29 listopada 2021

Farby Beckers – paleta kolorów, z którą stworzysz skandynawski klimat

Od kilku lat w wystroju i wykończeniu wnętrz prym wiedzie skandynawski styl. Wprowadza on niezwykle spokojny nastrój, poczucie harmonii i równowagi, głównie poprzez swój minimalizm i kolorystykę. Skandynawską nutę pomogą także wprowadzić kolekcje farb Beckers – paleta kolorów tej marki niezwykle dobrze komponuje się z popularną szarością i bielą we wnętrzach.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na trzy kolekcje Beckers – paletę kolorów:

  • Beckers Designer Colour – kompozycja 56 lekko przybrudzonych oraz pastelowych odcieni, które świetnie łączą się z bielą i szarością;
  • Beckers Designer Collection – The Art of Life – paleta 25 kolorów utrzymanych w tonacjach ziemistych, doskonale łączących we wnętrzu motywy naturalne;
  • Beckers Designer Kitchen & Bathroom – skandynawski urok 16 kolorów idealnych dla Twojej łazienki i kuchni.

Paleta kolorów Beckers Designer Colour

To kompozycja aż 56 kolorów palety Beckers, opracowanej przez ekspertów. Zawiera gamę barw od delikatnych pastelowych odcieni, przez kolory neutralne, aż do bardzo nasyconych i wyrazistych. Właśnie ze względu na tę rozpiętość palety kolorów, Beckers będzie pasować do wnętrz urządzonych w różnym stylu.

Obrazowość nazw kolorów w palecie Beckers oddziałuje mocno na wyobraźnię: zielone jabłko, gorąca czekolada czy źródlana woda to tylko kilka przykładów. Malując wnętrze tymi farbami, masz pewność, że przeniesiesz się w nim do wymarzonego, spokojnego miejsca, gdzie wszystkie zmysły zaczynają działać.

Kolekcja naturalnych odcieni Beckers Designer Collection – The Art of Life

Ta paleta kolorów Beckers to 25 odcieni mocno nawiązujących do żywiołów ziemi – przytłumionych, trochę zgaszonych, surowych, jakby oglądanych zza mgły, niezwykle kojarzących się z krajobrazem skandynawskim.

Jak wiadomo skandynawski styl to oprócz designu, również filozofia rządząca decyzjami dotyczącymi wystroju wnętrz: minimalizm, dbałość o harmonię z naturą, wewnętrzny spokój. Ważne, aby nic nie zaburzało przestrzeni, w której mamy się dobrze czuć. Na takie wrażenia mają też ogromny wpływ kolory pomieszczeń, w których przebywamy: odpoczywamy, uczymy się, spotykamy z rodziną. Ponadto taka paleta kolorów Beckers jest rewelacyjnym tłem dla wszystkich rustykalnych, naturalnych dodatków do wnętrz, tkanin i mebli.

Beckers: paleta kolorów Designer Kitchen & Bathroom

Kolekcja farb do kuchni i łazienki Beckers to 17 inspirujących kolorów. To lateksowe farby odporne na wilgoć, idealne do warunków w tych dwóch pomieszczeniach. Na powierzchniach tworzą barierę dla tłuszczu i brudu oraz przeciwdziałają rozwojowi pleśni i grzybów. Paleta barw pozwala stworzyć miejsce epatujące spokojem, idealne do wieczornego relaksu podczas odprężającej kąpieli czy długich rozmów przy kuchennym stole.

Treść sponsorowana.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści