Domowa wytwornica ozonu – do powietrza i do wody

Brzydkie zapachy, smog, spaliny – to problemy, z którymi dzisiaj muszą się mierzyć mieszkańcy dużych miast, ale i osoby mieszkające w sąsiedztwie dużych fabryk czy ferm przemysłowych. Przebywanie na świeżym powietrzu nie zawsze jest takie, jak je sobie wyobrażamy. I choć problem zanieczyszczonego powietrza co jakiś czas pojawia się na tapecie osób decyzyjnych, to jednak zmiany nie zawsze nadchodzą tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli.

Na szczęście w warunkach domowych to Ty podejmujesz decyzję, jakim powietrzem będziesz oddychał. Nieustanny postęp techniczny współczesnego świata oferuje Ci w tym zakresie klika rozwiązań. Jedno z lepszych stanowi domowa wytwornica ozonu ze sklepu MediaSklep24.pl. Nie tylko usuwa ona z powietrza szkodliwe substancje – eliminuje także brzydkie zapachy, a jej bakteriobójcze właściwości pozwolą Ci stworzyć skuteczny środek odkażający ze zwykłej kranówki.

Wytwornica ozonu – sprzymierzeniec w walce z brzydkimi zapachami

Jeśli jeszcze nie wiesz, w jaki sposób działa wytwornica ozonu, oto kilka słów wyjaśnienia. Wytwarza ona i emituje do swojego otoczenia ozon, naturalnie występujący w naszej atmosferze gaz, które wykazuje właściwości bakteriobójcze – na tyle silne, żeby skutecznie oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji i drobnoustrojów. Wytwornica ozonu nie stanowi przy tym jednak zagrożenia dla naturalnej flory bakteryjnej człowieka.

Wytwornica ozonu jest też bardzo skuteczna z nieprzyjemnymi zapachami. W kuchni poradzi sobie świetnie z zapachem spalenizny, a w salonie – z dymem papierosowym po imprezie. Nadaje się także do odświeżania obuwia (ozonator do butów) i sprawdzi wszędzie tam, gdzie zbierają się bakterie (np. w kanałach wentylacyjnych). Znajdzie zastosowanie także w samochodzie.

Wytwornica ozonu jest przy tym o wiele przyjemniejsza w użyciu niż tradycyjne odświeżacze powietrza, które emitują duszący i często wywołujący alergie chemiczny aerozol.

Wytwornica ozonu w trosce o najmłodszych

Jeśli masz w domu małe dzieciwytwornica ozonu będzie w sam raz dla Ciebie. Wytwornica ozonu używana do ozonowania wody tworzy w pełni bezpieczny środek odkażający, którym możesz dezynfekować duże powierzchnie, a także przedmioty, np. dziecięcy smoczek.

Tak stosowana wytwornica ozonu ograniczy stosowanie mocno chemicznych, często też trujących substancji w środowisku dziecka. Woda ozonowana nie jest też tak inwazyjna jak alkohol, soda oczyszczona lub ocet, które też często są stosowane jako środki czyszczące oraz odkażające.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje wytwornic ozonu oraz łączących się z nimi akcesoriów. W razie trudności z podjęciem wyboru – chętnie Ci doradzimy. Zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszymi wytwornicami ozonu.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Podobne posty

  • PANELE WINYLOWE – 5 najważniejszych zaletPANELE WINYLOWE – 5 najważniejszych zalet Panele winylowe zyskują coraz większą popularność. Można je kupić w prawie każdym markecie budowlanym i sklepie specjalistycznym, pojawiają się w programach telewizyjnych i w aranżacjach uznanych architektów, możemy je spotkać w hotelach, […]
  • Lazury do drewna – zastosowanieLazury do drewna – zastosowanie Drewno to wspaniały surowiec. Trzeba jednak dbać o to by nie uległo zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych oraz przez upływ czasu. Drewniane elementy często są wykorzystywane przy dekorowaniu elewacji oraz w architekturze ogrodowej. […]
  • Budowa bez pozwolenia. Jak urządzić dom 35 m2?Budowa bez pozwolenia. Jak urządzić dom 35 m2? Budowa małego domu to spore wyzwanie aranżacyjne. Wnętrza mają niewielki metraż i trudno w nich uniknąć efektu przeładowania. W trakcie adaptacji pomieszczeń należy kierować się funkcjonalnością, uniwersalnością, minimalizmem i stosować takie […]
  • Stylowe i nowoczesne otoczenie domuStylowe i nowoczesne otoczenie domu Niewątpliwie stylowe i nowoczesne otoczenie domu będzie dotyczyły ogrodu, ale też i ogrodzenia, które wokół posesji można postawić. W kwestii wyboru ogrodzenia jest w czym wybierać, ponieważ na rynku można znaleźć tradycyjne i nowoczesne […]
  • Krzewy ozdobne – jak wybrać odpowiednie?Krzewy ozdobne – jak wybrać odpowiednie? Pragniesz aby twój ogród prezentował się wyjątkowo? Dobrze dobrane krzewy ozdobne pozwolą zamienić ogród w niezwykle klimatyczne i urokliwe miejsce.Piękny ogród to marzenie każdej kobiety. Wymaga on poświęcenia i nakładu finansowego, […]