18 października 2021

Gdzie powstają nowe mieszkania? Wrocław na rynku deweloperskim

Planujesz na stałe zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska? Być może szukasz interesującej inwestycji długoterminowej, która cechuje się wysoką rentownością w długiej perspektywie czasu? Odpowiedzią na oba powyższe pytania są nieustannie budowane nowe mieszkania. Wrocław to miasto, w którym całym czas powstają godne polecenia inwestycje. Którymi z nich warto zainteresować się w pierwszej kolejności?

Kameralne nowe mieszkania – Wrocław, Zakrzów

Na przestrzeni ostatnich lat zainteresowanie konsumentów lokalami na peryferiach wyraźnie wzrosło. Przyczyn tego trendu należy dopatrywać się w co najmniej dwóch zjawiskach – dynamicznie rosnącej cenie za metr kwadratowy w ścisłym centrum oraz zmieniającej się strukturze kredytobiorców. Na myśl przychodzą przede wszystkim młode małżeństwa czy rodziny z dziećmi, szukające nieco większego metrażu w relatywnie niższej cenie.

W swych poszukiwaniach osoby te coraz częściej udają się na obrzeża Wrocławia, takich jak Zakrzów, Lipa Piotrowska czy Stabłowice. Jedną z najciekawszych inwestycji tego typu jest ulokowana na Zakrzowie Nova Stoczniova. W budowanym osiedlu znajduje się szereg mieszkań, posiadających od 2 do 4 pokoi, do których przynależą tarasy bądź prywatne ogródki. To doskonały wybór dla osób, które wyżej od gwarnego centrum miasta cenią sobie bliskość natury oraz zieleni.

Nowa Stoczniova – inwestycja we Wrocławiu na Zakrzowie | www.mojdom.com.pl

Pixel House, czyli propozycja dla miłośników miejskiej aury

Jeśli czujesz, że peryferia miasta nie są propozycją dla Ciebie, lokalny rynek nieruchomości może zaoferować Ci inne nowe mieszkania. Wrocław jest miastem, w którym każdy kupujący z łatwością znajdzie ofertę w sam raz dla siebie. Jedną z najciekawszych propozycji dla entuzjastów niepowtarzalnego klimatu stolicy Dolnego Śląska jest Pixel House – inwestycja wzniesiona przy ulicy Legnickiej, czyli jednej z najważniejszych arterii miasta, znajdującej się kilka minut drogi od Rynku.

Lokalizacja to bez wątpienia jeden z najważniejszych atutów Pixel House. Jego mieszkańcy są doskonale skomunikowani z pozostałymi częściami miasta – zarówno przy pomocy komunikacji miejskiej, jak i własnych środków transportu. To doskonały wybór dla każdego, kto pragnie czerpać pełnymi garściami z wyjątkowej atmosfery Wrocławia.

Bulwar Drobnera – prestiżowy apartamentowiec dla wymagających

Szukasz miejsca jedynego w swoim rodzaju, wyróżniającego się niepowtarzalnym blichtrem i prestiżem? Luksusowe apartamenty w ramach Bulwaru Drobnera to propozycja w sam raz dla Ciebie. Inwestycja ta opiewa na tylko 17 niepowtarzalnych mieszkań, których powierzchnia osiąga nawet 300 m2. To propozycja dla osób, które doskonale wiedzą czego chcą – wyjątkowego miejsca w samym centrum Wrocławia, stanowiącego niepowtarzalny przykład prestiżowej architektury.

Zapoznaj się z ofertą dewelopera Mój Dom

Wszystkie przytoczone powyżej inwestycje to część oferty WPBM Mój Dom – jednej z wiodących wrocławskich marek, zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przedsiębiorstwo to wyróżnia się dogłębną, praktyczną wiedzą na temat rynku mieszkaniowego w stolicy Dolnego Śląska – na przestrzeni minionych lat Mój Dom ukończył we Wrocławiu aż 26 inwestycji, obejmującej około 4300 lokali. Już dziś zapoznaj się z ofertą marki Mój Dom i wybierz miejsce, które stanie się Twoim domem.

Materiał promowany.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Powiązane treści