Farby i lakiery budowlane – co warto wiedzieć?

farby budowlane

Dobór odpowiedniej farby lub lakieru ma wpływ na to jak będziemy czuli się w danym pomieszczeniu, oraz jak długo będzie ono zakonserwowane więc wybór ten trzeba dobrze przemyśleć.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wachlarz farb i lakierów dostosowanych zarówno do warunków zewnętrznych jak i stosowania w pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu specjalnego w pełni automatycznego mieszalnika do farb i lakierów możemy stworzyć kilkaset odcieni które dopasują się do gustu każdego.

Przy wyborze lakieru warto cechować się materiałem jaki ma być pokryty a także specjalistyczną wiedzą naszych pracowników którzy chętnie doradzą w doborze Farby.

Emalie do metalu i drewna

Posiadając ogródek na pewno raz na kilka lat zadajemy sobie pytanie jak zakonserwować nasze meble ogrodowe, czy też inne elementy wystroju ogrodu. Odpowiedzią są emalie do drewna lub metalu!

Emaila do drewna wnika głęboko w strukturę deski i zabezpiecza ją przed wilgocią i grzybem a także sprawia że drewno nie wysycha w okresach letnich i nie staje się kruche.

Emalie do metalu pozwalają ochronić metalowe konstrukcje przed negatywnymi i korozyjnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda, wiatr, mróz. Jeżeli martwi nas stan stalowych konstrukcji to koniecznie zainwestujmy w jedną z wielu emalii dostępnych w naszym sklepie internetowym.

emulsje budowlane

Emalie na beton i posadzkę

Emalie do betonu i posadzki to wysokospecjalistyczne farby cechujące się dokładnym przyleganiem do malowanej powierzchni a także wysoką odpornością na ścieranie. Farby tego rodzaju najczęściej stosuje się na podjazdach do garażu w celu zapobiegania odbarwieniom kostki, czy też w celu niwelowania pęknięć na betonie. Posiadamy szeroki zakres emalii na posadzki który będzie pomocny w wielu sytuacjach.

Farby i emulsje do wewnątrz

Emulsje i farby do wnętrz aby skutecznie zabezpieczać ściany i przy tym dobrze wyglądać powinny być preparatami o wysokiej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów farb gotowych do mieszania jak i już wcześniej przygotowanych.

Farby odporne na zabrudzenia, łatwo czyszczące czy też standardowe emulsje. Jeżeli chcesz odświeżyć swoje wnętrze i szukasz inspiracji sprawdź nasze farby i zamów interesujący cię kolor.

Farby i emulsje elewacyjne- na zewnątrz 

Farby i emulsje są narażone na liczne zabrudzenia a także erozje przez czynniki zewnętrze, dlatego właśnie preparaty do stosowania na zewnętrzne fasady budynku powinny być odpowiednio dobrane.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się liczne farby posiadające atesty ścieralności oraz gwarancje utrzymania koloru. Od tego jaki preparat wybierzemy będzie zależeć jakość wykończenia naszego domu.

W naszej ofercie znajdują się farby we wielu kolorach a dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować unikalny kolor na specjalne zamówienie.

Lakiery do parkietów impregnaty, drewnochrony 

Lakiery do parkietów impregnaty i drewnochrony stosuje się na szeroką skale zarówno w lokalach użytkowych jak i mieszkalnych. Obecnie ze względu na odejście od litego drewna wiele mieszkań nie ma stricte drewnianych paneli jednak dla szczęśliwych posiadaczy przygotowaliśmy ofertę lakierów chroniących podłogę przed zniszczeniem.

Jeżeli więc chcesz odnowić swoją stara podłogę i potrzebujesz preparatu który po cyklinowaniu doskonale ochroni ją na kolejne lata sprawdź naszą ofertę poniżej.

Rozpuszczalniki, zmywacze itp.

Pracując z lakierami i farbami konieczne jest dobre oczyszczenie starej powierzchni i z resztek powłoki ochronnej a w tym celu pomogą nam rozpuszczalniki.

Posiadamy szeroką gamę różnego rodzaju rozpuszczalników i zmywaczy które poradzą sobie z każdą resztką farby i zapewnią nam czystą powierzchnię pod nowy lakier. (Więcej znajdziesz tutaj: http://www.ekodomdg.sklep.pl/produkty/farby-i-lakiery,2,5684)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna