Domowa wytwornica ozonu – do powietrza i do wody

Brzydkie zapachy, smog, spaliny – to problemy, z którymi dzisiaj muszą się mierzyć mieszkańcy dużych miast, ale i osoby mieszkające w sąsiedztwie dużych fabryk czy ferm przemysłowych. Przebywanie na świeżym powietrzu nie zawsze jest takie, jak je sobie wyobrażamy. I choć problem zanieczyszczonego powietrza co jakiś czas pojawia się na tapecie osób decyzyjnych, to jednak zmiany nie zawsze nadchodzą tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli.

Na szczęście w warunkach domowych to Ty podejmujesz decyzję, jakim powietrzem będziesz oddychał. Nieustanny postęp techniczny współczesnego świata oferuje Ci w tym zakresie klika rozwiązań. Jedno z lepszych stanowi domowa wytwornica ozonu ze sklepu MediaSklep24.pl. Nie tylko usuwa ona z powietrza szkodliwe substancje – eliminuje także brzydkie zapachy, a jej bakteriobójcze właściwości pozwolą Ci stworzyć skuteczny środek odkażający ze zwykłej kranówki.

Wytwornica ozonu – sprzymierzeniec w walce z brzydkimi zapachami

Jeśli jeszcze nie wiesz, w jaki sposób działa wytwornica ozonu, oto kilka słów wyjaśnienia. Wytwarza ona i emituje do swojego otoczenia ozon, naturalnie występujący w naszej atmosferze gaz, które wykazuje właściwości bakteriobójcze – na tyle silne, żeby skutecznie oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji i drobnoustrojów. Wytwornica ozonu nie stanowi przy tym jednak zagrożenia dla naturalnej flory bakteryjnej człowieka.

Wytwornica ozonu jest też bardzo skuteczna z nieprzyjemnymi zapachami. W kuchni poradzi sobie świetnie z zapachem spalenizny, a w salonie – z dymem papierosowym po imprezie. Nadaje się także do odświeżania obuwia (ozonator do butów) i sprawdzi wszędzie tam, gdzie zbierają się bakterie (np. w kanałach wentylacyjnych). Znajdzie zastosowanie także w samochodzie.

Wytwornica ozonu jest przy tym o wiele przyjemniejsza w użyciu niż tradycyjne odświeżacze powietrza, które emitują duszący i często wywołujący alergie chemiczny aerozol.

Wytwornica ozonu w trosce o najmłodszych

Jeśli masz w domu małe dzieciwytwornica ozonu będzie w sam raz dla Ciebie. Wytwornica ozonu używana do ozonowania wody tworzy w pełni bezpieczny środek odkażający, którym możesz dezynfekować duże powierzchnie, a także przedmioty, np. dziecięcy smoczek.

Tak stosowana wytwornica ozonu ograniczy stosowanie mocno chemicznych, często też trujących substancji w środowisku dziecka. Woda ozonowana nie jest też tak inwazyjna jak alkohol, soda oczyszczona lub ocet, które też często są stosowane jako środki czyszczące oraz odkażające.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje wytwornic ozonu oraz łączących się z nimi akcesoriów. W razie trudności z podjęciem wyboru – chętnie Ci doradzimy. Zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi wytwornicami ozonu.

Podobne posty

  • Sposoby na przesuszony trawnik w ogrodzieSposoby na przesuszony trawnik w ogrodzie Wiosna to idealny czas na zakładanie trawnika, soczyście zielone źdźbła dodają uroku całemu ogrodowi. Jeśli ma on zachować swoje pierwotne piękno, trzeba odpowiednio o niego dbać, szczególnie podczas ulanych dni, gdy łatwo o przesuszenie […]
  • Kiedy komody z szufladami a kiedy bez?Kiedy komody z szufladami a kiedy bez? Komoda to gustowny i niewielki mebel, który zdobywa coraz większe grono sympatyków. Choć komody znane były już w XVII wieku, dzisiaj prezentują szereg nowoczesnych cech oraz piękny design. Do jakich wnętrz pasują komody? Komody to niewielkie […]
  • Przerwy w dostawie prądu. Jak uniezależnić się od dostawcy? Wykorzystaj agregat prądotwórczyPrzerwy w dostawie prądu. Jak uniezależnić się od dostawcy? Wykorzystaj agregat prądotwórczy Pomimo wysokiego stopnia rozwoju technologii wciąż zdarzają się awarie i przerwy w dostawie prądu. Często spowodowane są niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi, powodującymi uszkodzenia sieci elektrycznej. Dobrym rozwiązaniem okaże się w […]
  • Czym charakteryzują się dobre płytki podłogowe?Czym charakteryzują się dobre płytki podłogowe? Odpowiednie wykończenie poszczególnych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu ma znaczenie nie tylko ze względów estetycznych, ale także praktycznych. Dotyczy to także wyboru odpowiednich płytek podłogowych. Należy wziąć pod uwagę wiele […]
  • Sansewierie, wężownica, języki teściowej: jedna roślina wiele nazw i odmianSansewierie, wężownica, języki teściowej: jedna roślina wiele nazw i odmian Sansewieria to ozdobne zioło liściaste. Należy do rodziny szparagów. W kwiaciarniach jest lepiej znany jako „ogon szczupaka”, „lilia lamparta”, „język diabła” lub „język teściowej”. Występowanie rośliny rozciąga się na lasy tropikalne i […]
Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]