Domowa wytwornica ozonu – do powietrza i do wody

Brzydkie zapachy, smog, spaliny – to problemy, z którymi dzisiaj muszą się mierzyć mieszkańcy dużych miast, ale i osoby mieszkające w sąsiedztwie dużych fabryk czy ferm przemysłowych. Przebywanie na świeżym powietrzu nie zawsze jest takie, jak je sobie wyobrażamy. I choć problem zanieczyszczonego powietrza co jakiś czas pojawia się na tapecie osób decyzyjnych, to jednak zmiany nie zawsze nadchodzą tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli.

Na szczęście w warunkach domowych to Ty podejmujesz decyzję, jakim powietrzem będziesz oddychał. Nieustanny postęp techniczny współczesnego świata oferuje Ci w tym zakresie klika rozwiązań. Jedno z lepszych stanowi domowa wytwornica ozonu ze sklepu MediaSklep24.pl. Nie tylko usuwa ona z powietrza szkodliwe substancje – eliminuje także brzydkie zapachy, a jej bakteriobójcze właściwości pozwolą Ci stworzyć skuteczny środek odkażający ze zwykłej kranówki.

Wytwornica ozonu – sprzymierzeniec w walce z brzydkimi zapachami

Jeśli jeszcze nie wiesz, w jaki sposób działa wytwornica ozonu, oto kilka słów wyjaśnienia. Wytwarza ona i emituje do swojego otoczenia ozon, naturalnie występujący w naszej atmosferze gaz, które wykazuje właściwości bakteriobójcze – na tyle silne, żeby skutecznie oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji i drobnoustrojów. Wytwornica ozonu nie stanowi przy tym jednak zagrożenia dla naturalnej flory bakteryjnej człowieka.

Wytwornica ozonu jest też bardzo skuteczna z nieprzyjemnymi zapachami. W kuchni poradzi sobie świetnie z zapachem spalenizny, a w salonie – z dymem papierosowym po imprezie. Nadaje się także do odświeżania obuwia (ozonator do butów) i sprawdzi wszędzie tam, gdzie zbierają się bakterie (np. w kanałach wentylacyjnych). Znajdzie zastosowanie także w samochodzie.

Wytwornica ozonu jest przy tym o wiele przyjemniejsza w użyciu niż tradycyjne odświeżacze powietrza, które emitują duszący i często wywołujący alergie chemiczny aerozol.

Wytwornica ozonu w trosce o najmłodszych

Jeśli masz w domu małe dzieciwytwornica ozonu będzie w sam raz dla Ciebie. Wytwornica ozonu używana do ozonowania wody tworzy w pełni bezpieczny środek odkażający, którym możesz dezynfekować duże powierzchnie, a także przedmioty, np. dziecięcy smoczek.

Tak stosowana wytwornica ozonu ograniczy stosowanie mocno chemicznych, często też trujących substancji w środowisku dziecka. Woda ozonowana nie jest też tak inwazyjna jak alkohol, soda oczyszczona lub ocet, które też często są stosowane jako środki czyszczące oraz odkażające.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje wytwornic ozonu oraz łączących się z nimi akcesoriów. W razie trudności z podjęciem wyboru – chętnie Ci doradzimy. Zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi wytwornicami ozonu.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podobne posty

  • Jak dobrać odpowiednie oświetlenie szynowe do mieszkania?Jak dobrać odpowiednie oświetlenie szynowe do mieszkania? Nie da się ukryć, że idealnie dobrane oświetlenie do pomieszczeń, służy nie tylko polepszeniu widoczności, ale także niesie za sobą walory estetyczne. Dużą popularnością cieszy się oświetlenie szynowe. Jest to rozwiązanie nie tylko komfortowe […]
  • Klimatyzacja domowa – jak wybrać odpowiedni sprzęt?Klimatyzacja domowa – jak wybrać odpowiedni sprzęt? Obecnie klimatyzacja w domu to bardzo powszechne rozwiązanie. Najbardziej komfortowa temperatura dla człowieka w budynku latem to 23-26 stopni. Aby była ona możliwa do osiągnięcia niezbędne jest zakupienie klimatyzatora. Czym kierować się przy […]
  • Jak legalnie można pozbyć się starych mebli?Jak legalnie można pozbyć się starych mebli? Meble wymieniamy przynajmniej raz w życiu. Często z powodu znudzenia nimi, zmieniającego się gustu i ogólnego wystroju mieszkania (np. poprzez gruntowny remont), ale również dlatego, że się zużywają i niszczą. W przypadku pozbycia się starych […]
  • Ogrody wertykalne – połączenie nowoczesnej sztuki z naturąOgrody wertykalne – połączenie nowoczesnej sztuki z naturą Obecnie jednym ze sposobów aby wykreować przestrzeń miejską metodą ekologiczną jest przede wszystkim zwiększenie zieleni w jej krajobrazie, oprócz standardowych parków i ogrodów coraz częściej projektuje się specjalne ogrody wertykalne. Warto […]
  • Jak zapobiec pękaniu ścian w domu i w mieszkaniu?Jak zapobiec pękaniu ścian w domu i w mieszkaniu? Po pomalowaniu ścian w remontowanym domu lub mieszkaniu na pożądany kolor może się okazać, że pomimo wykonania tynków gipsowych, ściany miejscowo zaczynają pękać. Przyczyn pękania ścian jest wiele, a najczęściej jest to osiadanie budynku, […]