycznymi. Wyroby PCV marki Domel są uważane przez wielu za najlepsze okna w Polsce. Wśród polecanych produktów znajdują się modele energooszczędne i innowacyjne posiadające wielokomorową konstrukcję, uszczelki środkowe czy oporowe, ciepłe ramki oraz wypełnienia piankowe.

Jeśli zdecydujemy się na zakup okien u znanego producenta, możemy liczyć na preferencyjne zniżki lub atrakcyjne promocje. W palecie produktów PCV firmy Domel znajduje się kilkadziesiąt propozycji dopasowanych zarówno do budynków nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Oferowane okna plastikowe różnią się między sobą wymiarami, kształtem czy grubością ścianek.

Podsumowanie

Wybierając profile okienne o większej ilości komór, mamy pewność, że będą sztywniejsze i bardziej wytrzymałe. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się sześciokomorowe okna PCV. Wielu producentów, na przykład firma Domel posiada w sprzedaży również profile składające się z siedmiu komór. Produkty tego typu są dostępne w technologii perfekcyjnego zgrzewu UltraLink i stanowią wyznacznik najwyższych standardów produkcyjnych.

Artykuł promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści