2 czerwca 2022

Domowe biuro – Twoje centrum dowodzenia

Pandemia i okres lockdownu przekonał wielu pracodawców o tym, że praca zdalna może być równie efektywna co praca w biurze. Szefowie coraz przychylniej patrzą na prośby o dzień pracy z domu, a często sami wychodzą z propozycją pracy hybrydowej, zwłaszcza w branży IT, marketingu czy rekrutacji.

Rośnie więc potrzeba urządzenia w mieszkaniu odpowiedniego stanowiska pracy, które będzie się nadawało do odbycia rozmowy biznesowej w komfortowych warunkach i spędzania przed komputerem wielu godzin. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na przeznaczenie dodatkowego pokoju w mieszkaniu na domowe biuro. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie salonu z funkcjonalnością biura. Jak zrobić to z głową? Jak dobrać fotel tak, aby sprawdził się w obu odsłonach?

Komfortowy fotel to podstawa!

Elementem wspólnym obu pomieszczeń jest z pewnością wygodny fotel. Komfort jest w tym przypadku zdecydowanym priorytetem, biorąc pod uwagę czas spędzany dziennie przed komputerem. Każdy, kto podczas lockdownu próbował przemęczyć się osiem godzin na twardym krześle z jadalni czy taborecie z dziecięcego pokoju, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna to kwestia. Dywagacje z rodzaju czarny fotel do salonu czy biały fotel do salonu schodzą na dalszy plan – teraz najważniejsza jest wygoda! Modne meble w salonie to z pewnością ważne zagadnienie, ale przejdziemy do niego nieco później. Z ratunkiem naszemu kręgosłupowi przychodzi fotel biurowy z funkcją wypoczynkową – mebel wprost wymarzony do salonu mającego w godzinach pracy stać się Twoim centrum dowodzenia. Łączy on w sobie funkcję wypoczynkową z funkcją estetyczną, a przy tym odciąża kręgosłup. To elegancki mebel, który wpisze się zarówno w estetykę salonu, jak i biura. W godzinach pracy będzie stanowić wygodne siedzisko, wspierające Cię w codziennych obowiązkach, a po zakończonych czynnościach zawodowych stanie się miejscem relaksu i odpoczynku. Szczególnie polecamy fotel biurowy Lucera inspirowany słynnym lounge chair, jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli fotela biurowego. To z pewnością jeden z najmodniejszych mebli do salonu, a jednocześnie taki, za który będzie Ci wdzięczny Twój kręgosłup.

Fotel biurowy z funkcją wypoczynkową – gdzie kupić?

Fotel dostępny jest w sklepach internetowych takich jak DOT Design, w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Czarny fotel do salonu sprawdzi się do większych i nieco ciemniejszych pomieszczeń, a biały fotel do salonu wprowadzi spokojny nastrój. Wybór odpowiedniej wersji kolorystycznej to nie lada wyzwanie, ale paleta dostępnych odcieni sprawi, że fotel dopasuje się do każdej, nawet najbardziej wyszukanej aranżacji. Dzięki różnym materiałom obić fotel biurowy z funkcją wypoczynkową z pewnością będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania estetyczne. Do wyboru masz welur lub najwyższej jakości bydlęcą skórę. To produkt najwyższej klasy, czego dowodzi jakość materiałów, z których został wykonany. Jeden dzień pracy spędzony w tym fotelu upewni Cię w tym, że podjąłeś dobrą decyzję. Siedząc w nim zapomnisz, że jesteś we własnym domu, a nie w prestiżowym biurze na ostatnim piętrze biurowca. Pozostaje więc życzyć Ci już tylko udanej pracy!

Treść sponsorowana.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Powiązane treści